Jump to content
Dogomania

EMI z Zamościa ma dom:). Zamieszkała w Łazach, woj. śląskie. Bądź szczęśliwa maleńka.


Sara2011

Recommended Posts

27 minut temu, LILUtosi napisał:

Państwo byli, mili fajni ale dzieci bardzo się bały Emi. Zaproponowałam jeszcze jedna wizyte w słoneczny dzień ta aby wybrać się do lasu i przełamać barierę. Jedna z dziewczynek panicznie reagowała na jakikolwiek kontakt z Emi.

Ale dziewczynka reagowała tak na Emi czy na inne psiaki też? No bo Emi chyba nie chciała nikogo zjeść?

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dorota1 napisał:

Jeżeli ludzie mają dzieci bojące się psów,  to dobrze się stało,  lepiej niech nie biorą żadnego.  Dla mnie to kwestia wychowania. Moje  dzieci od małego garnęły się do każdego zwierzaka. 

To nie tylko jest kwestia wychowania. Niektórzy ludzie tak mają ,że boją się różnych żyjątek. Niektórzy pająków, niektórzy żab, inni myszy lub osy  , a nawet muchy. Mój mąż  np. boi się węży nawet za szybą.

Link to comment
Share on other sites

Może być tak,że jeżeli dziewczynka się boi to Emi wyczuje u niej słabość i będzie chciała ją sobie podporządkować.U nas mam taki przypadek Mikusia,który szczeka, wręcz atakuje znajomego.Znajomy, starszy pan bardzo boi się psów i tym samym nie przepada za nimi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...