Jump to content
Dogomania

EMI z Zamościa ma dom:). Zamieszkała w Łazach, woj. śląskie. Bądź szczęśliwa maleńka.


Sara2011

Recommended Posts

53 minuty temu, Sara2011 napisał:

Szukam osoby do przeprowadzenia wizyty PA dla EMI w miejscowości Łazy 42-450, woj. śląskie !!!!!!

moja dobra znajoma mieszka w Łazach. Jest wolontariuszką w schronisku w Zabrzu

nie wiem tylko czy ma doświadczenie w wizytach...ale, w razie czego....

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

moja dobra znajoma mieszka w Łazach. Jest wolontariuszką w schronisku w Zabrzu

nie wiem tylko czy ma doświadczenie w wizytach...ale, w razie czego....

A może zna tych Państwa? Nie wiem czy to duża miejscowość. W mniejszych przeważnie ludzie się znają. Oczywiście PA musi być ale może najpierw byśmy mogli zasięgnąć opinii o chętnych na EMI.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Sara2011 napisał:

A może zna tych Państwa? Nie wiem czy to duża miejscowość. W mniejszych przeważnie ludzie się znają. Oczywiście PA musi być ale może najpierw byśmy mogli zasięgnąć opinii o chętnych na EMI.

Boże sara przepraszam Cie, mi się chyba coś pomieszało, to chyba nie te Łazy pod Siewierzem...ona przeciez bliżej Zabrza. Zaraz sprawdze na fb.

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, anecik napisał:

Troszkę kawałek ale po Nowym Roku może by się udało - jeśli nikogo nie znajdziesz.

anecik, jesli możesz zrobić PA po Nowym Roku to będę wdzięczna. Niestety nikt się nie zgłosił chętny. Napisałam na kilku wątkach śląskich ale cisza, ja nie za bardzo wiem kto jest z tamtych okolic. Oczywiście zwrócimy pieniążki za dojazd.  I to jest w tym wszystkim zawsze dla mnie najgorsze, znalezienie kogoś do PA a potem decyzja czy to ten dom. Chyba nie nadaję się do tego, nie będę już raczej zakładała nowych wątków, doprowadzę tylko do końca te które założyłam.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

anecik, jesli możesz zrobić PA po Nowym Roku to będę wdzięczna. Niestety nikt się nie zgłosił chętny. Napisałam na kilku wątkach śląskich ale cisza, ja nie za bardzo wiem kto jest z tamtych okolic. Oczywiście zwrócimy pieniążki za dojazd.  I to jest w tym wszystkim zawsze dla mnie najgorsze, znalezienie kogoś do PA a potem decyzja czy to ten dom. Chyba nie nadaję się do tego, nie będę już raczej zakładała nowych wątków, doprowadzę tylko do końca te które założyłam.

wiem co czujesz....naprawde Cie rozumiem...

To i dla mnie sa najgorsze chwile...od naszej decyzji zalezy dalsze zycie psiaka, ale....zwykle zapadają dobre decyzje, psiaki zyją w szczęsciu. Bez naszej pomocy psiaki mogłyby nigdy nie opuścić murów schroniska.

Dlatego- jestem z Tobą całym sercem i mam nadzieje, że to będzie dobry dom....Trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

anecik, jesli możesz zrobić PA po Nowym Roku to będę wdzięczna. Niestety nikt się nie zgłosił chętny. Napisałam na kilku wątkach śląskich ale cisza, ja nie za bardzo wiem kto jest z tamtych okolic. Oczywiście zwrócimy pieniążki za dojazd.  I to jest w tym wszystkim zawsze dla mnie najgorsze, znalezienie kogoś do PA a potem decyzja czy to ten dom. Chyba nie nadaję się do tego, nie będę już raczej zakładała nowych wątków, doprowadzę tylko do końca te które założyłam.

Podasz adres na pw?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...