Jump to content
Dogomania

18.05.2017 Lisia vel Astra odeszła za Tęczowy most.21.01.2017r Lisia vel Astra pojechała do swojego domku!!! Bądź szczęśliwa i nigdy już nie zaznaj bezdomności, cierpienia i bólu!!!!Cierpię w milczeniu.. Czy jest dla mnie nadzieja?


Recommended Posts

pół litra tłoczonego oleju lnianego u nich kosztuje 11 zł , jeśli jest potrzeba to zamówię i moge wysłać. Rzepakowy  tłoczony też na zimno kosztuje 8 zł . Ja olej lniany dodaje do sałatki, próbowałam pić łyzeczkę, ale to nie dla mnie. Nie wiedziałam, że można też dolewać dla psiaków , jutro doleje dla swoich :)

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, magenka1 napisał:

pół litra tłoczonego oleju lnianego u nich kosztuje 11 zł , jeśli jest potrzeba to zamówię i moge wysłać. Rzepakowy  tłoczony też na zimno kosztuje 8 zł . Ja olej lniany dodaje do sałatki, próbowałam pić łyzeczkę, ale to nie dla mnie. Nie wiedziałam, że można też dolewać dla psiaków , jutro doleje dla swoich :)

Zaraz się odezwę na PW, dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

O 29.11.2016 o 20:26, magenka1 napisał:

pół litra tłoczonego oleju lnianego u nich kosztuje 11 zł , jeśli jest potrzeba to zamówię i moge wysłać. Rzepakowy  tłoczony też na zimno kosztuje 8 zł . Ja olej lniany dodaje do sałatki, próbowałam pić łyzeczkę, ale to nie dla mnie. Nie wiedziałam, że można też dolewać dla psiaków , jutro doleje dla swoich :)

Tak dla piesków jak najbardziej, bardzo dobry jest na skórę i sierść, zewnętrznie też można stosować(np. dolewając odrobinę do porcji szamponu lub odzywki)

Moja Lunka po schronisku bardzo sie drapala, myslalam juz ze ma uczulenie na jedzenie bo chorob skory nie miala. Po 2 tygodniach zmniejszyła częstotliwość a po miesiącu była mocna poprawa. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wg sugestii Jo37 zapoznałam Astrę z Miłą - byłyśmy ciekawe jak zareagują. Pierwsza reakcja była taka, że Lisia była obojętna, Astra do niej podeszła, powąchała i nagle odskoczyła. Generalnie wygląda na to, że albo się nie pamiętają, albo miłości między nimi nie było. Lisia jest całkowicie obojętna, a Astra jakby trochę się boi. Astra generalnie była trochę wystraszona czego od niej chcę i chciała wrócić do boksu:)

 

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Murka napisał:

Wg sugestii Jo37 zapoznałam Astrę z Miłą - byłyśmy ciekawe jak zareagują. Pierwsza reakcja była taka, że Lisia była obojętna, Astra do niej podeszła, powąchała i nagle odskoczyła. Generalnie wygląda na to, że albo się nie pamiętają, albo miłości między nimi nie było. Lisia jest całkowicie obojętna, a Astra jakby trochę się boi. Astra generalnie była trochę wystraszona czego od niej chcę i chciała wrócić do boksu:)

 

To było chyba zapoznanie Astry z Lisią, nie z Miłeczką :).

A filmiki super - i Lisia i Astra to kochane psiaki. Astrunia to chyba taka bardziej stateczna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...