Jump to content
Dogomania

NAJprawdopodobniej NAJcudowniejsza, NAJmniejsza, NAJpiękniejsza i NAJbiedniejsza babuleńka na dogo - Tycinka z interwencji.


Anecik

Recommended Posts

... już dawno się tak nie poryczałam!!!...powrót do właścicieli???  to nie może się zdarzyć!!!  ja raczej myślę o jakimś surowym wyroku!  chyba lepiej...że Wrocław jest daleko....

...jeszcze raz wróciłam, żeby na spokojnie, zapoznać się z sunieczką....zmartwiła mnie informacja ,że ma usunięte wszystkie ząbki! może nie wszystkie?smutny.gif

(kiedyś, niestety już nie pamiętam na jakim wątku, chyba "naszym" jamniczym ,był pies ,którego leczono, żeby właśnie nie trzeba było wyrywać wszystkich ząbków, ponieważ to grozi... bardzo poważnymi powikłaniami w....chyba układzie pokarmowym? podobno ,pies nie może być ...tylko płynnymi karmami?  nie tak jest skonstruowany jego cały przewód pokarmowy??  czy znana jest tutaj komuś ,ta teoria? najkrócej!  usunięcie psu zębów, jest równoznaczne ze skróceniem życia? słyszał ktoś o tym?)

Cinka!.. słodko!...i pasuje!  Przecineczek, Calineczek maluni:extra:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Perełka1 napisał:

anecik, a suczka jest dalej pod opieką weta schroniskowego?

Jak wygląda sprawa leków i kosztów badań, czy schronisko ponosi koszty badania krwi?

Chyba tak, tabletki dostałam.

 

Witajcie u maluniej :) Nocka przespana spokojnie, troszkę w legowisku troszkę na kanapie. Wcina aż jej się uszy trzęsą, koopka ładna, śmiga po chałupie tylko dzwoneczki z obroży kociej słychać. Jest przekochana :) Sprawdzałam całe ogrodzenie - mam wrażenie że nie ma miejsca w którym mogłaby przejść. No ale będziemy chodzić za nią po ogrodzie.

 

Mój TZ stwierdził że mała zachowuje się tak jakby czuła że to jej dom. Pięknie to powiedział.

 

Zdjęć troszkę popstrykałam ale wrzucę wieczorem bo zaraz się zbieramy po jedną z zamojszczaków :)

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wyjątkowy dzień :)

Kruszynka czuje się jak u siebie, bo tak jest - gdzie miłość, tam mój dom.

Też nie wyobrażam sobie powrotu na śmierdzącą ścierę, do miejsca, gdzie tyle wycierpiała! :(

Czy procedura sądowa w sprawach dotyczących zwierząt też daje możliwość odwołania od wyroku ?

Serdeczności zostawiam, dobrego dnia wszystkim :)

Link to comment
Share on other sites

Mała zadomowiona całą gębunią :) Czuje się jak u siebie, wcina aż jej się uszka trzęsą. Wczoraj została z Mimronkami bo jechaliśmy odebrać małą z Zamościa i dala radę. Dziś rano byla kooopka w salonie, ale fakt faktem troszkę dłużej pospaliśmy i widocznie nie mogła zaczekać. Roniś jak zawsze znaczy teren :(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Gabi79 napisał:

Jaka cudna malizna, jak patrzę na fotki zaraz mi się mój Tuptuś przypomina i płaczę.

 

2 minuty temu, elficzkowa napisał:

Słodki i śmieszny ma ten ryjonek, jak u mrówkojada.

 

1 minutę temu, Gusiaczek napisał:

Słodziachna! :) Witaj Maleńka :)

Gabi ja TERAZ już nie płaczę :) Jest już bezpieczna i mam nadzieję że tak pozostanie. Prawdę powiedziawszy - jakkolwiek to zabrzmi - jak się teraz na nią patrzę szczególnie z profilu to nie mogę opanować śmiechu. Głaszczę ją kciukiem po pyszczku bo na dodatkowy palec brakuje miejsca :)

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Poker napisał:

Mała wyraźnie niedorozwój żuchwy. Chyba wysycha jej podniebienie. Wygląda to dokładnie jak u Maksia bez połowy żuchwy po wypadku. Dożył bardzo sędziwego wieku.

Coś robić z tym?

 

Z Mimi

P1110267.jpg

P1110269.jpg

  P1110271.jpg

P1110272.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...