Jump to content
Dogomania

NAJprawdopodobniej NAJcudowniejsza, NAJmniejsza, NAJpiękniejsza i NAJbiedniejsza babuleńka na dogo - Tycinka z interwencji.


Anecik

Recommended Posts

Skrzyzowanie pchly z mrowkojadem...

Przeslodka jest i rozczulajaca!!! A Mimronki nagle zrobily sie wielkie i potezne, niemal jak bernardyny, przy tej Tycince...

Wspaniale, ze ma apetyt. Oby tylko nie przedobrzyla z tym jedzonkiem. Bo skoro byla od lat glodzona, niedojadala, to nagla obfitosc jedzonka moglaby byc dla organizmu szokiem... . Wiem jednak ze Malenstwo jest pod Najlepsza, najtroskliwsza i najmadrzejsza opieka i wszystko jest przemyslane od a do zet...Zostaje trzymac kciuki za Jej zdrowie i zeby jak najszybciej mogla znalezc sie w swoim DS-ie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Figunia napisał:

Skrzyzowanie pchly z mrowkojadem...

Przeslodka jest i rozczulajaca!!! A Mimronki nagle zrobily sie wielkie i potezne, niemal jak bernardyny, przy tej Tycince...

Wspaniale, ze ma apetyt. Oby tylko nie przedobrzyla z tym jedzonkiem. Bo skoro byla od lat glodzona, niedojadala, to nagla obfitosc jedzonka moglaby byc dla organizmu szokiem... . Wiem jednak ze Malenstwo jest pod Najlepsza, najtroskliwsza i najmadrzejsza opieka i wszystko jest przemyslane od a do zet...Zostaje trzymac kciuki za Jej zdrowie i zeby jak najszybciej mogla znalezc sie w swoim DS-ie.

 

Tycinka!!!!!!!!!!!!!! Oczywiście że Tycinka czyli Tycia. Dziękuję Figuniu - Mamusiu Chrzestna Tycinki

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Figunia napisał:

Skrzyzowanie pchly z mrowkojadem...

Przeslodka jest i rozczulajaca!!! A Mimronki nagle zrobily sie wielkie i potezne, niemal jak bernardyny, przy tej Tycince...

Wspaniale, ze ma apetyt. Oby tylko nie przedobrzyla z tym jedzonkiem. Bo skoro byla od lat glodzona, niedojadala, to nagla obfitosc jedzonka moglaby byc dla organizmu szokiem... . Wiem jednak ze Malenstwo jest pod Najlepsza, najtroskliwsza i najmadrzejsza opieka i wszystko jest przemyslane od a do zet...Zostaje trzymac kciuki za Jej zdrowie i zeby jak najszybciej mogla znalezc sie w swoim DS-ie.

 

No tak! nie mogłam dojść i nazwać skojarzenia - no jasne, że mrówkojad :) a imię Tycia, Tycinka jest w dechę!  Figuniu medal z kartofla dla Ciebie :)!

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Anula napisał:

Tycinka na zdjęciach nie wygląda na malunią sunię,jedynie można wierzyć w to,że jest kruszynka po wadze 1,5kg.Może ta szczęka jest taka bo zostały usunięte zęby,zawsze w jakimś stopniu zęby uzupełniają szczękę.

Tycinka ma długie łapki ale jest naprawdę malunia. Łebek ma mniejszy niż piłeczka do tenisa. Szczęka była niewiele "szersza" przed usunięciem ząbków

13895049_1067882556598931_58264436982986

Link to comment
Share on other sites

Pchełka malusia drepce za mną i TZ kroczek w kroczek, częściej za mną :) Wywala się brzuchem na kanapie i gotowa do miziania. Po ogrodzie chodzi luzem ale mamy ją na oku cały czas, zresztą trzyma się blisko człowieka. Delikatnie ją poczesałam ale muszą pójść w ruch nożyczki ma takie malutkie kołtunki - przecież nie będę jej szarpać :) trzeba podciąć. Ma takie placki łysawe na uszkach, podpytam weta co to.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś napisał:

I ja pojawiam się u Tyciej.
Jaki ją biedną spotkał los... oby pożal się Boże właściciele dostali sądowy zakaz posiadania zwierząt i zapłacili za leczenie małej.

A Tycia kradnie serca, no jest rozczulająca. Choć bałabym się że ją rozdepczę :)

Witaj Tysiu :)

Grunt że teraz jest już lepiej w jej życiu. Jest taka cudowna, jak patrzy tymi małymi oczętami to serce pęka. Zapraszamy częściej :)

Link to comment
Share on other sites

O 3.09.2016 o 11:47, Poker napisał:

Da radę bez zębów. Lepiej żadne niż chore. Może dostawać mokrą karmę ,a nie płynną.

A Cinkę czyta się jak Ci  , Ci -nka, a nie CI nka.

... to dobrze, bardzo dobrze! dość już się wycierpiała!  teraz przyszedł czas na tą drugą lepszą połowkę życia!

gratulacje Aniu,Matko chrzestna!... słodkie imię ma maleństwo- Tycinka:extra:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...