Jump to content
Dogomania

Czika-kolejna bida z Zamościa-MA CUDOWNY DOMEK!


Bogusik

Recommended Posts

Godzinę temu, Anula napisał:

Dostałam wiadomość od Toli,że psiaki wyjechały z Zamościa.TZ szafirki także przed chwilą wyjechał z Polkowic na pokładzie z Abi-Ineczką do Katowic.

Dziękujemy Anulko za wiadomości.Trzymamy zatem kciuki za bezpieczne dotarcie psiaczków do celu

Link to comment
Share on other sites

Tak, sunie są cudne!
Kopnął mnie zaszczyt i miałam okazję chwilę potrzymać Czikę - jaka to kochana, maleńka sunia... Jestem w niej zakochana po uszy :)

Więcej opowie Tola, ja mam jedynie takie dwa zdjęcia:

IMG_20160903_082055_1.jpg

 

Dziewczyny próbowały poderwać kolegę, ale on udawał, że one nie istnieją ;)

IMG_20160903_082503_1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Czikunia czuła sie trochę pewniej, bo była z koleżanką a Murzynek zaraz z samego rana, zaspany został "przytroczony" do obroży, szelek i zapakowany do samochodu, czego sie nie spodziewał. Na pewno był bardzo zdezorientowany. Już wkrótce psiaczki będą na miejscu.

Powodzenia maluszki !

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Czikunia czuła sie trochę pewniej, bo była z koleżanką a Murzynek zaraz z samego rana, zaspany został "przytroczony" do obroży, szelek i zapakowany do samochodu, czego sie nie spodziewał. Na pewno był bardzo zdezorientowany. Już wkrótce psiaczki będą na miejscu.

Powodzenia maluszki !

Dla nich wszystkich to ogromy stres bo nie wiedzą co się dzieje i co je jeszcze czeka.Nie wiedzą,że ich los zmieni sie na lepsze ale wkrótce się o tym przekonają :) Ja i tak podziwiam Murzynka,że tak dobrze to wszystko znosi.

3 minuty temu, anecik napisał:

Czikunia cudowna!!! Wymiziana pojechała dalej. 

Zazdroszczę anecik Tobie,że mogłaś Czikunię wymiziać :) Następne mizianka będą już u Hani :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Bogusik napisał:

Dla nich wszystkich to ogromy stres bo nie wiedzą co się dzieje i co je jeszcze czeka.Nie wiedzą,że ich los zmieni sie na lepsze ale wkrótce się o tym przekonają :) Ja i tak podziwiam Murzynka,że tak dobrze to wszystko znosi.

Zazdroszczę anecik Tobie,że mogłaś Czikunię wymiziać :) Następne mizianka będą już u Hani :)

Długo te miziania u Hani trwać nie będą :) Fryzjer,  wet i heja do swojego domciu. Jest cudna. Jakby nie moja malizna z interwencji to szafirek pojechałby do hotelu z Murzynkiem :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Długo te miziania u Hani trwać nie będą :) Fryzjer,  wet i heja do swojego domciu. Jest cudna. Jakby nie moja malizna z interwencji to szafirek pojechałby do hotelu z Murzynkiem :D

Nie pisz tak anecik ani nawet nie myśl.W Schronisku została malizna mimronkowa sunia i trzeba jej koniecznie pomóc

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Anula napisał:

Nie pisz tak anecik ani nawet nie myśl.W Schronisku została malizna mimronkowa sunia i trzeba jej koniecznie pomóc

Mimronkowa już zarezerwowana, Czikuni by się znalazło dom zanim Mimronka przyjedzie :)

Link to comment
Share on other sites

Czika już u nas, przyjechała przed chwilą. Jest urocza, śliczna, nadaje się do łóżka, a nie do kojca, zapewne szybko znajdzie domek. Wygłaskałam ją, wyściskałam i po chwili skakała mi na nogi niepewnie merdając ogonkiem. Od jutra będzie już tylko lepiej. Teraz sunia odpoczywa, choć zapewne noc w nowym miejscu będzie też stresująca.

Link to comment
Share on other sites

42 minut temu, szafirka napisał:

Czika już u nas, przyjechała przed chwilą. Jest urocza, śliczna, nadaje się do łóżka, a nie do kojca, zapewne szybko znajdzie domek. Wygłaskałam ją, wyściskałam i po chwili skakała mi na nogi niepewnie merdając ogonkiem. Od jutra będzie już tylko lepiej. Teraz sunia odpoczywa, choć zapewne noc w nowym miejscu będzie też stresująca.

Wspaniałe wieści ! Na pewno pierwsza noc no i pierwszy dzień to będzie stres, bo wszystko nowe, nieznane, ale kiedy odczuje zmiany na lepsze, szybko pokocha nowe miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, szafirka napisał:

Czika już u nas, przyjechała przed chwilą. Jest urocza, śliczna, nadaje się do łóżka, a nie do kojca, zapewne szybko znajdzie domek. Wygłaskałam ją, wyściskałam i po chwili skakała mi na nogi niepewnie merdając ogonkiem. Od jutra będzie już tylko lepiej. Teraz sunia odpoczywa, choć zapewne noc w nowym miejscu będzie też stresująca.

Dziękujemy Haniu za wiadomości i zdjęcie naszej kruszynki Czikuni :) Tak bardzo cieszę się,że podróż przebiegła dobrze i już jest u Was.Panie Piotrze,wielkie wielkie podziękowania za transport psiaczków :)

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anula napisał:

Biedna nasza malunia,wystraszona ale jutro będzie lepiej oby tylko jadła teraz. Haniu umawiaj naszą kruszynkę do SPA.

Haniu,po Abi-Ince została karma?

Tola napisała,że wspomoże karmą ale nie wiem czy karma przyjechała razem z sunią czy dopiero dotrze.

Mała jest przecudna!!!

Haniu pozdrawiam serdecznie!!!

Jeśli chodzi o karmę dla "mojej" suni, to TZ Toli zamówił prosto do Kasi, pewnie w przypadku Czikuni też tak było.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Biedna nasza malunia,wystraszona ale jutro będzie lepiej oby tylko jadła teraz. Haniu umawiaj naszą kruszynkę do SPA.

Haniu,po Abi-Ince została karma?

Tola napisała,że wspomoże karmą ale nie wiem czy karma przyjechała razem z sunią czy dopiero dotrze.

 

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Mała jest przecudna!!!

Haniu pozdrawiam serdecznie!!!

Jeśli chodzi o karmę dla "mojej" suni, to TZ Toli zamówił prosto do Kasi, pewnie w przypadku Czikuni też tak było.

Karma zamówiona na adres hoteliku - i do Kasi i do Hani, będzie ok. środy.

Karma po Abi została - nim dotrze ta z nowego zamówienia to starczy jej i dla Czikuni i dla Murzynka.

 

Bardzo cieszę się, ze Czikunia  już na miejscu - minka niewyraźna, bo be koleżanki, ale będzie dobrze!

Dzisiaj jeszcze jedna zamojska sunia dotarła na miejsce tym transportem -  do elik :)

Mam tylko takie zdjęcie z wyjazdu

WP_20160903_08_23_47_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Poker napisał:

Ale się  dzieje.Już mi  sunie i wątki  się mylą.

Czikunia jest prześliczna, do schrupania.

Jak zawsze gdy jedzie więcej piesiów z Zamościa :) Na towygląda,że jest dużo mniejsza niż na zdjęciach ze schroniskach i okazało się,że ma ok.3lat

Jutro uzupełnię post informacyjny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...