Jump to content
Dogomania

~ Szara Wilczyca - ma dom i kolegę Parysa ~


malagos

Recommended Posts

Ja zdjęcia zobaczę dopiero w domku bo mi w pracy się nie pokazują ( zależy jakim programem się wgrywa bo część widzę a części nie ).

Ale widziałam wczoraj pierwsz zdjęcia no ONKA jak się patrzy :)

Małgosiu na razie nie mamy jak pomóc :( chcemy wyciągnąć Alfreda z Chrcynna i same zbieramy deklaracje bo mógłby trafić do hoteliku bo czeka na niego miejsce - ale czy zdążymy....

Możemy pomóc oczywiście ogłoszeniami

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam witam

 alez pieknosci

 alez piekniosci podobna bardzo do mojego Stefunia

 ktory po strasznej poniewierce

 znalazl dom ..domus ... w Katowicach

 ...domus po kilku mioesiacach zaczal sie pozbywac Stefunia

przecudnego , kochajacego wszystkich

ludzie z innej dzielnicy oddalonej wiele kilometrow znalezli Stefunia na dworze zabrali do domku

 zadzwonili ku mnie

 i wrocil do swojego ,,ds,, ....ale nie na dlugo

  wkoncu w mrozy wielkie ogromne

 wyrzucili Stefunia , ds wyrzucil .... podrzucili pod schronisko w Katowicach i tem mi dziewczyny kochane znac daly  ze to Stefanek u nich jest przecie

 matko jedyno .... zabralysmy wiec bidunka  ze schronu z placzem i pomyslunkiem co dalej ..

 a cud sie stal wielki wtedy

 bo ludzie ktorzy jego znalezli na dworze , podczas pierwszego wyrzucenia  z ds..

 ci ludzie  tym razem postanowili ze ostanie u nich juz na zawsze

 ulga ulga wielka i radosci

 ze cud sie stal

 zas ten pierwszy ds ...szkoda slow nawet

 a zapowiadialo sie fajnie naprawde i nic nie wskazywalo  ze nie chca , ze nuie daja rady ....

 wiec po wielkich strasznych przezyciach

Stefanek wreszcie ma domus , kochajacy

 kilka kotkow braciszkow

 i braciszka duzutkiego  troszke haskusiowatego 

Sunienku  kochajacego opiekunczego domeczku

na zaswsze stokroc zycze

 

 

Link to comment
Share on other sites

No cudowna psina. I bardzo kochana, widać, że wdzięczna zwierzyna. Jak tu ją "sprzedać" jak najszybciej do dobrego domu? Moje dzieci planują za niedługo powiększyć rodzinę, ale wyraźnie była mowa o małej suni.. Jak tu ich przekonać, że w gruncie rzeczy sunia jest mała? ..

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, agat21 napisał:

No cudowna psina. I bardzo kochana, widać, że wdzięczna zwierzyna. Jak tu ją "sprzedać" jak najszybciej do dobrego domu? Moje dzieci planują za niedługo powiększyć rodzinę, ale wyraźnie była mowa o małej suni.. Jak tu ich przekonać, że w gruncie rzeczy sunia jest mała? ..

hohooooooo

 no to teraz sciskamy ogromnie ogromnie

 za dzieciateczka Agatkowe

za decyzje diddl%20feb%2007%20nye%20%28243%29.gif

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

No cudowna psina. I bardzo kochana, widać, że wdzięczna zwierzyna. Jak tu ją "sprzedać" jak najszybciej do dobrego domu? Moje dzieci planują za niedługo powiększyć rodzinę, ale wyraźnie była mowa o małej suni.. Jak tu ich przekonać, że w gruncie rzeczy sunia jest mała? ..

Musisz  zawieść ich na wycieczkę i jeśli sunia skradnie ich serca, to wielkość już nie będzie taka ważna :)

Link to comment
Share on other sites

22 minut temu, auraa napisał:

Musisz  zawieść ich na wycieczkę i jeśli sunia skradnie ich serca, to wielkość już nie będzie taka ważna :)

To prawda.  Przed czterema laty,  pojechaliśmy do schroniska w Bąkówce po małą sunię.  Wróciliśmy z ONką Bliss. Małą sunię,  Przygarnęli śmierci 1,5 roku temu.  I tak mamy 2 psy :). 

Link to comment
Share on other sites

Nadziejeczko kochana, nie mam jeszcze jakiegoś tekstu do ogłoszeń, no i te zdjęcia... Może dziś się uda zrobić lepsze? Postaram się :)

Jakby był ktoś na nią chętny, to inna rozmowa z moim TŻ - biorę ja do domu (czy kojca) po sterylizacji,  tylko na kilka dni.

Aganiu cudna, to może nasza Heśka, uroczy kochany dzieciak? Jak się "pozbędę" jednego z tymczasowiczów (Heśka i Rudzik) to będzie miejsce da kolejnej kojcowej bidy...

Link to comment
Share on other sites

Przychodze za Nadziejka ktora poprosila mnie o ogloszenia dla suni i oczywiscie jak najbardziej zrobie!

Przepiekna sunia, uwielbiam takie madre oddane psy! Sadze ze szybko znajdzie dom tylko trzeba jej porobic dobre zdjecia

A czy miala kiedys dobry dom? Te wyciagniete sutki mowia co innego

Niektore psy maja takie piekne charaktery zawsze , nawet gdy ich zycie jest bardzo ciezkie

Trzymam kciuki za nia i prosze dac znac jak bede potrzebna do ogloszen

Link to comment
Share on other sites

Wilczyca tak się raduje z wyjścia  z kojca, ze mało nas nie poprzewraca! taki wariatuńcio z niej. I chyba była na łańcuchu, bo nie próbuje zrzucić obroży, ale robi koła wokół człowieka. Nie załatwiła się ani razu podczas tych naszych spacerów. Wącha krzaki, trawę, ciągnie niemiłosiernie, ale wszystko zostawia w kojcu. Do którego z resztą wraca z radością.

SDC18666.jpgimage url

SDC18664.jpgimg host

SDC18661.jpghosting image

SDC18659.jpgphoto storage

SDC18646.jpgpic hosting

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...