Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bumel']Agatko, ja wiem, że Ty serce masz wielkie:loveu:, ale musimy w tym momencie szukać stałych deklaracji, bo może Kongulec będzie miesiąc w hoteliku, ale może być i dłużej:shake:.[/quote]

Nie chodzi o moje serce, chodzi o coś znacznie gorszego! :evil_lol: Chodzi o
[I]deklaracje "pewniaki", które okazują się być niczym[/I]. To z wątku Patosa.
Okazuje się, że deklaracje nie są żadną gwarancją. Ja tego nie rozumiem, ale tak jest. Więc jak tylko zwolni się miejsce dla Konga, daj znać. W jakimś sensie czuję się za niego odpowiedzialna. W końcu Kongo to był mój pomysł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel'][B][COLOR=seagreen]Dostałam informację od Ani z Brodnicy: jest spora szansa, że miejsce dla Konga pojawi się już w drugiej połowie marca. Będę Was informować na bieżąco.[/COLOR][/B][/quote]

Bumel damy radę!! - nic się nie martw:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Kongo moze do mnie przyjechac w miejsce Sary. Sara 17 marca ma wystep w telewizji, co mam nadzieje przyniesie efekt w postaci adopcji-trzymajcie kciuki.
Jesli nie to w pierwszej połowie kwietnia będe miała nowe kojce-jeden bedzie dla Konga jakby co.

Oczywiście tzrymam kciuki za domek:)[/quote]



Dziękuję, że tutaj napisałaś o tym:-)

To i my mocno trzymamy kciuki za Sarę i za nowy dla niej domek!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Nie chodzi o moje serce, chodzi o coś znacznie gorszego! :evil_lol: Chodzi o
[I]deklaracje "pewniaki", które okazują się być niczym[/I]. To z wątku Patosa.
Okazuje się, że deklaracje nie są żadną gwarancją. Ja tego nie rozumiem, ale tak jest. Więc jak tylko zwolni się miejsce dla Konga, daj znać. [B]W jakimś sensie czuję się za niego odpowiedzialna. W końcu Kongo to był mój[/B] [B]pomysł[/B].[/quote]

I mój :) Nie zostawię Cię samej z tą odpowiedzialnością :)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, wychodzę stąd, dość:user:, dopadło mnie zapalenie rogówki, okulistka spytała mnie, czy dużo ślipiam w monitor...

:siara:


Dziewczyny i Chłopaki nie zapominajcie o Kongusiu!

Kongulku, przysięgam, że jutro doprodukuję Ci ogłoszeń!

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że jest szansa na hotel u Ani, jeśli się zwolni miejsce po Sarze. Ja na Sarę mam stałą deklarację, więc jak panna pójdzie do domku, to połowę tej sumy przeznaczę na Konga - 15 zł. Przepraszam, że nie więcej, ale mam kolejkę psich biedaków :-( Jeśli jednak Sara zostanie u Ani, to będe starała się pomóc, ale jednorazowymi wpłatami, bo więcej stałych deklarcji nie uniosę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Dobra, wychodzę stąd, dość:user:, dopadło mnie zapalenie rogówki, okulistka spytała mnie, czy dużo ślipiam w monitor...

:siara:


Dziewczyny i Chłopaki nie zapominajcie o Kongusiu!

[B]Kongulku, przysięgam, że jutro doprodukuję Ci ogłoszeń[/B]![/quote]

Bumel,Ty się kuruj lepiej.Kongo musi mieć zdrowe ciotki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Jeżeli trzeba przyspieszyć, to ja juz dorzucam od siebie 10 zł deklaracji za marzec. W tej chwili na koncie Kongo ma [B]155 zł[/B]. Czekam na was ciotki;)[/quote]

madcat, na Boga, nie strasz!


[CENTER][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=purple][B][U]DEKLARACJE STAŁYCH WPŁAT NA HOTELIK:[/U][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[FONT=Arial][SIZE=3][B]:bigcool:Agata51 - 100 zł[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]:bigcool:bumel - 50 zł[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]:bigcool:magda222 - 50 zł[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3][B]:bigcool:madcat1981 - 10 zł[/B][/SIZE][/FONT]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]:bigcool:Aneta355 - 70 zł[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][SIZE=3]:bigcool:bumerang - 30 zł[/SIZE][/FONT][/B]




[CENTER][B][U][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=#800080]DEKLARACJE JEDNORAZOWYCH WPŁAT NA HOTELIK:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/B][/CENTER]

:Cool!:[FONT=Arial][SIZE=3][B]magda z. - 15 zł[/B][/SIZE][/FONT]
:Cool!:[FONT=Arial][SIZE=3][B]Dogo07 - 30 zł[/B][/SIZE][/FONT]
:Cool!:[FONT=Arial][SIZE=3][B]Acha44 - 20 zł[/B][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonikowa']Widzę, że jest szansa na hotel u Ani, jeśli się zwolni miejsce po Sarze. Ja na Sarę mam stałą deklarację, więc jak panna pójdzie do domku, to połowę tej sumy przeznaczę na Konga - 15 zł. Przepraszam, że nie więcej, ale mam kolejkę psich biedaków :-( Jeśli jednak Sara zostanie u Ani, to będe starała się pomóc, ale jednorazowymi wpłatami, bo więcej stałych deklarcji nie uniosę.[/quote]


Bardzo, bardzo dziękuję!!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

To chodziło o 125 zł, prawda? Traktujmy to jako dodatkowe, ekstra pieniądze tak jak i pozostałe jednorazowe wpłaty, pewnie i tak przyjdzie nam nimi załatać brakującą sumę na hotel.

Może wstrzymajmy się z przelewami naszych deklaracji do momentu, jak będzie sygnał, że Kongo może jechać, bo to może być marzec ale może być i kwiecień dopiero. Myślę, że w dwa dni uporamy się z przelewami i uda nam się zebrać wszystkie deklaracje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Jak twoja rogówka, bumelku? Natychmiast odejdź od komputera! :mad:[/quote]

Kochana jesteś, ale jak tu odejść, kiedy w robocie 8h trzeba:user:.

No i na szczęście krople i maść pomogły, bo dzis dużo lepiej już sie ma moja rogówka niedobra:lol: ( juz trzeci raz mam to cholerstwo:roll:).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...