Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='agat21']Poproszę na priva trochu więcej danych nt. konta do wpłat. W moim banku trzeba chociaż podać nazwisko właściciela konta[/quote]


Prześlę Ci maila, którego madcat1981 rozsyłała przy okazji zbiórki na Timka.

Wielkie dzięki jeszcze raz!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']ja też go podniosę;)[/quote]

Dziś wpłynęło na konto 15 zł dla Kongo od magdy z. Bardzo dziękuję w imieniu psiaka :D


Bumelku, może warto w pierwszych postach dawać znak o stanie konta Kongowego? Jeżeli to dobry pomysł, to mamy 145 Timowego + 15 Magdy Z. + 10zł mojej deklaracji, czyli 170 zł.

Link to comment
Share on other sites

Mój Bazyl mial wczoraj urodziny. Fajnie jest dostawać prezenty ale jeszcze fajniej dawać. Więc w imieniu Bazyla chcę coś dać Kongowi - przynajmniej na chwile, jednorazowo, ale kto wie co będzie dalej??? Na stalą deklarację na razie nie mogę sie zadeklarować, bo nie mam pracy stałej....
Napiszcie mi na pv nr konta Kongusia. To w środę jak będę w cywilizacji gdzie stoi poczta to prześlę coś od nas.

Mam też pomysł - przecież wiele osób na dogo ma reproduktory czy suki hodowlane. ja się tu deklaruję - że jak mój Bazyl zostanie ojcem i za swoja "usługę" coś zarobi, to z każdej takiej "akcji" będę wpłacać na jakiegoś piesa aby go ze schronu wyciągnąć. W końcu tacy ludzie jak ja przyczyniamy się do powiększenia ilości psów, więc oddajmy coś tym w schronisku!!!!! Może wato założyć kolejny wątek na ten temat???? Co Wy na to???? Bo Kongulców w schroniskach jest pełno... Też miałam schroniskowego psa i różne przybłędy.

Link to comment
Share on other sites

Panie Bazyl, czapki z głów. Nigdy nie patrzyłam na to w ten sposób. Pomysł genialny, wart rozpropagowania na skale swiatową, ale... zacznijmy może od dogo;) "Podatek od usługi" hihihi

Dzieki Ci stokrotne za prezent. Wiele wspaniałych chwil spedzonych razem - dla mądrego Pańcia i wspaniałego Bazylcia. :loveu::loveu::loveu:

p.s. konto podam na priv, choć powinien być też gdzieś tu na wątku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']To znowu ja;)

Agato51, przelew doszedł:crazyeye: Kolejna piekna niebieściutka szeleszcząca piećdziesiątka [B]dla Timka[/B] Jejeje :D:multi::multi::multi::multi::multi: Ooooooch, dzieĸi![/quote]


Teraz, jak powrócił temat Timusia naszego biednego, to nam się wszystko może ten tego:confused: pomerdolić. I ja już wolę się upewnić i dlatego [SIZE=1]się malutkimi literkami zapytam[/SIZE],[SIZE=1] pocichutku[/SIZE] czy chodzi tym razem o Timka czy o Konga, bo ja bym chciała ten stan konta Kongula na pierwszej stronie uaktualnić:oops:

Link to comment
Share on other sites

Pieniądze Agaty51 są podpisane dla Timka. Fakt jednak, ze mi sie "pomerdało" i dałam o tym znak na wątku Konga:stupid: Zaraz tam też dam znak.

Bumelku, tutaj odnotowuje Twoją wpłate 50 zł dla Kongo. Właśnie zajrzałam na konto. JESTEŚ WIELKA:crazyeye::loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl'] Więc w imieniu Bazyla chcę coś dać Kongowi - przynajmniej na chwile, jednorazowo, ale kto wie co będzie dalej??? Na stalą deklarację na razie nie mogę sie zadeklarować, bo nie mam pracy stałej.... [/quote]

Hej, bardzo, bardzo Ci dziękujemy:loveu:

[quote name='panbazyl'] Mam też pomysł - przecież wiele osób na dogo ma reproduktory czy suki hodowlane. ja się tu deklaruję - że jak mój Bazyl zostanie ojcem i za swoja "usługę" coś zarobi, to z każdej takiej "akcji" będę wpłacać na jakiegoś piesa aby go ze schronu wyciągnąć. W końcu tacy ludzie jak ja przyczyniamy się do powiększenia ilości psów, więc oddajmy coś tym w schronisku!!!!! [/quote]

No to ja mam jeszcze lepszy pomysł - żeby w ogóle skończyć ze sprzedażą i kupowaniem piesków z hodowli, a zamiast tego wziąć po psiaku ze schroniska, skończyłby sie problem bezdomności psów:lol:,

Wiem, nierealne, to był żart i nie chcę tutaj zaczynać tego typu dyskusji, a Panu Bazylowi chciałabym powiedzieć, że każda inicjatywa pomocy potrzebującym psiakom jest godna pochwały. Tak trzymać!

Jak ogłaszam kundelki na różnych stronach, np. na allegro, widzę te setki miotów szczeniaków rasowców, to zastanawiam się, jakie szanse mają takie zwyczajne mieszańce w porównaniu z rasowymi psami? Wierzę, że jednak duże, bo są ludzie, którzy może muszą poprostu dojrzeć do tego (jak ja), że właśnie takie piesy są najpiękniejsze na świecie.

Się rozpisałam....sorki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51'] Tak się zastanawiam, czy to w porządku, że Timowe pieniądze przeznaczamy dla Konga. Timuś może bardzo ich potrzebować.[/quote]


Masz rację, to by nie było w porządku, ale wszystko jest wyjaśnione i nie ma obaw - Timuś nie będzie stratny...


Do Timusia trafi ta sama kwota, która pozostała do dyspozycji po jego szczęśliwej adopcji czyli 145 zł, bo Kasia (Madcat1981):loveu:, poprostu złota dziewczyna:loveu: postanowiła przekazać Timusiowi te pieniądze od siebie, wyjaśniła wszystko na wątku Timusia, cyt:
[I]EDIT: ponieważ pojawiły sie watpliwosci, chcialabym wyjasnic, ze pieniadze, które uzbieraliśmy na Tima i oddalismy Kongo, nadal pozostają u Konga. [B]Ja tą samą sume przeleje Timowi ze swoich pieniedzy.[/B][/I]

Poza tym na wątku Timusia cały czas trwa zbiórka dodatkowych pieniędzy na badania i kastrację Timka [B]i mam serdeczną prośbę, żeby na temat Timusiowej skarbonki pisać tylko na tamtym wątku,[/B] bo nam się jeszcze wszystko pomerdoli:p.

Link to comment
Share on other sites

Od rana śledzę wątek Sary i jej dzieci (miały dzisiaj występ w telewizji) i właśnie przeczytałam:

[I]Sara pojechala z Funia do nowego domku pod Warszawe (wspaniali ludzie podobno) a Bajka pojedzie do samej projektantki p. Ewy Minge
[/I]

[SIZE=3][COLOR=red][B]Wiecie Kochane co to oznacza: zwolniło się miejsce u Ani, Kongo może jechać:multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][COLOR=black]Trzeba przyspieszyć ze wszystkim, o matko, słabo mi się zrobiło z wrażenia. Gdzie nasza Kochana Tychowianka się podziewa? Madziu odezwij się![/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...