Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak madcat1981 na starym Nicku ;) i niech tak juz zostanie.

Na starym watku było coś o hotelikach - ze jeden podobno szkoli dławikami i kolczatkami - tam juz wyraziłam swoje zdanie na ten temat, ale jeszcze tu napiszę : takie szkolenie jest niedopuszczalne !!!! :angryy: Tylko pozytywne metody szkolenia - nie wolno robić psom krzywdy w imię ich szkolenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie! To dziwne że jeszcze ten wyraz psiego pyska nikogo nie ujął...
ja miałam psa ze schroniska (szary, podobny trochę do prawdziwego wilka z lasu) - ponad pół roku nie wydobył z siebie żadnego głosu. Już myślałam, ze nie potrafi szczekać. Dopiero po pół roku się po raz pierwszy odezwał. Niesamowity był z niego pies. Wierny, cudowny i dobry. Był bardzo stary jak go wzięłam, nie wiem ile miał lat. jesień życia spędził w dobrym domu - tak myślę. Później były różne znajdy.
Teraz labki i do niedawna wielorasowa paskudka (ktoś ją wyrzucił, bo miała źle zrobiony zabieg suczej kastracji i popuszczała mocz i pierdziała do tego straszliwie). Niestety ktoś ją nam otruł. :placz: Podejrzewam kto to, ale za rękę nie złapałam. A policję to nie obchodzi zupełnie, bo "mała szkodliwość czynu" :mad:

Trzymam kciuki za Konga!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Widzę że wątek z kopyta ruszył - brawo- :klacz: bo to rzadkie ostatnio kiedy jakas tragiczana historia sie z tym nie łączy....[/quote]

Becia66,bo tu jest silna i zgrana grupa :loveu:
Nie ma kłótni tylko konkretna pomoc :loveu:
Dziękuję wszystkim ogromnie za Wasze wielkie serca :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']bumelku, to ile mamy już deklarowanej kaski? Mnie wychodzi, że 150. Mało. To mnie zapisz na 100 miesięcznie.[/quote]


Agatko, kochana z Ciebie dziewczyna!:loveu: Zaraz podliczę wszystko na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumerang']melduję sie na wątku i deklaruję 30 zł m-cznie, proszę nr.konta[/quote]


Hej Bumerang, wiedziałam, że na Ciebie można liczyć!!!:loveu:

Konto będzie jak u Timka - u madcat1981, ale myślę, że faktyczną zbiórkę rozpoczniemy dopiero jak dostaniemy sygnał, że miejsce w hoteliku się zwolniło.

Bardzo dziękuję!!! Przywracacie wiarę w ludzi!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta355']To ja się deklaruję na 50 złotników miesięcznie. Ale zaczynam dopiero od 01 kwietnia
Kongo! ślicznoto trzymam kciuki za Twój domek:lol::lol::lol:[/quote]


Wspaniale:multi:, bardzo dziękujemy w imieniu Kongusia!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...