Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madcat1981']Sorki dogo mi się tak wiesza, że odpowiedziałam na pytanie już odpowiedziane;) jeżeli chcecie, wstrzymajcie się rzeczywiście. Na razie się chyba nie pali?[/quote]


Myślę, ze najlepiej będzie na ten moment zostawić każdemu wolną rękę - dla chętnych można już wpłacać, są tego niewątpliwe zalety, wtedy uniknie się np. mojego późniejszego molestowania :lmaa:

[B]Pamiętajmy tylko o wpisaniu imienia Kongusia i swojego nicku w tytule przelewu.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Parę nowych ogłoszeń Konga, mam nadzieję, że niedługo będzie ich więcej już z nowymi foteczkami:p

:bluepaw: 4lapy.pl
:bluepaw: cafeanimal.pl
:bluepaw: adopcje.org.pl
:bluepaw: e-zwierzak.pl (Magda222, aktywuj ogłoszenie, please)
:bluepaw: katowice.gumtree.pl
:bluepaw: ale.gratka.pl (wyróżnione)


We wszystkich ogłoszeniach namiary są na Magda222 (dzięki:loveu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agat21']Deklaruję 20 zł miesięcznie na Kongusiowy hotel[/quote]


Agatko, wielkie dzięki!!!:Rose:

Kongo, a Ty pewnie psinko teraz przebierasz łapkami we śnie, a już niedługo będziesz tak robił w realu::Dog_run:

Wszystkim osobom na tym wątku:calus: na dobranoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Słodkich snów, bumelku. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_8_4v.gif[/IMG] A ja jeszcze z Kongulem na wiosenny spacerek skoczę.[/quote]


Ale Agatko masz fajne te emotikionki, czy jak tam się one zwą. Chętnie bym pośniła o takich palmach i sloneczku, bo coś ta wiosna nie chce na dobre u nas zagościć.

Link to comment
Share on other sites

Koleżanki moje latają po sklepach, obkupują się w wiosenne ciuszki, a ja tam nie mam czasu na pierdoły:evil_lol:

Główkuję tylko, jak by tu przystroić Konga, żeby mu ładne foteczki popstrykać...

Jak myślicie, w takiej żółtej nasza Czekolada będzie wyglądała bardzo szykownie, co nie?

[IMG]http://images50.fotosik.pl/84/afbad102135df956m.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...