Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zanim rozwiąże się sprawa transportu, zajrzyjcie do Ariela. Przepraszam cię, Kongulu, za offa, ale sporo osób do ciebie zagląda, a sprawa jest naprawdę pilna.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/fpr-zwp-lodz-ariel-obraz-psiego-nieszczescia-prosimy-o-pomoc-finansowa-133774/index2.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko tak na szybko, bo nadal bez netu:angryy:

Miejsce dla Konga czeka w kojcu zaraz koło domu:p-mam nadzieję,ze nie jest on typem wyjca:evil_lol::evil_lol: Gdy beda nowe kojce w hotelu to zostanie tam przeniesiony -bumel w związku z tym,że Kongo zajmie kojec przy domu to bedziesz musiała się zaprzyjanic na kawce z Aresem dobermanem psem mordercą-bo nie będe miałą gdzie go zamknac na czas wizyty:diabloti::diabloti:

Dam ci jeszcze znac co do niedzieli-ale najprawdopodobniej jednak bede jechac 29-jutro potwierdzę:)


sonikowa- dzieki,że i tu jesteś:):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']W ciągu godziny dokładnie to przeliczę, mam male zamieszanie w pracy...:roll:[/quote]


Ja z tych emocji w ogóle na robocie się skupić nie mogę, mam nadzieję, że to się źle dla mnie nie skończy:roll:.

Wg moich obliczeń wychodzi, że [B]340 zł:multi:[/B], ale poczekam na naszą Główną Księgową:loveu: i wtedy dopiero zaktualizuję pierwszy post.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']bumel w związku z tym,że Kongo zajmie kojec przy domu to bedziesz musiała się zaprzyjanic na kawce z Aresem dobermanem psem mordercą-bo nie będe miałą gdzie go zamknac na czas wizyty:diabloti::diabloti:
[/quote]


:smhair2::nerwy::eek:

Sorki Kongulku, ale to ja chyba jednak, no ten tego:scared:

Link to comment
Share on other sites

Chyba wykrakałam ten śnieg po pachy.... Pewnie dziś w TV będą trąbić o tym jak Lubelszczyznę zaspało :eviltong:
W każdym razie - dotarłam przez zaspy (rajuśku a w tym tygodniu to chyba już wiosna ma być :-o) do poczty w cywilizacji i zrobiłam przelew! Hura!
Kongo miej się dobrze!

Link to comment
Share on other sites

z tego wszystkiego to zapomnialam wcześniej dodać, ze jak bylam na poczcie to zgasło światło i nie działały komputery :mad:
Więc musialam czekać aż wlączą światło. Jak już wlączyli to komputery się zawiesiły :diabloti: a panie na poczcie nie bardzo kumate były jak to naprawić...:oops:
Trochę to trwało zanim udało się wpłacić. Takie sa uroki cywilizacji! :evil_lol: :evil_lol:
Kongo - po tym wszystkim - nie możesz długo mieszkać bez domu!
Zyczę milej podrózy!

Link to comment
Share on other sites

Kongo, bądź miły dla Pana Bazyla, popatrz jak się stara... i znajdź szybko domeczek, my ci pomożemy :D

Wasza g(ł)ówna księgowa:diabloti: mówi, że na koncie jest aktualnie 340 zł:
145 - od Tima
10 - od g(ł)ównej księgowej
100 - od przewspaniałej:loveu: Agaty51
20 - od przekochanej agat21
50 - od superbumel:loveu:
15 - od najnajnajmagdaz

Tak, tak, a w "eterze" jeszcze tyle wpłat, że idę po słownik, bo pięknych przymiotniów zaraz mi zabraknie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']z tego wszystkiego to zapomnialam wcześniej dodać, ze jak bylam na poczcie to zgasło światło i nie działały komputery :mad:
Więc musialam czekać aż wlączą światło. Jak już wlączyli to komputery się zawiesiły :diabloti: a panie na poczcie nie bardzo kumate były jak to naprawić...![/quote]


Panie Bazyl, ile przygód po drodze, śniegi, zaspy, zawieje i gołoledzie, a w dodatku brak prądu:shake:
uff, najważniejsze, że się udalo, w imieniu Konga dziękuję bardzo:loveu:
no i naprawdę mam nadzieję, że Konguś znajdzie szybko dom, co by nie narażać naszych kochanych Dogomaniaków w przyszłości!

Link to comment
Share on other sites

Jestem w kontakcie z Bumel w sprawie transportu Konga z Tychów do Warszawy. Na pewno jedziemy tylko jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę. Z konkretnym dniem to dam jeszcze znać. Z samego rana jedziemy z Kacperkiem na DS do Pionek koło Radomia i potem prosto do Warszawy z Czesiem na DS i z Kongiem. :lol:
Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grzecho']Jestem w kontakcie z Bumel w sprawie transportu Konga z Tychów do Warszawy. Na pewno jedziemy tylko jeszcze nie wiem czy w sobotę czy w niedzielę. Z konkretnym dniem to dam jeszcze znać. Z samego rana jedziemy z Kacperkiem na DS do Pionek koło Radomia i potem prosto do Warszawy z Czesiem na DS i z Kongiem. :lol:
Pozdrawiam ;)[/quote]


Hej, dzięki bardzo, że dałeś znać tutaj na wątku. Super nam to rozwiązuje problem transportu Konga no i w ogóle, co ja będę owijać w bawełnę:
to co robicie dla wszystkich psiaków, to czapka z głowy i szacunek wielki!

Czekamy z niecierpliwością na sygnał, w jaki dzień przyjedziecie do W-wy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...