Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']słuchajcie - a gdzie Kongo ma zrobione ogłoszenia - można by takie podsumowanie na 1-ej stronie dać ? czy robić ogłoszenia w internecie w ciemno
no bo allegro już ma ![/quote]

Aktualne ogłoszenia zamieściłam w poście nr 162 na str. 17 z dotychczasowymi fotkami... Akurat Kongo chwilowo nie ma allegro, wygasło kilka dni temu.

Ja mam taka propozycję - poczekajmy jeszcze te kilka dni - będą nowe zdjęcia i wtedy akcja ogłoszeniowa musi ruszyć pełną parą. I każde ogłoszenie i każda Wasza pomoc w ogłoszaniu będzie wtedy na wagę złota...

Myślę Dogo07, że jak masz możliwość dać ogłoszenie do gazety, to nie ma znaczenia, że w Krakowie - przecież może okazać się, że to właśnie ten jeden jedyny dom dla Konga, także na pewno warto spróbować!

Link to comment
Share on other sites

Kongusiowe Cioteczki,

chciałabym poruszyć ważny temat transportu.

Uważam, że powinnyśmy dołożyć się Grzechowi i Grażynie 9915 do kosztów paliwa. Najlepiej, jakby sam Grzecho się wypowiedział, ile by było fair, bo nie mam pojęcia...

Choć nie mamy nadmiaru pieniążków i pewnie będziemy musiały "łatać" dziurę w budżecie na kolejny miesiąc, to wspólnymi siłami damy radę.

Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za tą ciszę z mojej strony.Nie mam chwilowo neta.Jestem w trakcie zmiany umowy.W tej chwili korzystam u siostry.
Bardzo Wam wszystkim dziękuję.Oczywiście moje deklaracje finansowe są aktualne.
I jeszcze chciałabym się pochwalić,że dzień i noc poprzedzającą wyjazd w daleki świat Kongo spędzi u mnie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']I jeszcze chciałabym się pochwalić,że dzień i noc poprzedzającą wyjazd w daleki świat Kongo spędzi u mnie :loveu:[/quote]

Słyszałam, zazdroszczę. Wymiziasz go ode mnie? Pewnie nigdy nie będę miała okazji osobiście. I szepnij mu do uszka, że ciotka Agata strasznie go kocha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Jestem za. Myślę też, że bumelkowi też powinniśmy coś dorzucić. :razz:[/quote]


Agatko, dzięki:loveu:, ale ja już postanowiłam i ten odcinek (W-wa - Brodnica - W-wa) biorę na siebie.

Chodziło mi tylko o naszych Ślązaków, w końcu mają do pokonania więcej km niż ja.

Grzechu, daj znać, jakie poniesiecie koszty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Jestem cały weekend w domu-także czekam na info kiedy bedziecie i o której.:p[/quote]

Wyjeżdżamy jutro o 5 rano. W Pionkach powinniśmy być około 9. Zakładamy wyjazd z Pionek około 10 - 11 dopołudnia. Do Warszawy jest około 100 km to dobrej jazdy mamy półtorej godziny. Planujemy Warszawę na 12-13.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda222']
I jeszcze chciałabym się pochwalić,że dzień i noc poprzedzającą wyjazd w daleki świat Kongo spędzi u mnie :loveu:[/quote]


Ale Ci fajnie:-) Ja mam nadzieję, że dzisiaj będziesz miała już dostęp do netu:mad:... bo jak nie napiszesz nam tutaj dzisiaj jakiś szczegółów na temat Konga, to chyba...jajo zniosę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Ale Ci fajnie:-) [/quote]

[CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=red]:lol: Wielkie dzięki dla Madzi222 za pomoc przy Kongu[/COLOR][/SIZE][/FONT] :lol:
[SIZE=3][COLOR=dimgray][B](u nas bedzie dzisiaj w mieszkaniu pięć psiaków [/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=dimgray][B]- ale będzie jazda). [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=black]Rozmawiałem z Madzią przed chwilą telefonicznie własnie [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black]o dostrczeniu Konga i o wspólnym jutrzejszym wyjeździe. [/COLOR][/B]
[B][COLOR=black](mam nadzieję że Madzia sie wyrobi z tym internetem)[/COLOR][/B][/CENTER]


[quote name='bumel']Ja mam nadzieję, że dzisiaj będziesz miała już dostęp do netu:mad:... bo jak nie napiszesz nam tutaj dzisiaj jakiś szczegółów na temat Konga, to chyba...jajo zniosę...[/quote]

Sorry ale nie mogę sie powstrzymać! [I][B]Chciałbym to jajo zobaczyć[/B][/I] :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bumel']Kongusiowe Cioteczki,

chciałabym poruszyć ważny temat transportu.

Uważam, że powinnyśmy dołożyć się Grzechowi i Grażynie 9915 do kosztów paliwa. Najlepiej, jakby sam Grzecho się wypowiedział, ile by było fair, bo nie mam pojęcia...

Choć nie mamy nadmiaru pieniążków i pewnie będziemy musiały "łatać" dziurę w budżecie na kolejny miesiąc, to wspólnymi siłami damy radę.

Jak myślicie?[/quote]

Ja ze swojej strony uważam że koszt eskapady zamknie się w kwocie 300 zł. Z drugiej strony uważam że dla Ciebie również przydała by się pomoc finansowa ponieważ z Warszawy do Brodnicy jest 180 km co daje w sumie 360 km. Wody do baku nie nalejesz. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...