Jump to content
Dogomania

Czekoladowy KONGO pojechał do nowego domku! Powodzenia Piesku!


bumel

Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bumel']nerwy mnie biorą, strach mnie obleciał:nerwy::nerwy::nerwy:, my tu o mobilizacji, a na wątku cisza...

gdzie się wszyscy podziali:???:, proszę, pokażcie się na wątku![/quote]

Ja też jestem cała w nerwach, bo TŻ miał kasę przelać, a nie słyszę, żeby doszła. Niech on lepiej z pracy nie wraca! :mad:

Spokojnie, bumel, będzie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black][FONT=Verdana][quote name='sonikowa']Ja jestem, ale zdaje się, że nic nie pomogę Jak jest z transportem Konga? Ktoś się deklarował?[/quote][/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Verdana]No właśnie, nic nie jest jeszcze ustalone w temacie transportu. [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Dużo nad tym myślałam, sytuacja wygląda tak: jest to kawał drogi (wychodzi ok. 1000 km) i w moim przypadku też niezłe krążenie: W-wa-Tychy-W-wa-Brodnica-W-wa (b. wysoki koszt, TZ szacuje, że wyszłyby jakieś dwa tankowania po drodze czyli nawet 500 zł). Przerasta to moje możliwości…:shake:[/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Na pewno mogłabym się podjąć dostarczenia Konga do samej Ani, ale w tym miejscu zwracam się z ogromną prośbą o pomoc. Może istniałaby taka możliwość, żeby część trasy zrobił ktoś inny, może ktoś z samych Tychów? [/FONT][/COLOR]

[COLOR=black][FONT=Verdana]Gdybym mogła Konga przejąć gdzieś w umówionym miejscu na trasie i odstawić go do hoteliku, to byłoby wspaniałe rozwiązanie.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, skoro Bumel kochana jest gotowa zawiezc go z Wawy do Brodnicy to nie jest tak zle, bo mozna przeciez Konga zawiezc z Tychow do Wawy pociagiem, to moze byc prostsze i szybsze niz samochodem. A w Wawie przejmie go Bumel. Co myslicie? Ktos ze schronu by mogl pojechac?

Link to comment
Share on other sites

Agata51, błagam Cie, nie krzywdź swego TŻ:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, tych pieniedzy jeszcze nie ma ale na pewno dotrą :D Daj mu szanse;)

Czy ja coś przeoczyłam, czy jeszcze nikt nas "oficjalnie" na wątku nie powadomił o tym, że rzeczywiście zwolniło sie miejsce?

Link to comment
Share on other sites

Nic mu nie zrobiłam. Przelew poszedł, ale trochę późno, więc dojdzie jutro.

Oficjalnie to ja nic nie wiem, ale Sara z Funią pojechały do domku, a Bajka ma jechać lada szelest. I na ich miejsce ma wskoczyć Kongo.

Bumel, kontaktowałaś się z panią Anią?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981'] Czy ja coś przeoczyłam, czy jeszcze nikt nas "oficjalnie" na wątku nie powadomił o tym, że rzeczywiście zwolniło sie miejsce?[/quote]

Ania ma awarie internetu, na pewno się odezwie jutro ;-) Tramsport potrzebny jak najbardziej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']
Czy ja coś przeoczyłam, czy jeszcze nikt nas "oficjalnie" na wątku nie powadomił o tym, że rzeczywiście zwolniło sie miejsce?[/quote]

Rozmawiałam z Anią (z hoteliku). Ma przejściowe kłopoty z netem i na razie nie może tutaj napisać. Potwierdziłam, że miejsce jest jak najbardziej wolne i czeka na Kongusia:lol:.

Teraz najważniejsza jest kwestia transportu...

[SIZE=1]Być może okaże się, że Ania będzie musiała w niedzielę udac się w podróż całodniową i wtedy w ten dzień nie mogłabym przywieźć Kongusia. Ale to jeszcze nic pewnego i Ania jeszcze da znać co i jak.[/SIZE]


[B]Aha, Kasiu, jeśli możesz, roześlij priva do osób, które deklarowały wpłaty z Twoimi danymi do przelewu. Najwyższy czas zebrać kaskę:razz:. Dzięki bardzo![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...