Jump to content
Dogomania

Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.


Recommended Posts

Wieści zdrowotne no cóż, kiepskie :/

Z morfologii wyszła anemia, z biochemii obniżona kreatynina (przy wyniszczeniu organizmu). Niskie T4 - niedoczynność tarczycy. Ponieważ Bunio przyjechał z kleszczem, miał zrobiony dodatkowo rozmaz. No i wyszło, że ma dirofilariozę (pasożyt krwi roznoszony przez komary) :( Ma pobraną krew na PCR, żeby określić jaki typ konkretnie i jakie kroki będzie trzeba podjąć. Wyniki będą do końca tygodnia.

Dalej bierze krople do oczu i uszu, ma włączony fortyron. Musi brać go 2x dziennie, raczej do końca życia.

 

http://www.esccap.org/uploads/docs/7ymdrzpu_Adaptacja__Zwalczanie_chorob_przenosz._przez_wektory.pdf

 

 

 

 

 

 

morf.jpg

t4.jpg

rozmaz.jpg

Link to comment
Share on other sites

Emiś zarobiona, obiecała że dziś napisze. Ja wiem ale nie chcę poprzekręcać. Ma jakiegoś pasożyta czy nicienia. Tzn to chyba to samo ;( Przenosi się przez komary.

 

Dostałam wpłatę 20 zł od mamci Meli czyli naszej Morelki dla Bunia.  Bardzo dziękuję Agnieszko :) za wplatę i za to że jesteś z nami :)

Dostałam wpłatę od Toli 20 zł dla Buniastego. Dzięki Tolu :)

 

Teraz finanse. Wpłaciłam dziś do Gabi 217 zł z bazarku imiennego, 30 zł od elficzkowej na transport, 20 zł od Pańci Meli i 20 zł od Toli. Razem 287 zł

 

Dzięki Emiś :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Perełka1 napisał:

A jeszcze lepiej z wetem.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...