Jump to content
Dogomania

3 kilogramowa sunia bez jednej łapinki szuka wspaniałych opiekunów. I znalazla, najwspanialszych, kochających ją Ludzi :)


elik

Recommended Posts

Popłakałam sobie z radości na wątku Daszeńki, bo jak nie płakać, kiedy widzi się wreszcie szczęśliwe suczynki poza siatką boksu i tyle wokół nich Aniołów!

 No ale i u Nutelki nie mogę powstrzymać łez, bo tak misternie zakopana niunia to widok bezcenny!

 Elik - jesteś cudowna, bo ta bajka Nutelki wciąż trwa :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, b-b napisał:

No to na PW poproszę dane do wysłki :P

I to najlepiej jeszcze dzisiaj to jutro poleci :)

Chyba mam kurteczkę idealną dla tej panny :D

O rany :) :) :) b-b naprawdę wspaniała wiadomość, bo malizna trzęsie doopencją kilka minut po wyjściu z domu. Nawet teraz, choć nie ma mrozu, a tylko jest zimno, drży jak osika.

Zaraz poleci do Ciebie PW.

3 godziny temu, Tola napisał:

Popłakałam sobie z radości na wątku Daszeńki, bo jak nie płakać, kiedy widzi się wreszcie szczęśliwe suczynki poza siatką boksu i tyle wokół nich Aniołów!

 No ale i u Nutelki nie mogę powstrzymać łez, bo tak misternie zakopana niunia to widok bezcenny!

 Elik - jesteś cudowna, bo ta bajka Nutelki wciąż trwa :)

Płacz maleńka, płacz... :) Ja to nic,znajdziemy Nutelci taki dom, że niech się wszystkie domy schowają :) Jest tak słodką psinką, choć potrafi pokazać zębolki, że nic tylko tulić się toto maleństwo chce.

Godzinę temu, Mysza2 napisał:

Patrzę i podziwiam demolantkę:):) Mała ale pracowita dziewusia:)

Witaj Elu :) Pracowita i to bardzo słodzizna jedna :)

Maleńka ma dzisiaj szczęśliwy dzień, bo choć jeden kubraczek przez niedopatrzenie moje okazał się być za duży, to już szykuje się Jej inny kubraczek. Miejmy nadzieję, że ten będzie super malutki :)

Poza tym kurier dostarczył pakę z żarełkiem od Pani Agnieszki z przystanku :) Ileż tamtego i co za przysmaki. Sami zobaczcie :)

Razem z karmą od Alaskan malamutte jest zabezpieczona w żarełko chyba do końca dni u mnie :)

20160113_170854.jpg
20160113_171210.jpg
Ale to jeszcze nie koniec prezentów. Nutelcia otrzymała także 50,00 zł od Alaskan malamutte na opiekę weterynaryjną, za co bardzo serdecznie dziękuję :) Ale i to jeszcze nie koniec. Dostałam dwie paki wspaniałych fantów na bazarki. Jedna od Alaskan malamutte, a druga od helli. Teraz "tylko" porobić zdjęcia i bazarki otwierać. Zdjęcia, to najtrudniejsza dla mnie część pracy przy bazarkach, ale bez fotek nie ma bazarku :(
 
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Poker napisał:

Przesłodka malizna. Tyle dostanie kubraczków ,że rewię mody zrobi jak pańcia zdąży łóżeczko przygotować.

Witaj Poker :) Obiecuje, przygotuje :) Dla takiej modelki warto :)

8 minut temu, Bogusik napisał:

He,a to dopiero pracowita kobitka :) elik,zdjęcia w piernatkach bezcenne!

Szkoda tylko, że taki bałagan widać, ale wierzcie mi, to nie ja, ani żaden inny domownik :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Kruszynka malutka, słodziak kochany :-))) Jak była u mnie to bardzo często wkopywała się pod kołdrę, przytulała się do nogi i spala. Taki krecik malutki :-)))Bałam się, że może powietrza ma mało, ale ona spala sobie smacznie :-)))

U mnie też lubi się, jak widać na zdjęciach, zakopać pod kołdrę, ale jak jestem w łóżku, to raczej gdzieś w okolicach twarzy się lokuje.

Możliwości tej wersji dogo są nieodgadnione. W poście, w którym piszę o prezentach, pod ostatnim zdjęciem napisałam nieco więcej niż jest widoczne w tamtym poście. Tekst jakby się gdzieś skrywał.

Poniżej zacytowałam pełny tekst, jaki napisałam powyżej :)

Ale to jeszcze nie koniec prezentów. Nutelcia otrzymała także 50,00 zł od Alaskan malamutte na opiekę weterynaryjną, za co bardzo serdecznie dziękuję :) Ale i to jeszcze nie koniec. Dostałam dwie paki wspaniałych fantów na bazarki. Jedna od Alaskan malamutte, a druga od helli. Teraz "tylko" porobić zdjęcia i bazarki otwierać. Zdjęcia, to najtrudniejsza dla mnie część pracy przy bazarkach, ale bez fotek nie ma bazarku :(

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o19:30, b-b napisał:

Elu zdjęcia można wklejać bezpośrednio na forum przeciągając je z pulpitu w miejsce gdzie pod okienkiem z tekstem widać spinacz.

Trzeba tylko pamiętać aby było ono w wymaganej przez forum wielkości max 640x640 pikseli

...

Dzięki b-b,tak właśnie robię i wszystko jest dobrze, póki nie muszę robić opisów do poszczególnych zdjęć. Jak tylko jedno zdjęcie wstawiam to jest ok, ale jak kilka zdjęć, to podpis wychodzi jakiś dziwny :(

A jak można sprawdzić ile pikseli ma dane zdjęcie ?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja robię to tak : klikam na zdjęcie prawym przyciskiem myszy, potem najeżdżam na edytuj, pojawia się znacznie powiększony obraz i tam jest taka funkcja zmień rozmiar. Klikam na to i wpisuje np 50. 

I zapisujesz gdzieś to zdjęcie, czy można bezpośrednio z Paint wkleić na wątek ?

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Zapisuję na pulpicie. Następnie klikam na "dodaj plik" i z pulpitu wklejam zdjęcie

 

Buziaczki :) Właśnie tak zrobiłam i się udało :) :)

Spróbuje tak wkleić t5696dd462d3a8_prba2.thumb.jpg.31024991d3e zdjęcia, których tak nie mogłam wkleić. Pojawiał się komunikat: Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200

 

No i właśnie wklejenie zdjęcia skićkało mi wcześniej napisany tekst. Pocięło na kawałki :(

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Może za duży format zdjęcia był....

 

Asiu nie wiem :(  Idzie sie pochlastać. A tak było dobrze :(

Idę spać. Mam tego dość :( Jutro będę kombinować. W ostateczności każdy fant będzie w innym poście :(

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Buziaczki :) Właśnie tak zrobiłam i się udało :) :)

Spróbuje tak wkleić t5696dd462d3a8_prba2.thumb.jpg.31024991d3e zdjęcia, których tak nie mogłam wkleić. Pojawiał się komunikat: Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200

 

No i właśnie wklejenie zdjęcia skićkało mi wcześniej napisany tekst. Pocięło na kawałki :(

To tez mozna zaliczyć do zdjeć pt." Gdzie, jest pies"

Cudna jest!

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Elu, ja robię to tak : klikam na zdjęcie prawym przyciskiem myszy, potem najeżdżam na edytuj, pojawia się znacznie powiększony obraz i tam jest taka funkcja zmień rozmiar. Klikam na to i wpisuje np 50. Następnie zapisz i zdjęcie gotowe do wklejenia na forum

Tak jak jest napisane z tym,że do momentu "zmień rozmiar" w edycji należy zaznaczyć piksele a następnie w rameczce wpisać 640 a w drugiej ramce wyświetli się już samo 480-jest to automatyczne formatowanie.Następnie zamykasz krzyżykiem edycję i zapisujesz.Masz zdjęcie zmniejszone takie jakie powinno być wstawione na wątek.Te zdjęcia co są wstawione wyżej są za duże.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...