Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

Godzinę temu, Gabi79 napisał:

dziękuję wszystkim za obecność i wplaty.AM wspaniale ze sunieczka może poczekać u Ciebie na wyjazd do szafirki. Jest cudna, a przeciez do kochania nie są potrzebne 4 lapki tylko serduszko. Bogusiu, czekam na watek psiunia. pisze z telefonu bo mi Internet padl. Ciekawe kiedy usuną awarie skoro jutro święto.

Ta sunia nie czeka na wyjazd do szafirki.Sunia bez łapki jedzie do DT do Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elficzkowa napisał:

elik, to nie moja wpłata 15 zł. Ja dopiero dzisiaj będę robić przelewy. Pozdrawiam ciepło 

W historii operacji bankowych jest taki zapis:

Tytuł przelewu: elficzkowa dla bezdomnej suczki.:halszka

W banku przeczytałam tylko, że elficzkowa... a że wpłata jest na konto "naszej" suni, a Ty deklarowałaś wpłaty więc już nie czytałam do końca. Przyjęłam, że to Twoja wpłata.

Może to więc wpłata halszki, ale skąd to "elficzkowa" ??

   
3 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Witam wszystkich. Sunia trójłapka , nazwałam ją Nutelka jest u mnie. Pojechałam wczoraj zobaczyć i....nie mogłam jej tam zostawić. Zaraz po sterylce zabrałam sunieczkę do domu. Malutka dzielnie zniosła zabieg, jest pod troskliwą opieką i przede wszystkim ma cieplutko.To bardzo fajna suczka, nauczona czystości, taka nakolankowa, waży 3 kg. I bardzo lgnie do człowieka. Sunia nie ma prawej przedniej łapki, była amputowana. Ale bardzo dzielnie sobie radzi. Potrafi bardzo szybko biegać, a jak ma dosyć to wspina się po nodze i każe się brać na ręce. Jest szczuplutka, ale za bardzo nie może utyć bo trzeba chronić łapki. Ogólnie jest w dobrej kondycji. Myślę że do soboty już będzie brykać, to wbrew pozorom dzielna baba :-)

I tu jeszcze raz ogromnie dziękuję za tak błyskawiczną reakcję :) Dzwoniłam około 19-tej, ale nie odebrałaś. Tola mówiła, że pewnie jesteś na spacerku z sunią. Potem zajęłam się innymi pilnymi sprawami i tak zeszło.

 

3 godziny temu, Tola napisał:

Rozmawiałam z szafirką - jej TZ może odebrać psy z Zamościa albo w piątek rano, albo w sobotę.

Do 21 mam dać znać.

Dziękujemy bardzo ! Sunieczka była z AMu mnie, jest śliczna, bardzo wpatrzona w swoją wybawicielkę :)

Spróbuję wstawić zdjęcia.

Dzięki :)

57 minut temu, Gabi79 napisał:

dziękuję wszystkim za obecność i wplaty.AM wspaniale ze sunieczka może poczekać u Ciebie na wyjazd do szafirki. Jest cudna, a przeciez do kochania nie są potrzebne 4 lapki tylko serduszko. Bogusiu, czekam na watek psiunia. pisze z telefonu bo mi Internet padl. Ciekawe kiedy usuną awarie skoro jutro święto.

Gabi, Nutelka nie jedzie do szafirki, zostanie w kraku u mnie na BDT. Będę jedynie prosiła o pomoc w ogłaszaniu, opłacie ewentualnie weta. Dobra karma dla maluszków też byłaby mile widziana :)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

W historii operacji bankowych jest taki zapis:

Tytuł przelewu: elficzkowa dla bezdomnej suczki.:halszka

W banku przeczytałam tylko, że elficzkowa... a że wpłata jest na konto "naszej" suni, a Ty deklarowałaś wpłaty więc już nie czytałam do końca. Przyjęłam, że to Twoja wpłata.

Może to więc wpłata halszki, ale skąd to "elficzkowa" ??

   

I tu jeszcze raz ogromnie dziękuję za tak błyskawiczną reakcję :) Dzwoniłam około 19-tej, ale nie odebrałaś. Tola mówiła, że pewnie jesteś na spacerku z sunią. Potem zajęłam się innymi pilnymi sprawami i tak zeszło.

 

Dzięki :)

Gabi, Nutelka nie jedzie do szafirki, zostanie w kraku u mnie na BDT. Będę jedynie prosiła o pomoc w ogłaszaniu, opłacie ewentualnie weta. Dobra karma dla maluszków też byłaby mile widziana :)

Jakos tak bezmyślnie napisałam, wiedziałam przeciez ze mala wysiada w Krakowie. Elu sunia będzie u Ciebie?

Link to comment
Share on other sites

elik- ja może wyjaśnie ten problem z przelewem.

Sprawdź privy które wysłałaś do mnie i halszki;) chyba najpierw napisałaś do elficzkowej  a potem skopiowałaś- dlatego w moim privie z numerem konta tez tak było napisane, żeby w tytule napisać: elficzkowa dla bezdomnej suczki.

Dlatego halszka tak napisała na końcu dodając swój nick;)

 

:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem już!!!

Problem był z moim laptopem, ale dzięki mojemu najlepszemu na świecie bratu wszystko działa. Jak dobrze mieć brata informatyka!!!

Wiem również, czemu nie mogłam wstawiać fotek. Tak jak przypuszczałam są za duże.

Biorę się za zmniejszanie i ruszam z kolejnym bazarkiem dla malizny

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem co i dlaczego się dzieje. Ale gdy chcę coś napisać w okienku dialogowym i kliknę w obrębie tego okienka, natychmiast pojawiają mi się cytaty, które kiedyś zaznaczyłam :(  Muszę wykasowywać poszczególne cytaty, bo gdybym je zostawiła, to mój post zawierający choćby tylko jedno moje zdanie, zająłby połowę strony.  Na szczęście tak się dzieje tylko na tym wątku, ale i to wystarczy, żeby mi całkowicie uprzykrzyć dogo !!!!

=============================

Gabrysiu sunię chciałabym przyjąć do siebie na DT za zwrotem karmy i weta. Długo rozmawiałam z AM :) która tak bardzo przywiązała się do suni, że rozważa pozostawienie Jej u siebie do czasu znalezienia DS.Istnieją pewne poważne przeciwności, które Asia musi na spokojnie rozważyć. Do soboty jest jeszcze trochu czasu więc sprawa jest na razie otwarta:)

Co do wpłaty macie rację :) Wysłałam info o koncie do elficzkowa i w treści napisałam Jej nick, ale równocześnie to PW posłałam do kilku jeszcze osób w tym pewnie także do halszki :)

Halszko przepraszam, za moment zmienię zapis :)

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Gusiaczek napisał:

Gabi, że udało się otworzyć graniczy z cudem! nie ukrywam - jestem z siebie dumna ;)

Ja się właśnie męczę, mam nadzieję, że dzisiaj skończę, bo w planie mam kolejne!!!

20 minut temu, elik napisał:

Nie wiem co i dlaczego się dzieje. Ale gdy chcę coś napisać w okienku dialogowym i kliknę w obrębie tego okienka, natychmiast pojawiają mi się cytaty, które kiedyś zaznaczyłam :(  Muszę wykasowywać poszczególne cytaty, bo gdybym je zostawiła, to mój post zawierający choćby tylko jedno moje zdanie, zająłby połowę strony.  Na szczęście tak się dzieje tylko na tym wątku, ale i to wystarczy, żeby mi całkowicie uprzykrzyć dogo !!!!

=============================

Gabrysiu sunię chciałabym przyjąć do siebie na DT za zwrotem karmy i weta. Długo rozmawiałam z AM :) która tak bardzo przywiązała się do suni, że rozważa pozostawienie Jej u siebie do czasu znalezienia DS.Istnieją pewne poważne przeciwności, które Asia musi na spokojnie rozważyć. Do soboty jest jeszcze trochu czasu więc sprawa jest na razie otwarta:)

Co do wpłaty macie rację :) Wysłałam info o koncie do elficzkowa i w treści napisałam Jej nick, ale równocześnie to PW posłałam do kilku jeszcze osób w tym pewnie także do halszki :)

Halszko przepraszam, za moment zmienię zapis :)

Cudownie!!!

Jeśli mała zostanie u AM do czasu znalezienia domku, to też będzie wspaniale!!!

13 minut temu, Tola napisał:

TRANSPORT UMÓWIONY Z TZ SZAFIRKI NA PIĄTEK!

Kochane, rozsyłajcie link do bazarku km, bo na razie nie mamy mało kasy!

Jak skończę kolejny bazarek będę wysyłać zaproszenia na 3 bazarki

Link to comment
Share on other sites

Na konto suni wpłynęło dotychczas 75,00 zł.

Wpłaty:

........15,00  -  halszka  -  4.01.

........20,00  -  Gemmei  -  4.01.

........20,00  -  hiyoshi  -  4.01.

........20,00  -  anecik  -  5.01.

===============================

........75,00 zł

Też będzie je można wykorzystać na transport.

A może jeszcze coś dojdzie ? :)

Acha i trwa bazarek imieninowy, z którego dochód też możemy przeznaczyć na transport.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...