Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

Gabi, moja mama dzwoniła. Ma trochę nowych fantów na bazarek i chciałaby Ci je wysłać pocztą. Możemy? ;)

A może szkoda płacić poczcie dwa razy  za te same fanty.

Można byłoby wysłać już do konkretnej osoby, która je wylicytuje.

Link to comment
Share on other sites

Elik, pogadam z mama. Byśmy najwyżej dołączyły te fanty do czyjegoś bazarku i tylko wysyłały od nas.

 

Dokładnie tak :) Zamiast wysyłać teraz do Gabi79, wyślecie do kogoś, kto wylicytuje.

 

Zrobiłam I wersję bazarku i mam prośbę, zaglądnijcie.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi tak odnośnie zasad, jak i terminów.

 

Dobrze byłoby, żeby bazarek ruszył jak najszybciej, może jutro ?  więc bardzo proszę o szybkie wypowiedzi :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/334225-imieninowy-bazarek-z-super-nagrodami-w-trakcie-tworzenia-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-post%C3%B3w-dziekuj%C4%99/

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak :) Zamiast wysyłać teraz do Gabi79, wyślecie do kogoś, kto wylicytuje.

 

Zrobiłam I wersję bazarku i mam prośbę, zaglądnijcie.

Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi tak odnośnie zasad, jak i terminów.

 

Dobrze byłoby, żeby bazarek ruszył jak najszybciej, może jutro ?  więc bardzo proszę o szybkie wypowiedzi :)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/334225-imieninowy-bazarek-z-super-nagrodami-w-trakcie-tworzenia-prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87-post%C3%B3w-dziekuj%C4%99/

 

Super, ja siedzę nad bazarkiem z fantów, które już raz były wystawione. Każdy będzie mógł zadecydować za ile kupuje.

Link to comment
Share on other sites

elik, wg, mnie ok. Tyle, że może ktoś będzie chciał od razu zaproponować i zagłosować, więc może nie wyznaczaj terminu od kiedy można głosować. Zadecyduj proszę sama, jak będzie lepiej. 

 

Jeśli chodzi o reklamę bazarków, to ja zawsze wysyłam do osób z listy, a dodatkowo wstawiam na reklamy bazarków.

Link to comment
Share on other sites

elik, wg, mnie ok. Tyle, że może ktoś będzie chciał od razu zaproponować i zagłosować, więc może nie wyznaczaj terminu od kiedy można głosować. Zadecyduj proszę sama, jak będzie lepiej. 

 

Jeśli chodzi o reklamę bazarków, to ja zawsze wysyłam do osób z listy, a dodatkowo wstawiam na reklamy bazarków.

Słusznie, zlikwiduje ten termin :)

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś miałam właśnie taką sytuację, jak robiłam imienny, że ludzie chcieli od razu zagłosować, a jeśli ktoś miał ochotę to głosował jeszcze drugi raz pod koniec bazarku.

 

Poprawione.

Lecę w kimono, bo wczoraj poszłam spać dopiero o 3 nad ranem ;) i teraz wale nosem w klawiaturę.

 

Kurtka, a co będzie jak dwa różne imiona zdobędą taką sama ilość głosów ???? Albo dwie osoby zgłoszą taka samą ilość imion ???

Nie, dzisiaj już tego nie rozbiorę. Marzy mi się spanie  %2525C5%25259Bpi%2525C4%252585cy.gif

 
 

Link to comment
Share on other sites

Poprawione.

Lecę w kimono, bo wczoraj poszłam spać dopiero o 3 nad ranem ;) i teraz wale nosem w klawiaturę.

 

Kurtka, a co będzie jak dwa różne imiona zdobędą taką sama ilość głosów ???? Albo dwie osoby zgłoszą taka samą ilość imion ???

Nie, dzisiaj już tego nie rozbiorę. Marzy mi się spanie  %2525C5%25259Bpi%2525C4%252585cy.gif

 
 

 

W razie czego będzie dogrywka, albo losowanie.

 

Ja nazwałabym ją Łatka,Łatusia...ale wiecie co?...ten srebrny kudłaczek obojk niej tak tęsknie patrzy,jest ..taki do ukochania,jak i ona...

 

Witaj bou!!!

Zapraszamy na bazarek imienny, jutro chyba elik otworzy.

 

Kudłaczek  też jest cudny, wszystkie są cudne i wszystkich tak samo żal. 

Link to comment
Share on other sites

No nareszcie :)

 

W końcu. powrót z przymusowego odwyku.

Kudłatki poszły do domku, to mogę zadeklarować 20 zł miesięcznie przez 5 miesięcy,jeżeli idzie do hoteliku ,a nie PDT.

 Sunia ma jechać do Szaifki. Zapisać Twoja deklaracje ?

 

Nie mogę znaleźć zdjęcia tej maleńkiej trójłapeczki w boksie ze szczeniakami :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nie mogę znaleźć zdjęcia tej maleńkiej trójłapeczki w boksie ze szczeniakami :(

elik jeśli  zdjęcie było dodane w sobotę to raczej nie znajdziesz,informacja na stronie dogo na FB cyt"Forum jest już aktywne. Niestety nie udało sie przywrócić postów z soboty."

Link to comment
Share on other sites

witajcie, poznikała dużo rzeczy...np. stałe deklaracje z początku wątku- ja swoją podtrzymuje- 20 zł. Właśnie przelałam za styczeń i mocno wierzę, że sunia lada moment wyjeżdża!

Gabi79 wykasowała ze swojego postu deklaracje finansowe, żeby się nie dublowały z deklaracjami, które zapisuje skarbnik (ja) w poście # 9 :) Gabi zapisuje deklaracje rzeczowe np bazarki, ogłoszenia itp.

 

Jeśli chodzi o zabranie suni, a raczej suń (stąd moje pytanie o sunie trzyłapkę), zabierzemy ze schronu najprędzej, jak tylko będzie to możliwe, a to dzięki niezawodnej AniaB, która podjęła się przewieźć sunie z Rzeszowa do Krakowa bez żadnej opłaty. Nie dość tego, znajdzie dla maleńkiej trzyłapki bezpłatny DT w Krakowie :)

 

Aniu  moje wielgachne, olbrzymiaste D Z I Ę K U J Ę  %2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

 

Widok tego maleństwa, mniejszego od szczeniorków, z króciusieńka sierścią, spędzał mi sen z powiek.

 

Aniu, przywróciłaś mi sen merci.gif

 

Prosiłam Tola o załatwienie transportu z Zamościa do Rzeszowa i może się to uda. Mam ogromną nadzieję, że dziewczyny z Zamościa zrobią to także nieodpłatnie :)

Na razie nie wiem, czy maleńka sunia jest już po sterylizacji. Podobno obecnie schron absolutnie nie wyda suczki nie wysterylizowanej. Prosiłam Tola, jeśli sunia nie jest wysterylizowana, to żeby wszelkimi siłami starały się zabrać sunię bezpośrednio po sterylizacji, żeby okres rekonwalescencji spędziła już poza schronem.

Jestem pełna obaw czy gdyby maleńka nie była wysterylizowana, udałoby się nam zabrać obie sunie w najbliższą sobotę, jak planujemy.

Większość niewiadomych wyjaśni się dzisiaj, bo koleżanka Tola, też dogomanka, pojedzie dzisiaj do schronu i zrobi rozeznanie. Poproszę Tola, żeby od razu zarezerwowała obie sunie.

 

Podróż sunieczki z Krakowa do hoteliku jest jeszcze na etapie ustalania.  Może uda się jeszcze przewieźć sunię bezpłatnie z Krakowa do Gliwic i już tylko z Gliwic do Nowej Soli musiałybyśmy zapłacić za transport, ale to będzie już tylko mniej niż połowa drogi.

Link to comment
Share on other sites

elik jeśli  zdjęcie było dodane w sobotę to raczej nie znajdziesz,informacja na stronie dogo na FB cyt"Forum jest już aktywne. Niestety nie udało sie przywrócić postów z soboty."

Dzięki :) Nie wiedziałam, że na fb jest strona dogo :)  Mogłabyś podrzucić link ?

Szkoda, bo obiecałam AniaB, że podeślę Jej zdjęcie malizny, dla której obiecała znaleźć BDT.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochane - widzę, ze poznikały zdjęcia, które wrzuciłam w sobotę, więc zaczynam jeszcze raz.

Sunia ma ok. 2 lat, jest bardzo spokojna, trochę wycofana, ale pracownikowi dała się wziąć na ręce bez problemu.

Oczko jakby lepiej, nie widać, aby było mniejsze.

Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona p/wsciekliźnie.

ZEA opłaci odrobaczenie, szczepienie, zakupi karmę na 1 miesiąc.

Ja od siebie tez na pewno wpłacę na transport, a jak Tusia znajdzie dom to przeniosę deklarację.

 

Druga suczka, o która były zapytania tez ma ok. 2 lat, jest bardzo przyjazna, cały czas skakała na siatkę, domagała się głasków.

 

Bardzo Wam wszystkim kochane dziękuję za pomoc dla tych małych bidulek!

Link to comment
Share on other sites

To może najpierw trójłapka - na razie nie wiem o niej nic, dzisiaj po 12 Alaskan malamutte jedzie do weta schroniskowego i jak tylko będę coś wiedziała - dam znać.

Malutka przebywa w zagródce ze szczeniakami.

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/ffcce0f3b79a6c28]ffcce0f3b79a6c28med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/743156524e9f79a8]743156524e9f79a8med.jpg[/URL]

 

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/dfd3584fbcc99abe]dfd3584fbcc99abemed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

A to mała sunia, która ma jechać do szafirki - zdjęcia niezbyt udane, ale było bardzo zimno (-21 :( ), psy w ciągłym ruchu.

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/53314d32cd1b1755]53314d32cd1b1755med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/80a8adb7daa4709a]80a8adb7daa4709amed.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/555bef3ca99ee6b7]555bef3ca99ee6b7med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/fd01fce19192ea90]fd01fce19192ea90med.jpg[/URL]

 

[URL=http://www.fotosik.pl/zdjecie/906604512a05cb8e]906604512a05cb8emed.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochane - widzę, ze poznikały zdjęcia, które wrzuciłam w sobotę, więc zaczynam jeszcze raz.
Sunia ma ok. 2 lat, jest bardzo spokojna, trochę wycofana, ale pracownikowi dała się wziąć na ręce bez problemu.
Oczko jakby lepiej, nie widać, aby było mniejsze.
Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona p/wsciekliźnie.
ZEA opłaci odrobaczenie, szczepienie, zakupi karmę na 1 miesiąc.
Ja od siebie tez na pewno wpłacę na transport, a jak Tusia znajdzie dom to przeniosę deklarację.
 
Druga suczka, o która były zapytania tez ma ok. 2 lat, jest bardzo przyjazna, cały czas skakała na siatkę, domagała się głasków.
 
Bardzo Wam wszystkim kochane dziękuję za pomoc dla tych małych bidulek!

Tola, mam gorąca prośbę, wstaw ponownie zdjęcie tej malizny z boksu ze szczeniakami, bo szykujemy dla niej BDT w Krakowie, ale musimy pokazać zdjęcie sunieczki.
 
Ponownie bardzo proszę, gdyby się okazało, że maleńka sunia nie była wysterylizowana, spróbujcie przekonać weta, żeby wydał ją bez sterylizacji. Doślemy zaświadczenie o sterylizacji od krakowskiego weta. Może ta koleżanka, która ma lepsze notowania zdoła go przekonać :)
Jeśli się nie uda, to chociaż niech wyda ja zaraz po strylce, żeby nie poszła na boksy :(
 
Prosimy o zarezerwowanie obu sunieczek do soboty 9.01. Wspaniale byłoby, gdyby obie były po sterylce i mogły być zabrane w najbliższa sobotę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...