Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

Gabrysiu, oba banerki są śliczne :) Wybieram ten z kratami, bo wydaje mi się, że jest bardziej wymowny biorąc pod uwagę sytuację suni.

 

Zaraz zabiorę się za bazarek imienny, ale myślę, że bazarek zebrałby więcej licytujących, gdyby było o co "walczyć " :)

 

 

Czy ktoś miałby jakiś fajny drobiazg,

który byłby  przeznaczony dla osoby, której propozycja imienia zbierze najwięcej głosów,

a tym samym będzie imieniem dla suni

i

drugi drobiazg, który byłby przeznaczony dla osoby,

która odda największa ilość głosów na proponowane imiona.

 

To nie musiałoby być coś bardzo wartościowego, ale coś fajnego :)

Poszperajcie w czeluściach swoich szaf, szafeczek, schowków itp :)

 

Prośba o pośpiech, bo zaczynając bazarek już musiałaby być informacja o nagrodach, a bazarek potrzebny na wczoraj. Sunia potrzebuje i imienia i kaski :P

elik,mogę podarować śliczny nowy kocyk i małe kieszonkowe lusterko DIOR Zdjęcia wyślę Tobie na Pw OK?

 

Gabrysiu, Ale Nowa Sól to jest chyba na trasie przez śląsk;)

Mapa Zamość-Nowa Sól

http://wyznacz.pl/trasa/nowa-sol-zamosc

 

Banerek bardzo wymowny, już się nim częstuję !

Tyle tu życzliwych suni osób, a ona malutka czeka tam na cud.

Jutro spróbuję znowu podjechać do schronu, chociaż u nas dzisiaj - 17.

Mam nadzieję, ze sunia  jest i czeka!

 

A u nas wiosna i jest +15.Współczuję tym biednym psiakom w boksach :( Tolu,czy wiesz coś więcej o szorścianej suni ze zdjęcia powyżej?Ona chyba jest bardzo duża...

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, Ale Nowa Sól to jest chyba na trasie przez śląsk;)

 

Tak, masz rację Izuniu, dzięki wielkie!!!

 

Ja wcześniej sprawdzałam, to mi pokazało trasę na A2, tą którą wkleiła Bogusia

a teraz widzę, że można jechać A4

 

Zamość - Rzeszów - Kraków - Katowice - Wrocław  - Nowa Sól

Link to comment
Share on other sites

elik,mogę podarować śliczny nowy kocyk i małe kieszonkowe lusterko DIOR Zdjęcia wyślę Tobie na Pw OK?

 

Mapa Zamość-Nowa Sól

http://wyznacz.pl/trasa/nowa-sol-zamosc

 

 

A u nas wiosna i jest +15.Współczuję tym biednym psiakom w boksach :( Tolu,czy wiesz coś więcej o szorścianej suni ze zdjęcia powyżej?Ona chyba jest bardzo duża...

Jak zabierałam siostry kudłączki to już  suni nie widziałam, ale sprawdzę

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Gabrysiu:) zawsze wspólny transport to jednak ciut niższe koszty...Ja oczywiście coś się dorzucę też dla tej cudnej malizny!

 

Napisałam do malawaszki. Kurcze, z jednej strony byłoby super, gdyby transport szybko się znalazł, ale nie mamy oni grosza na koncie, żeby za ten transport zapłacić. 

 

Nie wiem, czy Tola ma już maliznę rezerwować? Chyba jednak musimy zebrać więcej deklaracji,

Jeśli nie stałych, to chociaż jednorazowych.

 

Izunia, dzięki serdeczne, dopisuję Twoją pomoc w postaci fantów i dekl. jednorazowej.

Nr konta przyśle elik

Link to comment
Share on other sites

Ja mam propozycję imienia!
GRADIA ;)
Miało być imieniem naszej adoptowanej suńki, ale zostało stare. Niech przyniesie jej szczęście, jeśli oczywiście to będzie to!

Pięknie dziękuję :)

Bogusik ofiarowała piękne fanty więc jutro, albo jeszcze dzisiaj (jeśli zdążę) zabiorę się za ten bazarek imienny.

 

...

Jutro spróbuję znowu podjechać do schronu, chociaż u nas dzisiaj - 17.

Mam nadzieję, ze sunia  jest i czeka!

To strasznie zimno, a nasza bidusia ma krótka sierść :(

Taka nagła zmiana. Biedna zwierzaczki bezdomniaczki :(

 

elik,mogę podarować śliczny nowy kocyk i małe kieszonkowe lusterko DIOR Zdjęcia wyślę Tobie na Pw OK?

...

 

....Tolu,czy wiesz coś więcej o szorścianej suni ze zdjęcia powyżej?Ona chyba jest bardzo duża...

Bogusik, ogromnie dziękuję, fanty śliczności :D

 

http://s7.postimg.org/ttqh500yz/DSC04602.jpg

 

http://s7.postimg.org/6obh596gb/DSC04022.jpg

 

Wielkie dziękuję gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz

 

...

Nie wiem, czy Tola ma już maliznę rezerwować? Chyba jednak musimy zebrać więcej deklaracji,

Jeśli nie stałych, to chociaż jednorazowych.

...

 

Jak na razie mamy tylko 30,00 zł stałych deklaracji, a miesięczny koszt utrzymania suni to 290 + wet. Powinno być co najmniej 3/4 tej kwoty. Będzie  2 tygodnie czasu na zebranie takiej kwoty. Czy zdążymy ?

Link to comment
Share on other sites

Pięknie dziękuję :)

Bogusik ofiarowała piękne fanty więc jutro, albo jeszcze dzisiaj (jeśli zdążę) zabiorę się za ten bazarek imienny.

 

To strasznie zimno, a nasza bidusia ma krótka sierść :(

Taka nagła zmiana. Biedna zwierzaczki bezdomniaczki :(

 

Bogusik, ogromnie dziękuję, fanty śliczności :D

 

http://s7.postimg.org/ttqh500yz/DSC04602.jpg

 

http://s7.postimg.org/6obh596gb/DSC04022.jpg

 

Wielkie dziękuję gif%252520%2525C5%25259Ble%252520serdudz

 

 

 

Jak na razie mamy tylko 30,00 zł stałych deklaracji, a miesięczny koszt utrzymania suni to 290 + wet. Powinno być co najmniej 3/4 tej kwoty. Będzie  2 tygodnie czasu na zebranie takiej kwoty. Czy zdążymy ?

 

Szafirka zawsze prosi o przelew po miesiącu pobytu, nie z góry. Więc jeśli sunia pojedzie mamy miesiąc na uzbieranie 290,- 

 

Ale najgorszy (w sensie finansowym jest transport).

 

Teraz jest bardzo ciężko ze stałymi deklaracjami, niestety. 

 

Chyba musimy poczekać, aż jakieś pieniążki wpłyną na konto sunieczki, dopiero później rezerwować małą

 

Bogusiu, dziękujemy ślicznie za fanty!!!

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, widzę, że bardziej potrzebujecie stałych deklaracji (niż jednorazowej), więc zapiszcie ode mnie 20 zł stałej...więcej nie dam rady:(

pewnie też coś kupię z bazarku...

 

jestem pewna, że sunię wyadoptujemy migiem!

 

Zapisuje się tez do ogłaszania suni:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, widzę, że bardziej potrzebujecie stałych deklaracji (niż jednorazowej), więc zapiszcie ode mnie 20 zł stałej...więcej nie dam rady:(

pewnie też coś kupię z bazarku...

 

jestem pewna, że sunię wyadoptujemy migiem!

 

Zapisuje się tez do ogłaszania suni:)

 

 

 

Izuniu, dziękuję Ci z całego serca!!!

 

Znowu mi nie działa multi cytowanie

Link to comment
Share on other sites

melduje się na wątku, sunia piękna - w moich ulubionych kolorkach i wielkość w sam raz <3 

 

Hej Klaudia!!!

Faktycznie sunia kolorystycznie cały Majlo, gabarytowo też.

 

Mam od Ciebie jeszcze nie wystawione fanty.

 

Jak wróci do mnie manekin biorę się do roboty

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, widzę, że bardziej potrzebujecie stałych deklaracji (niż jednorazowej), więc zapiszcie ode mnie 20 zł stałej...więcej nie dam rady:(

pewnie też coś kupię z bazarku...

 

jestem pewna, że sunię wyadoptujemy migiem!

 

Zapisuje się tez do ogłaszania suni:)

 

Wielkie, ogromne dzięki za deklarację. Masz rację,  maleńka bardzo potrzebuje kasy, bez niej nie ma szansy na hotel, czy BDT, bo nawet BDT też musi dostać kase na karmę i weta, a tu na pewno będzie konieczne odrobaczanie, szczepienie, sterylka...

 

melduje się na wątku, sunia piękna - w moich ulubionych kolorkach i wielkość w sam raz <3 

 

Witamy serdecznie :)

Patrząc na awatarek, to sunia faktycznie w ulubionych kolorkach :)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się,że fanciki się przydadzą :) Przeszukałam transportowe na fb i nic konkretnego nie znalazłam.Można zadzwonić do p.Maćka,który już nam przewoził piesie z Warszawy do Zielonej Góry za symboliczną sumę i zapytać,czy nie bedzie jechał w najbliższym czasie na tej trasie.Na transportowym jest jego wpis,że wraca 04.01 do Elblaga,ale może będzie znowu wkrótce jechał...Nr telefonu 508456040

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...