Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

O 10 stycznia 2016o16:22, Gabi79 napisał:

 

Javeno, Agusiu, z całego serca dziękuję w imieniu sunieczki.

To ogromne wsparcie!!!

elik jest skarbnikiem, wyśle nr konta

Anulko, trzeba to jakoś wyliczyć, może najpierw poczekajmy ile wpłynie na bazarek kilometrowy, a potem pomyślimy, jak podzielić brakującą kwotę.

Jak myślisz?

 

22 godzin temu, elik napisał:

Soreczki, że dopiero teraz wpadam na wątek sunieczki, ale Rodzinka też ma swoje prawa :)

Agusiu, Javena bardzo ogromne dziękujemy %2525C5%25259Ble%252520dwa%252520serca.g

Maleńka ma bardzo mało stałych deklaracji i taki zastrzyk gotówki to dla Niej wielka pomoc   gif%252520daje%252520r%2525C3%2525B3%252

Pędzę podać nr konta malutkiej.

Dziewczynki tu Javence nalezą sie tylko podziękowania!!!

Javenko bardzo Ci dziękuje!!!

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Elisabeta napisał:

Jestem, Daszeńko. :) :)

Bardzo się cieszę, że imię Suni Wam się podoba. :)

Gabrysiu, zostanę tu z Daszą. Nie złoże stałej deklaracji, ale jednorazowo wyślę 100 zł.

Sunia pewnie na długo nie zadoomowi się u Szafirki, ale gdyby wątek się przedłużał, postaram się jeszcze pomóc... 

Eliku, jesteś skarbnikiem, czyli numer konta chyba już mam od Ciebie z bazarku imiennego. Ten sam, prawda? :)

 

Kurtka, dopiero teraz zaglądam do ślicznej Daszeńki ! Doprawdy wstyd, ale tak się złożyło :(

Witam Cię serdecznie Elisabeta  i jeszcze raz pięknie dziękuję za piękne imie dla sunieczki :) :)

Tak, konto jest to samo, na które wpłacałaś z bazarku.

Link to comment
Share on other sites

O 11.01.2016o05:43, Elisabeta napisał:

Jestem, Daszeńko. :) :)

Bardzo się cieszę, że imię Suni Wam się podoba. :)

Gabrysiu, zostanę tu z Daszą. Nie złoże stałej deklaracji, ale jednorazowo wyślę 100 zł.

Sunia pewnie na długo nie zadoomowi się u Szafirki, ale gdyby wątek się przedłużał, postaram się jeszcze pomóc... 

Eliku, jesteś skarbnikiem, czyli numer konta chyba już mam od Ciebie z bazarku imiennego. Ten sam, prawda? :)

 

Witaj Elisabetko!!!

Bardzo się cieszę, że jesteś z nami u Daszeńki i z całego serca dziękuję za tak dużą pomoc finansową!!!

20 godzin temu, AgusiaP napisał:

 

Dziewczynki tu Javence nalezą sie tylko podziękowania!!!

Javenko bardzo Ci dziękuje!!!

 

Aguś, podziękowania należą się Wam obu, Tobie także, bo zaproponowałaś,by pieniążki z konta Barika przekazać właśnie dla Daszeńki,              a Javena się zgodziła. 

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Podreperował się i bardzo za to dziękujemy :) Poinformuję, gdy pieniądze znajda się na koncie.

A już sa na koncie pieniądze z bazarku imiennego i obecnie stan konta naszej panienki przedstawia się następująco

Wpłaty:

........15,00  -  halszka  -  4.01.

........20,00  -  Gemmei  -  4.01.

........20,00  -  hiyoshi  -  4.01.

........20,00  -  anecik  -  5.01.

........10,00  -  elficzkowa  -  6.01.

........20,00  -  dorcia2  -  11.01.

........90,00  -  bazarek imienny  -  11.01.

===============================

......195,00 zł

Przed chwilą wysłałam e-mail do Pani Agnieszki, którą spotkałam na przystanku autobusowym gdy wracałam z Nutelcią od wetki. Pani Agnieszka zachwycała się urodą Nutelci i roniła łzy nad jej niedolą i kalectwem - czekałyśmy razem na przyjazd autobusu, jak się okazało tego samego więc jeszcze chwilę rozmawiałyśmy podczas jazdy. Pani Agnieszka okazała się osoba bardzo wrażliwą na niedolę i krzywdę porzuconych zwierząt. Z uwagi na swojego psa, sama nie może dać DT potrzebującym psom. Kiedyś spróbowała i szybko musiała szukać innego domu tymczasowego. Bardzo chciała przekazać pieniądze na potrzeby Nutelci, ale powiedziałam, że jeśli ma ochotę jej pomóc, to może zamówić dla Nutelci karmę, bo na weta ma zapewnione fundusze. Wymieniłyśmy numery telefonów i... było kilka rozmów w efekcie których żarełko dla Nutelci jest w drodze, a dzisiaj wysłałam Pani Agnieszcze  e-mail z numerem konta Daszeńki. Nalegała, bo wśród znajomych, także wrażliwych na krzywdę zwierząt, zebrała nieco funduszy i chciałaby przekazać je dla tej drugiej suni, o którą się troszczę.W rozmowach telefonicznych opowiedziałam nieco o Daszeńce :) W ten sposób Daszeńka może będzie co jakiś czas zasilana finansowo, bo Pani Agnieszka powiedziała, że chciałaby w miarę swoich możliwości dalej pomagać. Chciałam podesłać Pani Agnieszce kilka linków do wątków na dogo, ale powiedziała, że nie chce, bo nie jest w stanie oglądać cierpiących zwierząt. Że widziała mój profil na FB i nie muszę Jej niczego udawadniać.

Serce rośnie, wraca wiara w Ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Javena napisał:

Pieniązki wysłane. 160 zł . Jak dojdą, bardzo proszę o informację na wątku Barika, żeby deklarowicze wiedzieli kto otrzymał pomoc z ich datków. :)

 

 

Dziękujemy bardzo :) Jak pieniądze znajdą się na koncie, poinformuję :)

Link to comment
Share on other sites

53 minut temu, kiyoshi napisał:

jak się miewa mała Daszka?? i jej koleżanka Abi??

Czekamy na wieści od szafirki

21 minut temu, elik napisał:

Podreperował się i bardzo za to dziękujemy :) Poinformuję, gdy pieniądze znajda się na koncie.

A już sa na koncie pieniądze z bazarku imiennego i obecnie stan konta naszej panienki przedstawia się następująco

Wpłaty:

........15,00  -  halszka  -  4.01.

........20,00  -  Gemmei  -  4.01.

........20,00  -  hiyoshi  -  4.01.

........20,00  -  anecik  -  5.01.

........10,00  -  elficzkowa  -  6.01.

........20,00  -  dorcia2  -  11.01.

........90,00  -  bazarek imienny  -  11.01.

===============================

......195,00 zł

Przed chwilą wysłałam e-mail do Pani Agnieszki, którą spotkałam na przystanku autobusowym gdy wracałam z Nutelcią od wetki. Pani Agnieszka zachwycała się urodą Nutelci i roniła łzy nad jej niedolą i kalectwem - czekałyśmy razem na przyjazd autobusu, jak się okazało tego samego więc jeszcze chwilę rozmawiałyśmy podczas jazdy. Pani Agnieszka okazała się osoba bardzo wrażliwą na niedolę i krzywdę porzuconych zwierząt. Z uwagi na swojego psa, sama nie może dać DT potrzebującym psom. Kiedyś spróbowała i szybko musiała szukać innego domu tymczasowego. Bardzo chciała przekazać pieniądze na potrzeby Nutelci, ale powiedziałam, że jeśli ma ochotę jej pomóc, to może zamówić dla Nutelci karmę, bo na weta ma zapewnione fundusze. Wymieniłyśmy numery telefonów i... było kilka rozmów w efekcie których żarełko dla Nutelci jest w drodze, a dzisiaj wysłałam Pani Agnieszcze  e-mail z numerem konta Daszeńki. Nalegała, bo wśród znajomych, także wrażliwych na krzywdę zwierząt, zebrała nieco funduszy i chciałaby przekazać je dla tej drugiej suni, o którą się troszczę.W rozmowach telefonicznych opowiedziałam nieco o Daszeńce :) W ten sposób Daszeńka może będzie co jakiś czas zasilana finansowo, bo Pani Agnieszka powiedziała, że chciałaby w miarę swoich możliwości dalej pomagać. Chciałam podesłać Pani Agnieszce kilka linków do wątków na dogo, ale powiedziała, że nie chce, bo nie jest w stanie oglądać cierpiących zwierząt. Że widziała mój profil na FB i nie muszę Jej niczego udawadniać.

Serce rośnie, wraca wiara w Ludzi :)

Elu,przy najbliższej okazji podziękuj z całego serca Pani Agnieszce!!!

16 minut temu, Javena napisał:

Pieniązki wysłane. 160 zł . Jak dojdą, bardzo proszę o informację na wątku Barika, żeby deklarowicze wiedzieli kto otrzymał pomoc z ich datków. :)

 

 

Oczywiście!!!

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim deklarowiczom!!!

Link to comment
Share on other sites

wiara.jpg

nie można ukrywać, że w odniesieniu do losów Braci Mniejszych często jest nam bardzo trudno,

ale bez tej wiary wszelkie starania wzięłyby w łeb , bo ... :

"Nie możesz tracić wiary w ludzkość. Ludzkość jest jak ocean; kilka brudnych kropel nie sprawi, że cały ocean jest brudny." Mahatma Gandi

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O 11.01.2016o05:43, Elisabeta napisał:

...

Gabrysiu, zostanę tu z Daszą. Nie złoże stałej deklaracji, ale jednorazowo wyślę 100 zł....

No i moja informacja o stanie konta sprzed kilkudziesięciu minut jest już nieaktualna, a to za sprawą Elisabeta, której przelew w kwocie 100,00 zł właśnie zameldował się na koncie Daszeńki :)

Elisabeta bardzo serdecznie dziękujemy

ca%2525C5%252582uski%252520serca.gif

 

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Gusiaczek napisał:

 

nie można ukrywać, że w odniesieniu do losów Braci Mniejszych często jest nam bardzo trudno,

ale bez tej wiary wszelkie starania wzięłyby w łeb , bo ... :

"Nie możesz tracić wiary w ludzkość. Ludzkość jest jak ocean; kilka brudnych kropel nie sprawi, że cały ocean jest brudny." Mahatma Gandi

Gusiaczku, popieram :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

46 minut temu, elik napisał:

No i moja informacja o stanie konta sprzed kilkudziesięciu minut jest już nieaktualna, a to za sprawą Elisabeta, której przelew w kwocie 100,00 zł właśnie zameldował się na koncie Daszeńki :)

Elisabeta bardzo serdecznie dziękujemy

ca%2525C5%252582uski%252520serca.gif

 

Dziękujemy Elisabetko z całego serca w imieniu naszego kurdupelka!!!

Link to comment
Share on other sites

Choc tak mogę pomóc kochanej Daszeńce. :) :)

I bardzo się cieszę, że pieniądze szczęśliwie dotarły... Bo dziś trafiłam na mojej poczcie Panią z okienka, która się uczyła... Niby pod okiem koleżanki, ale miała ciągle jakiś problem przy wpisywaniu danych z mojego przelewu. Widac, że jednak wszystko było ok. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja też kiedyś bałam się, ze cierpienie zwierząt mnie przerośnie i się załamię. Ale kiedy jest się wśród osób tak samo wrażliwych, jest łatwiej. Tym bardziej, ze nie jest się biernym i pomaga się w miarę swoich możliwości. Może kiedyś Pani Agnieszka przełamie się i zasili nasze szeregi.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...