Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

 
Witajcie Kochane ciocie!!!

 

Bardzo się cieszę, ze przyszła już kolej na tą sunieczkę. Mam nadzieję, ze Nowy Rok przyniesie jej NOWY DOM ! Oczywiście, będę na wątku. Może zajmę się ogłoszeniami, kiedy przyjdzie czas.

 

 
Havanko, dziękujemy za ofertę ogłoszeń, chętnie skorzystamy!!!

 

Jestem i ja ;)

Wiadomo w jakim wieku jest sunia ?

 

Nie wiemy, może Toli uda się dowiedzieć.

 

wpadam na wateczek i ja

z deklaracja slabiutko ale jakby co moghe zaoferowac jakby kto robil fanty na bazarek dla suni

 

 
milagros, poleciało pw dot. fantów, bardzo dziękuję!!!

 

przybiegam szybciutko do malizny.

 

 

 

Dotarłam. Widziałam już sunię na wątku zamojskich pisaków i chwyciła mnie malutka za serce. Na razie nic nie mogę obiecać, chyba że Kika i Mika pojadą na swoje...

 

Marticzko, Gabi, proszę zaglądajcie do sunieczki!!!

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przydałby się banerek dla sunieczki. Są zdjęcia, jest z czego wybrać.

 

Kto mógłby zrobić ładny banerek ?

 

Elu, napiszę do kolejnej kobietki, może mnie nie przegoni (ciągle Ją proszę o banerki)

 

Zapisuję sobie malutką :)

 

Witaj Bogusiu, wspaniale,że jesteą z nami. 

Napisałam pw sprawie jakiegoś kudłaczka

Link to comment
Share on other sites

Przybiegam w przerwie biegając między łazienką a komputerem .....wrrrrr !!! A najgorsze wystrzały przed nami !!!!

 

Niestety, u mnie Kaja i Melcia się boją, Tuptek na szczęście nic nie słyszy.

 

Nie lubię Sylwestra ze względu na fajerwerki i petardy itp.

Link to comment
Share on other sites

Melduję się u Sunieczki. Jest urocza i nie ukrywam, że szorpata Mordeczka obok też skradła mi serce.

Niczego obiecać nie mogę, a że moje żebractwo czasami przybiera finansową postać, to będę pamiętała o Małej :)

Witaj Gusiaczku :) Miło Cię widzieć w gronie fanek sunieczki :)

Nie będę ukrywać, że i mnie ujęła ta poszarpana morduchna. Może będzie następna ?

 

Sunia, której teraz chcemy pomóc jest bardzo podobna do mojej byłej tymczaski, która w ubiegłym roku (2015) doczekała się na swój wspaniały DS.

 

Tu z moją Małą.

Lubiły wcisnąć się do jednego legowiska, choć legowisk ci u nas dostatek :P

 

20150618_120801.jpg
 

0d780c27cff9559cmed.jpg

 
Podobne, czy tylko tak mi się wydaje ? :)
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu-jestem;) skontaktuj się może z malawaszką w sprawie transportu- wiem że ona szuka na podobnej trasie transportu- chyba gdzie z Lublina (i Rzeszowa) na śląsk wiec może połączycie siły???

 

Sunia jest cudowna! na milion procent szybko znajdzie dom, byle tylko szybko wyciągnąć ją ze schronu, bo takie maleństwo i taki mróż :( ....

Link to comment
Share on other sites

Przymierzyłam się do banerka, ale niestety zdjęcie zapisuje mi się  nie jako JPG i nie potrafię nic z tym zrobić :(

A nie można skorzystać z opcji: otwórz jako  ?

 

Banerek potrafi "przyciągnąć" na wątek bardzo dużo ludzi :)

Link to comment
Share on other sites

Oj tak bojący się wystrzałów pies to nic przyjemnego. Moja, nieżyjąca już, Kora rezerwowała łazienkę na tydzień przed i tydzień po Sylwestrze. Jedyny spokojny Sylwek w jej życiu to niestety był ten ostatni, kiedy była już prawie ślepa i kompletnie głucha. Roma za to uwielbia jak strzelają, coś się świeci, generalnie rozróba jest, ona lubi takie akcje. Niestety w tym roku zaspała, co tylko potwierdziło moje przypuszczenia, że mój pies nie słyszy.

 

 

Wszystkiego najlepszego wszystkim Dogomaniaczkom i Dogomaniakom, a psiakom samych dobrych domów.

 

Dziękujemy za życzenia, ja również życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku, a psiakom i kociakom wspaniałych domów.

Kajunia i Mela trochę się bały, ale nie było źle.

Tuptek chrapał w najlepsze, nic nie słysząć.

 

Melduję się u Sunieczki. Jest urocza i nie ukrywam, że szorpata Mordeczka obok też skradła mi serce.

Niczego obiecać nie mogę, a że moje żebractwo czasami przybiera finansową postać, to będę pamiętała o Małej :)

 

Witaj Gusiaczku i bądź proszę z nami!!!

Zawsze zarażasz pozytywną energią!!!

 

 

Witaj Gusiaczku :) Miło Cię widzieć w gronie fanek sunieczki :)

Nie będę ukrywać, że i mnie ujęła ta poszarpana morduchna. Może będzie następna ?

 

Sunia, której teraz chcemy pomóc jest bardzo podobna do mojej byłej tymczaski, która w ubiegłym roku doczekała się na swój wspaniały DS.

 

Tu z moją Małą.

Lubiły wcisnąć się do jednego legowiska, choć legowisk ci u nas pod dostatkiem :)

 

20150618_120801.jpg
 

0d780c27cff9559cmed.jpg

 
Podobne, czy tylko tak mi się wydaje ? :)

 

 

Podobne, tylko mają inny kształt uszek.

 

Ja wiem, że może porwałam się z motyką na słońce, ale wierzę, że kolejny raz będzie Happy End.

 

Kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje.

 

A przecież nie ma nic piękniejszego niż wieści i fotki z DS.

 

I myśl o tym napędza do działania.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu-jestem;) skontaktuj się może z malawaszką w sprawie transportu- wiem że ona szuka na podobnej trasie transportu- chyba gdzie z Lublina (i Rzeszowa) na śląsk wiec może połączycie siły???

 

Sunia jest cudowna! na milion procent szybko znajdzie dom, byle tylko szybko wyciągnąć ją ze schronu, bo takie maleństwo i taki mróż :( ....

 

Witaj Izuniu.

Sunieczka nie jedzie na Śląsk tylko z Zamościa do Nowej Soli.

Poszukam na transportowym, może uda się znaleźć łączony.

 

Cudna malizna prawda??!!

 

Gabi, moja mama dzwoniła. Ma trochę nowych fantów na bazarek i chciałaby Ci je wysłać pocztą. Możemy? ;)

 

Oczywiście, Natalko podziękuj Mamie z całego serca!!!

Link to comment
Share on other sites

Gabrysiu, oba banerki są śliczne :) Wybieram ten z kratami, bo wydaje mi się, że jest bardziej wymowny biorąc pod uwagę sytuację suni.

 

Zaraz zabiorę się za bazarek imienny, ale myślę, że bazarek zebrałby więcej licytujących, gdyby było o co "walczyć " :)

 

 

Czy ktoś miałby jakiś fajny drobiazg,

który byłby  przeznaczony dla osoby, której propozycja imienia zbierze najwięcej głosów,

a tym samym będzie imieniem dla suni

i

drugi drobiazg, który byłby przeznaczony dla osoby,

która odda największa ilość głosów na proponowane imiona.

 

To nie musiałoby być coś bardzo wartościowego, ale coś fajnego :)

Poszperajcie w czeluściach swoich szaf, szafeczek, schowków itp :)

 

Prośba o pośpiech, bo zaczynając bazarek już musiałaby być informacja o nagrodach, a bazarek potrzebny na wczoraj. Sunia potrzebuje i imienia i kaski :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...