Jump to content
Dogomania

Mała, niepozorna, roczna Daszeńka ma już swoich wspaniałych ludzi!!! Bądź szczęśliwa cudny Cukiereczku!!!


Gabi79

Recommended Posts

Reszta zdjęć ze schronu na zamojskim wątku; te wszystkie smutne oczy są wciąż ze mną :(

http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w-i-mi%C5%82o%C5%9Bci/page-624

Pisałyśmy razedm :)

Dzięki za zdjęcia.

 

Jestem umówiona z AniaB na najbliższą sobotę, że pojedziemy po sunie. Czy byłaby możliwość zabrania suczek już dzisiaj, czy jutro i przetrzymania do soboty ?  Każdy dzień w schronie przy takich mrozach, to wielkie niebezpieczeństwo, zwłaszcza dla tej malizny z krótką sierścią bez podszerstka :( Ich odbiór  jest pewny na 200 i więcej procent :)

Link to comment
Share on other sites

Pisałyśmy razedm :)

Dzięki za zdjęcia.

 

Jestem umówiona z AniaB na najbliższą sobotę, że pojedziemy po sunie. Czy byłaby możliwość zabrania suczek już dzisiaj, czy jutro i przetrzymania do soboty ?  Każdy dzień w schronie przy takich mrozach, to wielkie niebezpieczeństwo, zwłaszcza dla tej malizny z krótką sierścią bez podszerstka :( Ich odbiór  jest pewny na 200 i więcej procent :)

Na razie czekam na info od weta, czy trójłapka jest po sterylizacji - jeśli nie, to nie będzie mozna jej zabrać :(

No i szukam transportu do Rzeszowa lub bezpośredno do Krakowa...

Link to comment
Share on other sites

Na razie czekam na info od weta, czy trójłapka jest po sterylizacji - jeśli nie, to nie będzie mozna jej zabrać :(

No i szukam transportu do Rzeszowa lub bezpośredno do Krakowa...

Wielkie dzięki :)

Z niepokojem będę czekała na info od weta.

Link to comment
Share on other sites

zapisuje sie u małej

 

Witamy, bywaj często :)
 

 

Proszę bardzo https://www.facebook.com/Dogomaniapl-150307658363736/?fref=ts

 

ależ tu się dzieje :) wrócę później na spokojnie przeczytać :)

Dzięki :)

 

Dzieje się, dzieje i oby wszystko ułożyło się po naszej myśli, czyli, żeby okazało się, że maleńka sunia też jest po sterylizacji i żeby obie sunie mogły jak najszybciej opuścić schron.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli do Szafirki, to podtrzymuję deklarację.

Dzięki :)

 

Takie wielkie te otwory do wnętrza kojca :(  Wewnątrz temperatura pewnie taka jak i na zewnątrz, dlatego psiaki wolą być na wybiegu w ciągłym ruchu. Mniej marzną  :(

Może by chociaż jakieś koce zawiesili, żeby choć trochu ciepła zatrzymywały. A tak w ogóle, to po co takie wielkie te wejścia ? To boksy dla koni, czy dla psów ? Sory, ale tak niewiele trzeba by choć trochu polepszyć byt tych biedaków :( Spokojnie można byłoby na stałe zmniejszyć te otwory co najmniej o połowę.

 

906604512a05cb8emed.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Olena84 napisał:

To jst w obserwowanej zawartosci, tyle ze nie wiem jak zrobic by przeniesc sie do ostatniej odpowiedzi a nie szukac

Niestety nie pokazuje mi wątków tak jak kiedyś od tych z najnowszą odpowiedzią :( 

 

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich na zmienionym Dogo!!!

Nie wiem czemu w niektórych postach cytowana wypowiedź zlewa się z odpowiedzią. 

Jutro na spokojnie nadrobię zaległości. 

Wiem, od elik, że AniaB zaoferowała transport z na trasie Kraków - Rzeszów.

Aniu, nie mialyśmy okazji się poznać ani w świecie wirtualnym, ani realnym, mam nadzieję, że to nadrobimy!!!

Dziękuję Ci za tak ogromną pomoc!!!

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Poker napisał:

Chyba dogo zaczęło jakoś działać...? :)

W końcu. powrót z przymusowego odwyku.

Kudłatki poszły do domku, to mogę zadeklarować 20 zł miesięcznie przez 5 miesięcy,jeżeli idzie do hoteliku ,a nie PDT.

Witaj Poker, sunia jedzie do Hoteliku szafirki, dziękujemy ślicznie za deklarację!!!

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Olena84 napisał:

zapisuje sie u małej

Witaj Olenko u sunieczki!!!

2 godziny temu, b-b napisał:

Z tego co mogę się doczytać z postów - cytowanie poznikało i post wygląda jak jedna wielka odpowiedź :/ - mają wyjechać dwie sunie?

Tak,dwie. Jedna  do Krakowa do BDT, a "nasza" sunia do hoteliku, do szafirki.

Link to comment
Share on other sites

Toż to koszmar, a nie forum. Tak prymitywne, ubogie w opcje formatowania nie było odkąd znam to forum !!!!

Zniknęły wszystkie podpisy, a z nimi linki do ważnych dla nas wątków.

 

Przewóz suczek będzie możliwy w najbliższą sobotę tj. 9.01.

Tak jak już pisała Gabi79, AniaB przyjdzie nam z pomocą i przewiezie psiurki na trasie Rzeszów-Kraków.

Niestety nie mamy na razie transportu na trasie Zamość-Rzeszów.

Prosimy o pomoc w znalezieniu transportu na tej trasie - około 150 km.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Toż to koszmar, a nie forum. Tak prymitywne, ubogie w opcje formatowania nie było odkąd znam to forum !!!!

Zniknęły wszystkie podpisy, a z nimi linki do ważnych dla nas wątków.

 

Przewóz suczek będzie możliwy w najbliższą sobotę tj. 9.01.

Tak jak już pisała Gabi79, AniaB przyjdzie nam z pomocą i przewiezie psiurki na trasie Rzeszów-Kraków.

Niestety nie mamy na razie transportu na trasie Zamość-Rzeszów.

Prosimy o pomoc w znalezieniu transportu na tej trasie - około 150 km.

 

Oczywiście pokryjemy koszty transportu na trasie Zamość - Rzeszów, byle tylko ten transport się znalazł.

A może jakaś firma przewozowa, taki busik co wozi ludzi na dalszych trasach?

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Gabi79 napisał:

 

Oczywiście pokryjemy koszty transportu na trasie Zamość - Rzeszów, byle tylko ten transport się znalazł.

A może jakaś firma przewozowa, taki busik co wozi ludzi na dalszych trasach?

Sunia nie jest wielka, to może rzeczywiście bus albo pks?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Gabryjella napisał:

Ja też się nie mogę odnaleźć. Miałam kilka wątków, w których pisałam, ale nie dodałam ich do śledzonych. Teraz nie wiem jak do nich trafić, o ile jest taka możliwość. Ledwo człowiek jedne zmiany w funkcjonowaniu forum opanuje, to za chwilę musi się wszystkiego uczyć od nowa.

spróbuj może tak: po lewej stronie na górze jest: aktywność, moje kanały aktywności, zawartość którą obserwuje

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, malagos napisał:

Sunia nie jest wielka, to może rzeczywiście bus albo pks?

Problem w tym, że pojadą dwie sunie :)

Na razie nie pisałam o tym, bo nie było pewne, czy uda się wykonać to, co planujemy. Udało się więc mogę napisać, że zabieramy też maleńką trójłapkę. Właśnie teraz jest na zabiegu sterylizacji i w sobotę mogłaby pojechać razem z łaciatą sunią do Krakowa na BDT. Sunia jest mikroskopijna - waży zaledwie 3 kg. Nie dałaby sobie rady w budzie w te mrozy.

Ale pojawił się problem. Nie ma kto przywieźć suczek z Zamościa do Rzeszowa, a AniaB nie może jechać po sunie aż do Zamościa, bo w domu zostawia 2 psiaki bez opieki.

Prosimy o pomoc, poradę.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

Problem w tym, że pojadą dwie sunie :)

Na razie nie pisałam o tym, bo nie było pewne, czy uda się wykonać to, co planujemy. Udało się więc mogę napisać, że zabieramy też maleńką trójłapkę. Właśnie teraz jest na zabiegu sterylizacji i w sobotę mogłaby pojechać razem z łaciatą sunią do Krakowa na BDT. Sunia jest mikroskopijna - waży zaledwie 3 kg. Nie dałaby sobie rady w budzie w te mrozy.

Ale pojawił się problem. Nie ma kto przywieźć suczek z Zamościa do Rzeszowa, a AniaB nie może jechać po sunie aż do Zamościa, bo w domu zostawia 2 psiaki bez opieki.

Prosimy o pomoc, poradę.

Problem jest w tym, ze w piątek wieczorem przylatuje mój syn  -  nie widzieliśmy się na święta, będzie tylko 2 dni no i TZ nie bardzo chce wyjezdzać...

Teraz wyszła kolejna sprawa - Anula i Bogusik chcą zabracć z zamojskiego schronu psiaka - do szafirki jechałyby więc 2 psy - rozmawiałam z elik - nie dałyby chyba rady zabrac 3 psiaków.

Tak sobie myślę, czy nie lepiej byłoby,  aby TZ szafirki przyjechał w sobote i zabrał te 3 psy, a po drodze zostawił w Krakowie trójłapkę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...