Jump to content
Dogomania

Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)


sylwija

Recommended Posts

Dobre wiadomości i śliczne zdjęcia - Sheldonek uśmiecha się do smakołyków :) i oczka już nie są takie smutne.
Długa rehabilitacja przed nim, ale idzie ku dobremu.
A ja dalej nie mogę się nadziwić, jak Ty go sylwija złapałaś - na otwartej przestrzeni, blisko ruchliwej drogi trudno złapać nieufnego psa, nawet jak jest niepełnosprawny. Chyba jakąś specjalistką od łapania psów jesteś :)

Szczęśliwego Nowego Roku - przede wszystkim dla Ciebie sylwija, dla Sheldonka i dla wszystkich Opiekunów i Przyjaciół psinki.

Link to comment
Share on other sites

Kochani Wspaniałej Zabawy i Niech Nowy Rok Przyniesie Wam Wszystko Co W Życiu Najpiękniejsze :) Sheldonku dużo zdrówka i  cudownego domku!
 

Psiaki,kociaki i wszystkie inne kochane sierściuszki to będzie ciężka noc...oby udało się Wam przejść spokojnie,łagodnie w Nowy Rok

   7541371500_1451576376.gif

Link to comment
Share on other sites

A ja dalej nie mogę się nadziwić, jak Ty go sylwija złapałaś - na otwartej przestrzeni, blisko ruchliwej drogi trudno złapać nieufnego psa, nawet jak jest niepełnosprawny. Chyba jakąś specjalistką od łapania psów jesteś :)

 

 

właśnie całkiem nie

Zeldę, która okazała się przesympatyczną, grzeczną sunią, musiał Jamor odławiać..czas naglił, sunia dzikawa w ciąży.. a się okazało, że spokojna, miła - jak już była u mnie.  i całkiem nie dzika :)

a z Sheldonem chyba coś mnie napędzało ;)

Link to comment
Share on other sites

podczytuje watek Sheldonka j jestem pelna uznania dla Ciebie Sylwija dobrze ze Maluch trafil na Ciebie czy raczej Ty na niego ...
Oby Nowy Rok przyniosl Wam same dobre dni! zycze Wam tego z calego serca. Ani sie obejrzymy a psiak bedzie nadrabial swoje dziecinstwo szczesliwy bo bez bolu.

Link to comment
Share on other sites

Biedniusi.......trudno mu chodzić w takim razie, a raczej poruszac się, bo chodzic to pewnie zacznie znacznie później. Powiem szczerze że nie moge sobie wyobrazić jak on sie porusza skoro operowaną tylnia łapcie używa rzadko.

 

Pamiętasz Kleksa, trafił do nas z wypadku i też tylna łapa została złożona na śruby...co prawda nie było przykurczu/zaniku mięśni. Zaczął używać łapę od razu, musiałyśmy ograniczać ruch. Potem nie było problemów, biegał jak szalony na długich dystansach

 

Trzymam kciuki za Sheldona...będzie dobrze

Link to comment
Share on other sites

Biedniusi.......trudno mu chodzić w takim razie, a raczej poruszac się, bo chodzic to pewnie zacznie znacznie później. Powiem szczerze że nie moge sobie wyobrazić jak on sie porusza skoro operowaną tylnia łapcie używa rzadko.

 

 

Pamiętasz Kleksa, trafił do nas z wypadku i też tylna łapa została złożona na śruby...co prawda nie było przykurczu/zaniku mięśni. Zaczął używać łapę od razu, musiałyśmy ograniczać ruch. Potem nie było problemów, biegał jak szalony na długich dystansach

 

Trzymam kciuki za Sheldona...będzie dobrze

 

Naprawdę zadziwiająca jest nasza moc, moc dawania sobie rady, bo nie ma wyjścia, bo dostaliśmy wyrok bez prawa do apelacji ...

i bez znaczenia okazuje się cztero, dwu, trzyłapność ... póki życie trwa i dajemy radę ilość ma się nijak do jakości w radości bycia tu i teraz,

a najważniejsze dlaczego i po co.

Sheldonku, teraz czekamy na Dobrą Duszę, która zrozumie to bez zbędnego gadania :)

Spokojnej nocy

Link to comment
Share on other sites

musiałam, ze względu na pracę, przełożyć kontrolę Sheldona na jutro

jutro po 16ej ma wizytę, możiwe, że po niej będę mogła go zabrać już do domu

choć proces gojenia jeszcze długi - trochę się obawiam, czy sobie poradzę, ale pokaża mi co i jak

tylko ta dziura jest tak duża i głęboka :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...