Jump to content
Dogomania

Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)


sylwija

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

:D no właśnie, cały Sheldon ;)

" uczymy sie siebie na wzajem cały czas, Sheldon wymaga od nas ciągłej uwagi, trochę złe znosi jak wyjeżdżamy z domu. Były momenty ze warczal tez na dzieciaki i próbował straszyć, jednak wszystko z czasem sie układa "

" Z ogrodzeniem mieliśmy problem, ciagle rozwalał siatkę teraz jednak juz przestał i jest coraz lepiej "

itd itp to tylko próbki, ale

no. sheldon jest i dobry, i zły,  kochany, i manipulant wręcz

ale rodzinę ma super, więc się uda,

a jakby nie, to juz innej nie ma co szukać

ale ludzie są wspaniali, i dzieci, i dorośli, choć im chyba poprzestawiał wszystko do góry nogami, nawet Raska - sunia, powoli się do niego przekonywała, a w końcu to on rządzi..

cwaniak z niego, inteligentny, co ma + i - ..

cały Sheldon

Link to comment
Share on other sites

Sheldon,  nie rozrabiaj!

Widać,  że  Sheldon,  to anioł i diabeł razem w psiej skórze i mam nadzieję,  że  anioł przeważy,   a jego wspaniała Rodzina,  znajdzie sposób na utrwalanie go w dobrych zachowaniach.  No i przecież to jeszcze młodzik,  więc z wiekiem z pewnością nabierze rozwagi. 

Link to comment
Share on other sites

O 7.12.2016 o 19:40, Livka napisał:

Stan konta Livki na 16.10.2016r =  397,65 zł - to jest skarbonka łobuziaka.

Czy Sheldon ma jeszcze jakieś nieodnotowane wydatki? - myślę, że powoli możemy się rozliczać :)

pewnie ma. ja do konca roku na zwolnieniu, wiec na pewno dopisze, co pamietam i mam rachunek :)

mam nadzieje, ze bedzie mial udane swieta

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sheldon w domu, a wydatki jego zaległe, to karma

ok. 100 zł miesięcznie

chip - 30 zł

wścieklizna - 15

przykładowa faktura za karmę, kupuję w hurtowni..

15288701_1337999222886373_42919170218710

powrzucałam faktury - https://www.facebook.com/runapomaga/photos/?tab=album&album_id=1328346407184988

ale niestety, po czasie długim ciężko dojść i rozpisać wyraźnie

coś za coś, jestem sama i 42 zwierzaki (teraz 43), no i nie radze sobie specjalnie z prowadzeniem wątków, strony na fb, rozliczeniami bieżącymi i info bieżącymi :( jeszcze teraz się dość poważnie pochorowałam, i od pół roku się borykam, i ciągle na zwolnieniu i po lekarzach, to ze sobą, to ze zwierzakami :( więc wybaczcie mi chaos :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...