Jump to content
Dogomania

Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)


sylwija

Recommended Posts

17 godzin temu, Baltimoore napisał:

Mam nadzieję, że chociaż lekarz który go operował, zrobił to fachowo. Bo ta martwica i zbiornik płynu w ranie budzi mój niepokój.

 

 

 

 

17 godzin temu, Baltimoore napisał:

Mam nadzieję, że chociaż lekarz który go operował, zrobił to fachowo. Bo ta martwica i zbiornik płynu w ranie budzi mój niepokój.

 

operacji dokonywał dr Bissenik, do którego, tak, mam zaufanie co do jego wiedzy, kompetencji

amputacji dokonywał, jego kolega-chirurg, którego nazwiska nie pamiętam w tej chwili

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bym chyba nie wyszła bez zrobienia tam zadymy.

Biedny maluch :(

 

Sylwija edytuj swój post http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705495  bo coś się strasznie rozciągną.

 

Jeśli zdrowie mi jutro pozwoli - niestety wirus nas dopadł - to wezmę się za zdjęcia na bazarek dla małego.

Link to comment
Share on other sites

O 8.01.2016o20:45, Poker napisał:

Ciekawe jak on daje radę się dostać do rany? Przecież to pies ,a nie kot. Kiedy ma mieć zdejmowane szwy?

Szkoda ,że nie są uzupełnione wpływy na konto Fundacji.

Swoją drogą to przyjdzie nam liczyć  posty na piechotę.ktoś to bardzo "mądrze " wymyślił ,żeby  "ułatwić" nam życie.

Poker można zawsze zrobić odnośnik postu - tak jak zrobiłam to dla Sylwii wyżej. 

Chociaż tak sobie radzić.

Trzeba kliknąć na -  Napisano 2 godziny temu ·  Zgłoś ten post i skopiować link

 

 

Wnerwia mnie jeszcze ,że nie idzie skopiować cytowania i wkleić jej do poprzedniego postu bo się nie da!

Przez to trzeba pisać drugi.

No chyba , ze jest na to sposób a ja o nim nie wiem :/

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, b-b napisał:

Wnerwia mnie jeszcze ,że nie idzie skopiować cytowania i wkleić jej do poprzedniego postu bo się nie da!

Przez to trzeba pisać drugi.

No chyba , ze jest na to sposób a ja o nim nie wiem :/

chyba nie rozumiem czego nie można ..

 

Coraz więcej opcji znajduję na najnowszym dogo np klikając na czas napisanie postu np 12 minut temu pojawia sie dokładna data z minutami (to sie przyda przy licytacjach bazarkowych)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, NikaEla napisał:

chyba nie rozumiem czego nie można ..

 

Coraz więcej opcji znajduję na najnowszym dogo np klikając na czas napisanie postu np 12 minut temu pojawia sie dokładna data z minutami (to sie przyda przy licytacjach bazarkowych)

Nie można -tak jak na starym dogo - dodać cytowania lub skopiować je i dodać do napisanego już posta.

Przynajmniej ja nie mogę.

 

Chyba nie klikając a najeżdżając kursorem na cyfrę?

Ja kiedy kliknę pokazuje się odnośnik do postuhttp://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705713 

Link to comment
Share on other sites

 

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Delikatnie ujmując ręce mi opadły! Totalna ignorancja! zezloszczony.gif

 

Mnie też opadły. A byłam taka spokojna, że Sheldon pod fachową opieką, że sylwija odpocznie, że itd itd  . Eeee, szkoda słów.!

5 godzin temu, NikaEla napisał:

chyba nie rozumiem czego nie można ..

 

Coraz więcej opcji znajduję na najnowszym dogo np klikając na czas napisanie postu np 12 minut temu pojawia sie dokładna data z minutami (to sie przyda przy licytacjach bazarkowych)

Dobrze,że to odkryłaś!

2 godziny temu, b-b napisał:

Nie można -tak jak na starym dogo - dodać cytowania lub skopiować je i dodać do napisanego już posta.

Przynajmniej ja nie mogę.

Dodawałam kolejne cytaty do napisanego postu, cytując posty, potem kopiuj-wklej do wyedytowanego postu.

Może jest jakiś łatwiejszy sposób, ale jaki nie wiem :)

 

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, b-b napisał:

Ja bym chyba nie wyszła bez zrobienia tam zadymy.

Biedny maluch :(

 

Sylwija edytuj swój post http://www.dogomania.com/forum/topic/333997-rozpaczliwie-potrzebuje-pomocy-sheldon-psie-dziecko/?page=19#comment-16705495  bo coś się strasznie rozciągną.

 

Jeśli zdrowie mi jutro pozwoli - niestety wirus nas dopadł - to wezmę się za zdjęcia na bazarek dla małego.

nie wyszłam bez słowa..

Sheldon pozdrawiam zimowo :)

12401681_1099501100069521_21184313221789

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A ja teraz nie mogę nawet zacytować dwóch postów bo cały czas pokazuje mi się w okienku moje poprzednie cytowanie ;/

 

Jolantina u mnie tak nie idzie :(

Może to jeszcze przez to ,że cały czas coś na dogo grzebią .  

Sylwija widzę, że mimo ocieplenia jeszcze sporo śniegu macie.

 

 

EDIT: Obiecany bazarek dla malucha :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334325-buty-dla-sheldonka-na-długi-po-operacjach-do-1801-2000/

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, b-b napisał:
16 godzin temu, b-b napisał:

A ja teraz nie mogę nawet zacytować dwóch postów bo cały czas pokazuje mi się w okienku moje poprzednie cytowanie ;/

 

Jolantina u mnie tak nie idzie :(

Może to jeszcze przez to ,że cały czas coś na dogo grzebią .  

Sylwija widzę, że mimo ocieplenia jeszcze sporo śniegu macie.

 

 

EDIT: Obiecany bazarek dla malucha :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334325-buty-dla-sheldonka-na-długi-po-operacjach-do-1801-2000/

A ja teraz nie mogę nawet zacytować dwóch postów bo cały czas pokazuje mi się w okienku moje poprzednie cytowanie ;/

 

Jolantina u mnie tak nie idzie :(

Może to jeszcze przez to ,że cały czas coś na dogo grzebią .  

Sylwija widzę, że mimo ocieplenia jeszcze sporo śniegu macie.

 

 

EDIT: Obiecany bazarek dla malucha :) http://www.dogomania.com/forum/topic/334325-buty-dla-sheldonka-na-długi-po-operacjach-do-1801-2000/

bo prószyło sobota/niedziela, trochę sie roztapialo, i znow proszylo

dzisiaj marnie jakos, az sie boję jak będę jeździć do pracy, zapowiadają gołoledź, zawieje i zamiecie..

już lecę na bazarek, dziękuję :)

946126_1099976610021970_2701758522397741

 

Link to comment
Share on other sites

w ogóle nie pojechałam do pracy, tylko zdalnie pracowałam

a jutro ma być jeszcze gorzej, teraz deszcze leje, więc jak zmrozi w nocy, to będzie lodowisko :(

a Sheldon cały czas na kanapie, przy mnie, za mną

w ogóle - to najlepiej mu wychodzi - wskakiwanie na kanapę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...