Jump to content
Dogomania

Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)


sylwija

Recommended Posts

dzień nerwowy, koło południa rozmawiałam z lekarzem szpitalnym - że gorączki brak, obrzęk się zmniejszył, stan stabilny, Sheldon coś pojadł, zrobił siusiu

 

przed 16ą kolejny telefon - że sytuacja się zmieniła, mało nie zemdlałam. okazało się, że to, co określałam jako krwiak, okazało się martwicą i całkiem odpadło

i jest tam teraz dziura, która podlega toalecie, oczywiście dotychczasowe leczenie zachowane + nowe dostosowane środki - nie pamiętam w tej chwili nazewnictwa

ta martwica prawdopodobnie spowodowana urazem albo uciskiem

nie jest to nic niezwykłego podobno

i generalnie Sheldon czuje się dobrze, jest cały czas pod obserwacją

konieczna hospitalizacja

 

z wyników krwi - podniesiony poziom leukocytów = stan zapalny i parametry wskazujące na lekką anemię.

badania będą powtórzone w środę

 

ciężko teraz określić, jakie koszty będą docelowo, nie chciałabym w błąd nikogo wprowadzić

na teraz w klinice jest już prawie minus 3 tys :(

 

1913905_1092363304116634_428661422367630

 

Livka, odpowiedzi nie mam wciąż od modów, może wybierz jakiś swój post i tam rozliczenia by były? ja jak będę miała info z Fundacji, czy o kosztach, to będę podawać, jak dotychczas, a w tym poście by wszystko może umieszczać? bo z tych bieżących to może umykać coś?

Link to comment
Share on other sites

Biedny psiak, ile się nacierpi.  Sheldonku, nie daj się chłopaku.Całe życie jeszcze przed tobą.

Pomysł ,żeby w jednym poście były rozliczenia jest bardzo dobry. A w pierwszym poście można podać nr postu , w którym są one prowadzone.

Link to comment
Share on other sites

przelewam 100 zł na konto fundacji podane na pierwszej stronie, ok?

 

jasne, bardzo dziękuję :)

Fundacja otworzyła teraz subkonto dla moich podopiecznych 

09 10600076 0000330000827904

gdzie będę od razu widziała wpływy i będę mogła potwierdzić

więc można to to subkonto, można na konto Fundacji

ważne, żeby było info, że dla Sheldona, bo Fundacja ma bardzo dużo podopiecznych

 

Biedny psiak, ile się nacierpi.  Sheldonku, nie daj się chłopaku.Całe życie jeszcze przed tobą.

Pomysł ,żeby w jednym poście były rozliczenia jest bardzo dobry. A w pierwszym poście można podać nr postu , w którym są one prowadzone.

 

dokładnie

zdaje się, że jutro będę musiała jechać do kliniki z kotką, bo w Warce nie mają Convenii, a chyba tego potrzebuje - podejrzewam, że znów plazmocytarne zapalenie dziąseł jej się odezwało..

to odwiedzę Sheldona

o kosztach pewnie więcej będę mogla powiedzieć, po 4ym stycznia, wtedy będą wskazania odnośnie rehabilitacji i zakończona, mam nadzieję, już hospitalizacja

Link to comment
Share on other sites

witam

nikt mnie nie woła ;( sama zatem wpadam,nawet potknełam się o malca.

nie czytalam całegon wydarzenia,dla czego kiepsko się goi rana?

Wstepnie prosze umiescic malca na moim wydarzeniu na fb;https://www.facebook.com/events/1560360554181831/

 Nie bardzo wiem ,gdzie On przebywa i co tam poszło zle../ogólnie szybko trójłapki dochodza do siebie,..

Jesli moge cos zasugerowac to w 1 poscie troszke wiecej inf,jakies rozliczenie i link do wydarzenia na fb z nr,konta i PayPal.Ja rzadko zagladam na dogo,wiec prosze tez na pw linka i dane malca.Tymczasem trzymam kciuki !!!

Link to comment
Share on other sites

witam

nikt mnie nie woła ;( sama zatem wpadam,nawet potknełam się o malca.

nie czytalam całegon wydarzenia,dla czego kiepsko się goi rana?

Wstepnie prosze umiescic malca na moim wydarzeniu na fb;https://www.facebook.com/events/1560360554181831/

 Nie bardzo wiem ,gdzie On przebywa i co tam poszło zle../ogólnie szybko trójłapki dochodza do siebie,..

Jesli moge cos zasugerowac to w 1 poscie troszke wiecej inf,jakies rozliczenie i link do wydarzenia na fb z nr,konta i PayPal.Ja rzadko zagladam na dogo,wiec prosze tez na pw linka i dane malca.Tymczasem trzymam kciuki !!!

'Użytkownik free nie może otrzymywać nowych wiadomości'

Link to comment
Share on other sites

dzięki, że jesteście :)

 

rozmawiałam ze szpitalem,

Sheldon nie gorączkuje

je, pije, załatwia potrzeby fizjologiczne

rana ziarninuje

3 razy dziennie ma toaletę rany, a martwica jest usuwana na bieżąco

jutro będzie próba odstawienia metronidazolu (teraz dostaje dwa antybiotyki dożylnie)

jeśli będzie ok, to w czwartek już przejście na tabletki

 

podsumowując, jest dużo lepiej

 

tak rozmawiałam jeszcze z panią dr i przyczyną rozwinięcia stanu zapalnego może też być reakcja organizmu na szwy

 

a Sheldon cały czas potwierdza, że jest trudny w obsłudze - nie chciałam wierzyć poprzednio, bo w domu sama mu podawałam leki i zastrzyki, ale byłam świadkiem jak histeryzuje przy samym psikaniu środkiem odkażającym jeszcze przed założeniem wenflonu - nic nie miało prawa boleć, jeszcze nawet nie było ukłucia, a krzyczał. i tak podobno krzyczy, jakby go chcieli ze skóry obdzierać przy wszelkich czynnościach..

 

zdjęcie jeszcze ode mnie

 
dziękuję wszystkim za wsparcie - dobrą energię, kciuki, wsparcie finansowe, udostępnianie - to bardzo ważne dla Sheldona
i nie ukrywam - dla mnie, świadomość, że nie jestem sama z tymi problemami, z próbą pomocy szczeniakowi - ma duże znaczenie
 
10636549_1092865407399757_24362283808549
Link to comment
Share on other sites

On biedny krzyczy na zapas ze strachu przed bólem. Tak krzyczał wniebogłosy nasz były tymczas Karmelek. Ale ja się im nie dziwię.Przecież one nie rozumieją,że się je ratuje. Tak jak małe dzieci. Nie przemówisz do rozumku.

Jak Sheldonek tylko krzyczy ,a nie dziabie, to nie jest źle.

Link to comment
Share on other sites

W takim razie wpłacam na konto fundacji 308 zł jakie dostałam ze sprzedaży świątecznych kartek wykonanych przez dzieci z domu kultury. Ich opiekunką jest moja znajoma.Kartki były sprzedawane w Dzielnicowej Bibliotece przez miłą panią bibliotekarkę. I tak dzięki łańcuszkowi tylu dobrych duszyczek Sheldonek dostanie pieniądze na ratowanie jego zdrowia.

Mam ogromną prośbę, by jak będzie chwila czasu, przygotować  2 podziękowania zarówno dla dzieci i ich opiekunki oraz pani w bibliotece i czytelników. Dane prześlę na PW chyba Sylwiji. Fajnie jakby zawierały zdjęcie Sheldonka już po operacji z krótkim , paro zdaniowym opisem jego sytuacji.

Mam nadzieję ,że da się to załatwić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...