Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

No i pojechały :)

Pokrzywa dostała śliczny czerwony komplet spacerowy z adresówką, kocyk odziedziczony po szczurach i tak wyekwipowana wyruszyła do Krakowa :) Miło mnie zaskoczyła bo od razu ostrzegałam p. Martę, że na początku paskuda będzie szczekać (ostatnio na moich dziadków, których przecież już znała, naszczekała jakby do domu weszło całe stado złodziei ;)) a ona nie szczeknęła nawet raz! :o Podbiegła i przywitała się jakby znały się od dawna. Potem oczywiście kleiła się do mnie ale bez problemu pomaszerowała do samochodu, kiedy ją podsadziłam wsiadła i usadowiła się na siedzeniu. Potem kiedy zamknęły się drzwi a ja zostałam na zewnątrz trochę popiskiwała ale bez przesady ;) Mam obiecane wieści, mam nadzieję, że podróż przebiegnie bezproblemowo. Mam jakiś problem ze zgraniem zdjęć ale zaraz postaram się to zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dopisuję do rozliczenia wydatek za karmę za miesiąc wczasowania się Pokrzywy u mnie - 31dni x 0,12kg = 3,72kg czyli 3,72kg x 7,30zł = 27zł (worek Josery 15kg kupowałam za 110zł). I od razu dopisuję też utarg z mojego bazarku z różnościami (103,39zł) :)

Link to comment
Share on other sites

Pokrzywa i jej Pani dojechały bezpiecznie do Krakowa :) Przez pierwszą godzinę podróży paskuda podobno piszczała i koniecznie chciała jechać na kolanach ale potem się uspokoiła i poszła spać (na swoim siedzeniu ;)). Na miejscu z zaciekawieniem zwiedziła okolicę domu i nie wydawała się specjalnie przestraszona. Niestety potem się nie popisała bo kategorycznie odmówiła wejścia na schody i trzeba było ją wnieść. No a potem zjadła kolację i poszła spać ;)

 

Mam nadzieję, że szybko się przekona, że schody nie są straszne i prowadzą do domu i problem uda się szybko rozwiązać. Poza tym wszystko gra :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...