Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

Taka szybka adopcja Pokrzywki to chyba nagroda dla Marysi za dłuuuugie tymczasowanie Rudzika.

 

Tak jest, równowaga w przyrodzie musi być zachowana ;)

 

Masz jakiś pomysł na transport Marysiu ?

 

Z tego co wiem, to w ten weekend pani jedzie na Wszystkich Świętych do rodziny do Torunia.

 

Już piszę co i jak :) Tak jak napisała Amiga p. Marta jedzie na weekend do Torunia i w poniedziałek będzie wracała do Krakowa. Zdecydowałyśmy, że najrozsądniej będzie, żeby zboczyła podczas tego powrotu z trasy i odebrała Pokrzywę osobiście. Nie będzie to wymagało specjalnego pokonywania trasy Wa-wa - Kraków. Więc paskuda zostaje ze mną jeszcze przez weekend a potem fruuu, na swoje :)

Link to comment
Share on other sites

No dobra - na który wątek nie wchodzę, tam psiaki znajdują domy.
Tymczasy Nutusi (no dobra bez Imki, ale Imka to taki tymczas nietymczasowy), Ares od konfirm, Blanka od Mazowszanki i jeszcze kilka innych dziś odwiedziłam, no i tu Pokrzywa :) Cieszę się Marysiu. Myślisz o kolejnej biedzie, czy robisz sobie chwilę "wolnego"?

No i tak sobie myślę, że może już czas na Nelcię.....

Link to comment
Share on other sites

Tak Florentyno, myślę i to nawet dość konkretnie ale to trudny przypadek (tym razem nie z Radys) i nie wiem jak się sprawa potoczy. Zobaczymy, co ma być to będzie.

 

A na Nelcię też przyjdzie czas, zobaczysz :) Trzymam kciuki, żeby to było już niedługo :)

Link to comment
Share on other sites

No , nie :) z granitu też się "kuje" pomniki

 
„A gdy będziesz kuł z granitu
Posąg bohatera,
Aby stworzyć cel zachwytu,
Który nie umiera:
Nie kładź laurów mu na skronie,
Nie dawaj mu gromów w dłonie
Nie staraj się, żeby głazy
Były śnieżne i bez skazy,
Bo te ludzi nie poruszą,
Lecz pierś natchnij wielką duszą!”
Link to comment
Share on other sites

A ja trzymam kciuki, bo jeśli się uda, Maryni trzeba będzie pomnik postawić - i to wcale nie z masła, ale co najmniej granitowy! ;) :D

 

E tam Nutusiu, jeśli teraz się uda to moja zasługa będzie naprawdę niewielka. Ale kciuki bardzo potrzebne :)

 

Przepraszam za takie półsłówka, miałam o tym w ogóle nie pisać na razie ale ponieważ Florentyna zapytała to zasygnalizowałam, że coś jest na rzeczy. Psinę o której mowa trzeba najpierw, jak to dobrze określiła Nutusia "zdobyć" co jest bardzo problematyczne i wymaga pomocy specjalisty. Dlatego proszę Was jeszcze o cierpliwość, obym już niedługo mogła obwieścić sukces i przedstawić Wam bohaterkę całego zamieszania. Bardzo na to liczę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...