Jump to content
Dogomania

Szorstkowłosa Pokrzywa z Radys znalazła kochający dom:) Zamieszkała w Krakowie.


Marysia R.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Ja wiem, że jest dużo update'ów z życia Pokrzywy, ale nie mogę się powstrzymać :)

Zdjęcia po kolei:

1. Jedziemy na wycieczkę aka definicja psiego szczęścia!

2. Żaden kij nie jest za duży na paszczę Chwasta :D

3. Trenujemy zostawanie (jeden z elementów obedience) gdzieś w lesie w podróży Toruń --> Kraków

4. Taka mała Pokrzywa, taki duży Kraków.... :) Zdjęcie trochę ciemne, bo robione przed świtem :)

 

Szeleczki to rasowe Ruffwear frontrage harness, coby Chwasta nic nie obcieralo, jak się tarza tudzież kula ;-)

Aha.... Pokrz zaliczyła pierwszą ucieczkę :( Jak wyczuje/zobaczy sarnę, to dostaje "niecenzuralne słowo" no i zdarzyło się, że w czasie leśnego spaceru złapała trop, wyrwała mi smycz i poooobieeeegłaaaaa ( a jest szybka). Dzięki opatrzności ciągnęła za sobą 8m dość ciężkiej smyczy flexi, ja dość żwawo ruszyłam w pościg a ona po jakichś 300m się zatrzymała (bo chyba przestała mnie słyszeć). Mam nauczkę, żeby się nie zamyślać i spróbować chociaż trochę ją ogarnąć z zapachami, ALE  ona łapie tropy nawet w mieście. Mały terierowaty skurczybyk ;) Jak oprócz obedience i agility dojdą jeszcze zajęcia z tropienia, to pies będzie jak nowoczesne dziecko, biegające pomiędzy angielskim/basenem/korkami z matmy/karate :D Nie bójcie się - wypoczywa, jak jestem w pracy, żeby nie wyszło, że zamęczam psa ;) Ale to, jaka ona jest szybka, do tej pory mnie niezmiernie zadziwia :)

A po weekendzie (mam nadzieję), pierwsze zdjęcia Pokrzywy w wydaniu agility :)

 

PS. Pokrzywa już prawie nie jest szorstkowłosa... ma mięciutkie futerko jak króliczek, tylko to długie włosie na karku zachowuje pozory szorstkości, reszta tylko tak wygląda ;-0

IMG_1854.jpg

IMG_1857.jpg

IMG_1867.jpg

IMG_1868.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiosenny chillout w Parku Jordana

 IMG_1903.thumb.jpg.f124897f8185f34f84201

 

Pani poszła do pracy, to ja sobie wezmę bagietkę - zjem tylko ciut, ale obślinię całość i "ukryję" na posłaniu. A jak fajnie się szarpie ten papier :D

IMG_1922.thumb.jpg.09399199fbca85ba74a19

Pani przyszła, nie jest zadowolona i mówi, że jestem niedobra. Co ona tam wie, była super zabawa:D

IMG_1923.thumb.jpg.32703fa59b4362857fe3f

To kiedy wysiadka i dokąd dzisiaj pójdziemy?

IMG_1926.thumb.jpg.66b97649ae7ff687da945

Maraton w Krakowie, przyzwyczajam się, że na biegnących ludzi się nie szczeka i się ich nie goni (rowerzystów też nie!). Na zdjęciu wyglądam, jakbym była ciężko przerażona, a tak naprawdę był luz, tylko spojrzałam za siebie zobaczyć, co Marta robi:

IMG_1947.thumb.jpg.b1bdf25cdb10036dec67c

No i po spacerze, taki pysk chcemy widzieć zawsze :)

IMG_1991.thumb.jpg.d759c0cba010bb5371988

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...