Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

Ona nie je od przedwczoraj nawet w WC czyli swojej budzie,a co dopiero poza nim.

Jak ona wlezie za kibelek , to nie mam możliwości podchodzenia do niej z boku. Ale staram się .

 

Może przy Waszych psach się otworzy. U mnie jest jeden dziki mały pies, który obrał sobie za przewodnika dużą sukę owczarka. Z nią śpi, je i wychodzi na spacery. Pozabezpieczaj/pozasłaniaj wszystkie dziury i otwory w mieszkaniu. 

Ten mój dzikus wskoczył za szaprę za lodówkę.

Link to comment
Share on other sites

Dzikus, bo dzikus, ale chociaż czysty :)

 

Pokerku, wierzymy w Twoją intuicję, będzie dobrze, choć trzeba czasu :)

Najważniejsze ,że bez szponów.

Przed chwilą zjadła ode mnie z ręki z 10 kęsów. Ona nie bierze z dłoni sama tylko podaję jej kawałek trzymając go w palcach.Podsuwam do pyszczka, ona niby

nie chce ,ale rozchyla ząbki , a ja wkładam między nie i zjada. Wygląda jakby nie chciała zrobić mi przykrości.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Bedzie 

kochane serce bedzie 

ale to z zycia caluskiego swojego 

pewnie wszedzie przeganiana ... bita 

ale bedzie coraz rzadziej i coraz bardziej 

Was pokocha 

jako ostoje swoja wielka

jako zycie swoje prawdziwe bez leku 

tak pokocha 

ze bedzie wpatrzona tylko w Was 

trzymam kciukole 

serce rosnie 

z radosci ze trafila  do domciu Waszego i ze idzie ku dobruskiemu najlepszemu

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam ,ze ona jest dzika.Chyba nie miała swojego człowieka, a od obcych zaznała tylko zła.

Inaczej zachowywały się sunie , które miały kiedyś swojego ludzia ,a inaczej dzikie. Różnica też jest czy są z lęku agresywne czy nie.

Musi być dobrze. Idę do niej.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dobrze się stało,że daliście radę Gryzaka wykąpać,obciąć pazury i założyć szelki.To są bardzo istotne sprawy,które trzeba było zrobić.No i zrobione,teraz na spokojnie Gryzaczek będzie się oswajać w nowym otoczeniu.Mam cichą nadzieję,że wyjdzie z łazienki niunia.Oby tylko jadła,nie ma temperatury?

Link to comment
Share on other sites

HURRRRRRRRRRA, głaskałam małą bez żadnych podchodów. Po pleckach i główce. Patrzyła niepewnie ,ale bez błysków w oczach i gwałtownych ruchów. Spróbujemy zabrać ją dziś do pokoju.

 

 

To niedługo trzeba jej będzie imię zmienić :D.

Link to comment
Share on other sites

To niedługo trzeba jej będzie imię zmienić :D.

Oby, oby.

Nie chce jeść.dała sobie włożyć kawałek mokrego do dzioba i wypluła.

Chyba w nocy się kręciła w kółko, bo 2 smycze są zawinięte wokół siebie. Ale za to leżała cała na grubym ręczniku. Nie ucieka w kąt jak to robiła jeszcze wczoraj tylko się odsuwa. Wzrok ma niepewny albo jest w nich pustka. Aż ryczeć mi się chce.

Znowu pokazaliśmy jej jak głaszczemy psy,ale patrzyła wzrokiem kompletnie obojętnym.

Link to comment
Share on other sites

Ta biedula złapana , zamknięta w schronie i pozostawiona sama sobie nie miała możliwości poznać człowieka z tej lepszej strony . Jej cały strach spowodowany pewnie nie ciekawymi relacjami z człowiekiem.  Potrzebuje teraz dużo czasu na zmianę nastawienia  z negatywnego na pozytywny. 

To wielki krok do przodu, że już nie rzuca się na dotykającą ją rękę!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...