Jump to content
Dogomania

GIGA w DS Trzymajcie kciuki !!!. To już grzeczna sunia.


Poker

Recommended Posts

A gdzie ona spi?

Śpi z nami w sypialni na jednym z trzech psich legowisk. Wykurzyła z niego Loczkę.

Dziś dalsze postępy. Sama zeszłą do kuchni i ułożyła się między Loczką i Dolarkiem.Ogólnie częściej schodzi na dół i zagląda do nas.

Na ogródku po zrobieniu koo tak się cieszyła ,ze pędziła do mnie , podskakiwała do ręki ,żeby ją smyrać. Mimo, że inicjatywa do kontaktu wychodzi  od niej, to i tak ucieka jak wyciągam rękę. Ale jest coraz lepiej.

Natomiast na żywiołowego wnuka zawarczała.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tak sobie podczytuję.....

Fajnie, zapraszam do CZYTANIA.

 Gigunia coraz częściej chodzi po domu. Dziś zamknęliśmy się z futrzakami w kuchni na czas śniadania i sunia nawet poskubała parę chrupek  w naszej obecności.

Wyszłyśmy wcześniej na ogródek na sioo , a w tym czasie mąż wrócił z Dolarem i Loczką ze spaceru. Psiaki przybiegły do mnie się witać ,a Giga zaczęła skakać razem z nimi , opierać łapki o Dolarka i podstawiać się do miziania.

A wieczorem była niespodzianka, na krótko co prawda ,ale zmieniła legowisko.

 

Gryzelda_1.jpg

 

Niestety już 2 razy przyuważyłam ,że warczy na kotkę jak ta się zbliża. Niezbyt mocno ,ale powiedziałam jej ,że nie wolno.

Link to comment
Share on other sites

Giga miała wczoraj niespodziankę ,bo położyłam jej legowisko razem z legowiskami Dolara i Loczki obok mojego łóżka. Nie miała wyjścia i spała całą noc obok mnie.

Zdjęcie zrobione rano przez męża.

 

Gryzelda_3.jpg

 

Rano pobiegła pod drzwi tarasowe i dała znać ,że chce wyjść.Wypuściłam ją na ogródek, o dziwo wyszła sama, i zrobiła co trzeba. Dzielna dziewczynka.

Link to comment
Share on other sites

Fantastyczne wiadomości! nawet jeśli nieraz jeszcze zdarzą się cofki, to jednak kierunek zmian jest wyraźnie pozytywny :) I zgadzam się z przedmówczyniami - jej już zupełnie inaczej z oczu patrzy! to wielka rzecz, musicie być z siebie bardzo dumni Państwo Pokerostwo :)

 

Posłanka przepiękne! gdzie Ty Pokerku takie cuda znajdujesz?

 

I jeszcze jedno: Loczka w porównaniu do Gigi to gigant ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Giga zjadła dziś przy mnie śniadanko. Co prawda musiałam zamknąć nas w pokoju ,ale to i tak postęp. Na ogródek wychodzi przez drzwi tarasowe,ale do domu wraca przez drzwi wejściowe, taka spryciula z niej.

Dziś wyszłam z psami na spacer ,a mąż został w domu.Okazało się ,że sunia po moim wyjściu śpiewała serenady. Z jednej strony to dobrze,a z drugiej źle. Na razie musimy przeczekać ten etap.Za odzwyczajanie od śpiewów weźmiemy się później.

Link to comment
Share on other sites

I kolację też dziś zjadła. W końcu 2 posiłki. I była koo 2 razy. Sama wypada na  ogródek. Przy wychodzeniu na spacer z naszymi psami musimy bardzo uważać, bo panienka wybiera się z nami. Na pewno jeszcze nie nadaje się do chodzenia po ulicy, więc musi poczekać.

Dziś też była u mnie koleżanka na babskich pogaduchach.Giga zbiegała z góry kilka razy i zaglądała do nas.  Ona często zbiega na półpiętro, macha ogonkiem, popiskuje ,ale boi się zejść na dół , a  zachęcana ucieka jednak na górę.

Małymi kroczkami jednak  idziemy do przodu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...