Jump to content
Dogomania

Zmasarkowany przez sadystę Szkielet. PIANO MA DOM. Oszedł za TM:(


Edi100

Recommended Posts

Co za wiadomość!!!!!! :mdleje: :mdleje: :mdleje:

Ja tam wierzę w magię 100 strony :evil_lol: W takim razie trzymam kciuki najmocniej jak potrafię! Pianulku nareszcie będziesz miał swój, kochający, prawdziwy domek! Co za nowina!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='lika1771']Witam
Domek dla Pianolka już jest :loveu: , jestem po rozmowie z P. Małgosią, miałam wizytę przedadopcyjną. Piano czeka jeszcze zabieg kastracji, ma coś z serduszkiem, ale bierze leki i wszystko idzie ku lepszemu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to 7 czerwca powinien byc z nami.[/quote]
O raju! Jakie wieści!!!! Pianolku trzymam z całych sił!
Wszystkim bardzo dziękuję. Jesteście wspaniali!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Lika1771 - czy to TWÓJ DOMEK? :loveu:[/QUOTE]
Tak to mój domek, a Piano będzie miał towarzystwo bo mam jeszcze 2 pieski. Mieszkam w Słupsku, ale pod koniec czerwca przeprowadzam się na wieś więc Pianolek będzie miał ogród.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Tak to mój domek, a Piano będzie miał towarzystwo bo mam jeszcze 2 pieski. Mieszkam w Słupsku, ale pod koniec czerwca przeprowadzam się na wieś więc Pianolek będzie miał ogród.;)[/quote]
Witaj lika,dziekujemy:buzi:ale wyczekałes domek,ty szczesciarzu:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Witam
Domek dla Pianolka już jest :loveu: , jestem po rozmowie z P. Małgosią, miałam wizytę przedadopcyjną. Piano czeka jeszcze zabieg kastracji, ma coś z serduszkiem, ale bierze leki i wszystko idzie ku lepszemu. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to 7 czerwca powinien byc z nami.[/quote]



Lika! :iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:
Cudowna wiadomość :bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool:
Bardzo się cieszę ,że skrzywdzony ,kochany Pianolek będzie miał wreszcie kochający ,odpowiedzialny domek na zawsze :thumbs::thumbs:

Marzy mi się jeszcze ,aby taki super domek znalazł też kochany Cyganek.... :thumbs::thumbs:

Pianolku bądź szczęśliwy w swoim nowym domku ! :loveu::loveu:
Pianolku trzymam kciuki za Ciebie i Twój Domek:thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Kochani domek juz jest na zawsze Pianolek bedzie z nami do końca swoich dni ,aby trwały jak najdłużej :loveu:[/quote]
Wierzę, że tak będzie!:multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...