Jump to content
Dogomania

Zmasarkowany przez sadystę Szkielet. PIANO MA DOM. Oszedł za TM:(


Edi100

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zdjęc mało , ale w najbliższym czasie sesja. Pianuś spokojny kilka razy szczekał co mu się nie zdarza przecież, na spacerach broni rodzinki szczególnie Kiki. Już nie jest taki nieśmiały daje się miziac wszędzie:loveu::loveu: macha tym swoim "ogonkiem" od czasu do czasu i wogóle nie chce spac w legowichu tylko na kocu u mojej córki w pokoju, a ta mała lala to moja najmłodsza pociecha:evil_lol:
[IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1798/dsc00348d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam ale w robieniu zdjec i filow nie mam talentu ,ale chcialam Wam pokazac naszego staruszka:cool3: bawia sie czesto Pianolek podskakuje jak młodzik a kika siedzi na fotelu i sie przyglada :crazyeye:Pianolek zaczal szczekac teraz jak ktos zapuka to szczekaja wszystkie trzy :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Pianuś napewno wybaczy mi to co teraz zrobię,bo kiedyś był w tak samo wielkiej potrzebie. Piano ma wiele dbających o niego i odwiedzających go cioteczek. Bardzo Was wszystkie proszę o odwiedzenie wątku Pirata, psiaka będącego pod opieką fundacji Supergogi... psa w wielkiej potrzebie... psa, który stracił nie tylko nogę, ale także nadzieję. Błagam zajrzyjcie do tego biedaka!

wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1169/pirat-przezyl-horror-stracil-noge-blagam-o-pomoc-poznan-142670/#post12672555"][COLOR=#000000]Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Błagam o pomoc. Poznań[/COLOR][/URL]

Same spójrzcie. Ma takie piękne oczy, a ten smutek w nich jest taki przerażający :placz:

[URL="http://img530.imageshack.us/i/92192654.jpg/"][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/1621/92192654.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img139.imageshack.us/i/95753880.jpg/"][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/779/95753880.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

o matko kochana niesamowita histoia , oczywiscie co drugi wpis to przerwa na otarcie oczu , nawet niezauwazyłam kiedy mialm z soba koleżanki za biurka które takze szlochały.wkońcu jedna powiedial daj na ostatni wpis bo juz nie wytrzymam cchem wiedziec czy przezył...kiedy go zobaczyłysmy w towarzuystwie maluszka na pdłodze i innych psów i to jak wygląda to boze kochany płacz był jeszcze wiekszy.
nigdy wczesniej nie s\łyszalm o dogomani poznałam to od momentu kiedy usłyszam o Moonie

dobrze ze zaden petent tu nie wszedl bo jakby nas ujrzeli takie zapłakane;),
wszyscy tu Jestescie wspaniali , wszyscy i ta pani ktora czuwał przy nim w suszarni , Ci ludie którzy go zaadoptowali .... chwyta za serce, mnie az chyba za bardzo.....wszystkich mocno pozdrawiamy z Lwówka Śląskiego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksio123']o matko kochana niesamowita histoia , oczywiscie co drugi wpis to przerwa na otarcie oczu , nawet niezauwazyłam kiedy mialm z soba koleżanki za biurka które takze szlochały.wkońcu jedna powiedial daj na ostatni wpis bo juz nie wytrzymam cchem wiedziec czy przezył...kiedy go zobaczyłysmy w towarzuystwie maluszka na pdłodze i innych psów i to jak wygląda to boze kochany płacz był jeszcze wiekszy.
nigdy wczesniej nie s\łyszalm o dogomani poznałam to od momentu kiedy usłyszam o Moonie

dobrze ze zaden petent tu nie wszedl bo jakby nas ujrzeli takie zapłakane;),
wszyscy tu Jestescie wspaniali , wszyscy i ta pani ktora czuwał przy nim w suszarni , Ci ludie którzy go zaadoptowali .... chwyta za serce, mnie az chyba za bardzo.....wszystkich mocno pozdrawiamy z Lwówka Śląskiego.[/quote]

Fuksio, witaj na dogo :-) Tu wiele takich historii - wiele nieszczęścia i wiele wspaniałych akcji. Tak więc uważaj, bo dogo wciąga ;-)
A Pianolek wspaniały :-) czy jakieś nowe wieści od niego są może?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksio123']
(...)
nigdy wczesniej nie s\łyszalm o dogomani poznałam to od momentu kiedy usłyszam o Moonie

dobrze ze zaden petent tu nie wszedl bo jakby nas ujrzeli takie zapłakane;),
wszyscy tu Jestescie wspaniali , wszyscy i ta pani ktora czuwał przy nim w suszarni , Ci ludie którzy go zaadoptowali .... chwyta za serce, mnie az chyba za bardzo.....wszystkich mocno pozdrawiamy z Lwówka Śląskiego.[/quote]

Witamy serdecznie [B]Fuksio[/B] :loveu: Każda nowa, tak wrażliwa osoba to skarb :smile:

Link to comment
Share on other sites

a witam, witam wiecie co wcagneło mnie to dogo jak nie wiem co, zawalam prace bo nie potrafie sie oderwać, i pewnie znacie Moonka , chcem go zabrac do siebie, niesamowite wrazenie zrobił zrobil na mnie on i jego smutna historia.
ale teraz mam nadieje ze nie dlugo rozpocznie sie dla niego cudowne beztroskie zycie na które ten pyszczek zasluzyl, wystraczy ze pomysle o nim i juz płacze...pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

fuksio123 ciesze sie ze jestes i masz takie kochane serducho takich ludzi jak najwiecej ja mam kochanego Piana czytalam jego historie i plakalam :placz: i wiedzialam ze jak nie znajdzie domu to ja go wezme i Pianus jest juz z nami trzeci miesiac i naprawde dziwie sie ludziom ktorzy nie biora psow po przejsciach to najwierniejsi i oddani przyjaciele :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fuksio123'] nawet niezauwazyłam kiedy mialm z soba koleżanki za biurka które takze szlochały.wkońcu jedna powiedial daj na ostatni wpis bo juz nie wytrzymam cchem wiedziec czy przezył...kiedy go zobaczyłysmy w towarzuystwie maluszka na pdłodze i innych psów i to jak wygląda to boze kochany płacz był jeszcze wiekszy.
[/quote]

Jesteś szczęśliwą osobą , że masz w pracy ludzi, którzy są tak wrażliwi jak Ty :loveu: Ja jestem jak samotny statek na burzliwym oceanie:-(:-( Każda moja próba pokazania psiej krzywdy napotyka na mur i ewentualne pokiwanie głową i krótkie słowo "och" :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']fuksio123 ciesze sie ze jestes i masz takie kochane serducho takich ludzi jak najwiecej ja mam kochanego Piana czytalam jego historie i plakalam :placz: i wiedzialam ze jak nie znajdzie domu to ja go wezme i Pianus jest juz z nami trzeci miesiac i naprawde dziwie sie ludziom ktorzy nie biora psow po przejsciach to najwierniejsi i oddani przyjaciele :loveu:[/quote]


a witaj to Ty masz Piana !!!:multi:, no piesio jest fantastyczny, załuzył na takie szczęście , ( tak jak kazdy piesek) no tak jak sie spłakałm przy jego historii to tak jak czytajać historie Mona ( i jakos od pierwszych chwil wiedziałm ze wszedl mi w serce Monius i musze go miec) dlatego jak czytałam o Pianie płakałm tym abrdziej ze wiedizałm ze nie moge go adoptowac bo juz jest Moon, ale jak przskoczyłysmy kilka wpisów do przodu i doczytałam sie ze piano jedzie do domu to normanei był wybuch płaczu ale z radości juz tym razem..
smutne jest ze ludzie nie chca brac psów ze schroniska, np wczoraj znjomy mówi ze chce owczarka podchalańskiego ale szczeniaczka aby sie do dziecka przyzwyczaił, przekonywałm godzine az wkoncu sie pokłócilismy ze moze ze schroniska i tez sie przyzwyczai, ale nie było mowy aby dał sie namówic...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...