Jump to content
Dogomania

Staruszek Miki - znalazł cudowny dom, teraz biega szczęśliwy za TM [']


_bubu_

Recommended Posts

[quote name='_bubu_']no ja nie mogę :evil_lol: Ale z niego numer. No ale co sie dziwić jak na każdym kroku jakaś laska :p Do tego w rasach może sobie przebierać bo panienki to co jedna to piękniejsza :p uśmiałam się strasznie. najlepszy jest śniegowy Miki , cały opruszony :) jak puchata owieczka :razz:[/quote]

Miki ma u Klaudus taki swój mały haremik :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I]Właśnie wróciłam z Mikim od weta. Byliśmy skontrolować opuchliznę,ponieważ mieliśmy być w przypadku jak nie zniknie.
Ale jak narazie Pani doktor stwierdziła,że wszystko jest ok i nie trzeba ciachać ;-) Miki dostał za to tableteczki na serducho, bo Pani Ewa stwierdziła,że lepiej jak będzie dostał [narazie na próbę,a później zobaczymy czy będzie lepszy po tych tabletkach ;][/I]

Link to comment
Share on other sites

Mam dla psiaczka pare grosików z bazrku :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/disney-na-mikusia-zakonczony-124977/[/URL]

Czy ktoś powie mi gdzie mam je wpłacić?

I czy mam gdzieś pisać jakieś rozliczenia?

Pytam, bo to mój pierwszy bazarek :oops:
[SIZE=1](No nie do końca mój - Wiedźma, dziękuję :loveu:)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']O matko, toż on wygląda jak wypisz wymaluj z bajki o Czerwonym Kapturku:evil_lol:.Pamiętacie, jak wilk leżał w łóżku pod kołderką babuni w jej chusteczce na łbie i czekał na Czerwonego Kapturka?Mikusiowi tylko tej chuściny brakuje:evil_lol:.Klaudus, ukłony do samej ziemi, a ....może zjadł Cię wilk?:evil_lol:, nie!!! Zjadł Twoje serducho![/quote]
[B]haha, dokładnie, cwaniaczek jeden, babcie połknie, kapturka zbałamuci, a z drwalem pójdzie na piwo :evil_lol:[/B]

[quote name='Klaudus__'][I]Proszę się tu z Mikulca nie nabijać :eviltong: Właśnie się Mu siku zachciało ! Stał i stał i prosił,żebym Go wypuściła siknąć na polko,ale ja powiedziałam NIE! :evil_lol: Gdzie będę o tej porze sierote na pole wypuszczać? No posikał się w garażu,ale bynajmniej dooopa nie zmarzła. Spać też za bardzo nie zamierzał iść ! Położyłam,przykryłam i koniec dyskusjii - jest noc a w nocy się śpi a nie spaceruje :evil_lol: [/I]
[I]Dzisiaj Mikiego odwiedziła Citeczka Dorotka z 'Przystanii Ocalenie' :loveu:[/I]
[I]Dostał w prezencie kocyki i eukanube :loveu:[/I][/quote]

Klaudus, starsi ludzie póki moga jeszcze dojśc do toalety to sie lepiej psychicznie czuja. zadne zwierze nie lubi się złałatwiac w legowisku. może lepiej na szybkie siku go wypuścić, starsznie nie zmarźnie, ale za to będzie się czuł lepiej. zwłaszcza, ze on prosi o wypuszczenie - dżentelmen przeciez. no i w garazu zrobił siku dopiero, jak nie wytrzymał. co ty na taka małą sugestię, anielico psia?

[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2f132df2df9147c4.html]DSC_0320.JPG | klaudus5 | Fotki, Zdj

czadowe fotki i czadowe miny :-)czy to z ta suka się całował miki?
a miki od michałą, cz od mikołaja? bo ja to drugie, to imieniny za pasem....

Link to comment
Share on other sites

A ja tak sobie myślę, że Klauduś zdecydowanie najlepiej wie,co trzeba i co najlepsze dla Mikusia...tak myślę, bo osobiście mam 3 dzieci..a każde inne i każde musiałam inaczej wychowywać- co się sprawdziło dla jednego, nijak nie pasowało do drugiego i odwrotnie. Tu nie mogły pasować żadne konwencjonalne wyjścia z sytuacji- dla każdego mojego Szczęścia- konwencje dopasowywały się same- w każdym razie dla każdego inne(nie raz nie mające nic wspólnego z ogólnie przyjętymi normami etycznymi i moralnymi:eviltong:)Uwazam, że dokładnie tak samo jest w przypadku Piesiowych Szczęść...toż ja czytając Klauduś- mam czasem wyrzuty sumienia, że do swoich dzieci nie byłam tak dobra i cierpliwa, jak Ona dla Mikusia:cool3:I tak sobie rozwazam przes senkiem, że mo "przedmówca" pewnie dobrze wie, co pisze i ma całkowitą rację, w świetle ogólnych norm i zasad:eviltong:ale niestety Mikulec to chyba "insza inszosć"niż ogół, a Klauduś już nalepiej wie, co z Niego za Oryginał:lol:Całkowicie Jej ufam w tym względzie.Teraz też mam pewność, że Mikuś smacznie śpi pod kołdereczką, nawet okiem nie łypie jak na foteczkach, a Klauduś...hmmmm..jak zdążyłamsię zorientować, pewnie robi ogłoszenia, albo gotuje jakieś przysmaki..ale z pewnością nie śpi jeszcze- bo po co??Anioły raczej malutko senku potrzebują;)dobranoc Moje Nocne Poprawiacze Humoru:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I]Sleepingbyday... Ja drania wypuszczę na jedno siknięcie na polko, a Łotr pójdzie w trase i w piżamię będę Go musiała po podwórku szukać,bo np. ze 'wstecznym' to licho Mu idzie :evil_lol: Jak ostatnio wszedł pomiędzy deski to Go wszyscy szukali ! :lol: A on poprostu nie potrafi się 'wycofać' :lol:
Gonia Gonia Gonia... Ależ Ty mi tu słodzisz... Ojojojojojojjjj... Ty lepiej spać idz,bo niebawem do pracy :eviltong: A posłodzić trzeba troszkę Cioteczce Kasi,która 'po cichutku' Nam tu kocha Mikiego i posłanko Nam zamawia,żeby to stare dooopsko jeszcze wygodniej miało :loveu:
Ciociu KASIU Miki śle ogromne buziole :Rose:[/I]

Link to comment
Share on other sites

KLaudus..ja wcale nie słodzę...ja tylko stwierdzam fakty..a fakty są oczywiste dla wszystkich i już!!!!!Proszę mi tu nie kwestionować moich wypowiedzi:eviltong:Oczywiście, skoro prosisz też o uznanie dla cioteczki Kasi- przyłączam się calą sobą, bo zdaję sobie sprawę doskonale, że ze swoją "ferajną" nie jesteś sama i pozbawiona pomocy...reszta Aniołow to pewnie mniej lub bardziej anonimowi dobroczyńcy (przynajmniej na tym wątku anonimowi):lol:JA strasznie pdziwiam to, co robicie i nie byłabym w stanie znaleźć nic, absolutnie nic, co by mi się nie za bardzo podobało...jestem naprawdę szczęśliwa i dumna, że poznałam takich "Nadludzi", jakimi jesteście Wy cioteczki..dajecie mi tu na nowo wiarę w człowieka (a zaczęłam ją powoli tracić... pracuję w szkole i patrząc na dzisiejszą młodzież i to co się z nią dzieje..na ich rodziców...czesto łapało mnie ogromne zniechęcenie...) teraz widzę, że nie jest aż tak źle, jak myślałam- może to wszystko co obserwuję, to tylko zewnętrzne często przejawy zła, a w środku..może faktycznie jest albo będzie inaczej..może to dobre pokolenie jeszcze nie wymiera i wreszcie wzejdzie na wyżyny tego świata...tu jesteście ZDECYDOWANIE GÓRĄ..:multi::multi::multi::multi:Pozdrawiam i prosze mi tam cieplutko wymiziać Mikulinka:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I]Mikulek dzisiaj dostał pierwszą tableteczkę na serducho. A wieczorem dajemy razem z jedzeniem kolejną.
Dzisiaj Miki dużo spał,ale i całkiem dobrze się czuł. Pospacerował sobie dość sporo i nyny...
Teraz śpi,ale zapewne niebawem będzie pobudka i spacerek.

Jak będziecie miały troszeczkę czasu to zerknijcie Cioteczki i tu...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilnie-szukamy-domu-dla-dwoch-slodkich-szczeniaczkow-slask-125651/[/URL]
[Przepraszam za off-a :diabloti:][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']w zasadzie nei powinnam zaglądać... w zasadzie w ogóle nie interesują mnie jakieś szczeniaki... w zasadzie ja nie cierpię szczeniaków... :roll:[/quote]
Co widac po Twoich bannerkach :evil_lol:

Mikus,Mikus,gdzie tobie bedzie lepiej??
Wiem,ze malo tu ostatnio zagladam i pewnie nie mam prawa,ale..
Mysle,ze jak pies prosi o wyjscie,to powinien wyjsc,szkoda,zeby zaprzestal informowania o potrzebach.Moze jakas dluzsza linka,cobys Klaudus po nocach w pizamie latac nie musiala ;)

Link to comment
Share on other sites

[I]Dzisiaj 2:50 - noc... Wszyscy już spokojnie śpią,a tu nagle jakiś odgłos z garażu dobiega... Wszystkie psy na równe nogi,wszystkie szczekają - pełna dezorientacja w domu, biegnę na dół patrzę... Miki stoi i mi się przygląda merdając kikutkiem. No to prowadzę Go na polko Miki 'biegusiem' na środek podwórka... I już po bólu. Tylko potrzeba wzywała :mad:Załatwił co miał załatwić przespacerował się i grzecznie wrócił do swojego łóżeczka :evil_lol:
Prawdziwy łobuziak :eviltong: Tylko,że nie za bardzo chce mi połykać tabletki na serducho. Cały czas muszę je w czymś Mu wciskać,a On i tak wypluje :mad: Bo takie dość spore te kapsułki są... Teraz Miki śpi - jakieś 20 minut temu wrócił z obchodu podwórka ;-)[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Dzisiaj 2:50 - noc... Wszyscy już spokojnie śpią,a tu nagle jakiś odgłos z garażu dobiega... Wszystkie psy na równe nogi,wszystkie szczekają - pełna dezorientacja w domu, biegnę na dół patrzę... Miki stoi i mi się przygląda merdając kikutkiem. No to prowadzę Go na polko Miki 'biegusiem' na środek podwórka... I już po bólu. Tylko potrzeba wzywała :mad:Załatwił co miał załatwić przespacerował się i grzecznie wrócił do swojego łóżeczka :evil_lol:[/I]
[I]Prawdziwy łobuziak :eviltong: Tylko,że nie za bardzo chce mi połykać tabletki na serducho. Cały czas muszę je w czymś Mu wciskać,a On i tak wypluje :mad: Bo takie dość spore te kapsułki są... Teraz Miki śpi - jakieś 20 minut temu wrócił z obchodu podwórka ;-)[/I][/quote]

a nie mówiłam :cool3::evil_lol:? facet mówi, ze chce, to znaczy, ze chce...

co do tabletek - staruszek antoś łyka zawiniete w wędline,a jak mu sie odwinie i spadnie na ziemie to i tak zjada, bo on nie widzi, a tabletka mu pachnie wędliną :evil_lol:. ale miki to zdaje sie wie, czego chce, więc pewnie nie da sie zrobić w trąbę...

Link to comment
Share on other sites

[I]Tak tak... W masełko... W wędlinkę... A Mik i tak wypluwa :eviltong:
Dopiero w pasztecie przemyciłam... Ale Miki przynajmniej zje jedzonko z witaminkami dla dziadziusi. Moja emerytka Sara natomiast... Witaminy i wszelakie tabletki 'wyniucha' na kilometr... Wystarczy,że w gotowanym jedzeniu wymieszam łyżkę witamin... I nie ma opcjii... Nawet nie skosztuje... I co na to Cioteczki powiecie :evil_lol: Doprawdy mam z Nią urwanie głowy... Dobrze,że Mikiemuwitaminki nie przeszkadzają ;-)
Dzisiaj kropiliśmy oczka,bo troszkę ropiały - może z wiatru,bo troszkę wiało dzisiaj. A teraz smacznie śpi :loveu: Dzisiaj na poduszeczkach,bo kołderkę posiurał :evil_lol:[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...