Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
 • Content Count

  1,288
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Dobermania

 • Rank
  DT w Warszawie

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa, DT

Converted

 • Location
  warszawskim lesie

Recent Profile Visitors

824 profile views
 1. Dobermania

  z psem promem do Anglii

  My kiedyś wysłałyśmy promem do Szwecji psa do adopcji, nie było problemu. Pamiętaj, że w UK są rygorystyczne wymagania - kwarantanna np.
 2. To nie tak źle. :) Ale pan Marian miał szczęście, że na Was trafił!
 3. Dobermania

  wkurza mnie brak adresatek

  Czasem to i adresatka wcale nie świadczy o odpowiedzialności i trosce; do mnie kiedyś przybłąkał się pies, wewnątrz obroży miał markerem napisany nr tel., OK, super, ale jak zadzwoniłam, facet się nie spieszył z przyjazdem, a jak przyjechał, nawet nie podziękował, nie wyraził zaniepokojenia ucieczką, ba, powiedział niefrasobliwie i spokojnie "aaa, to nie pierwszy raz, on często ucieka"... Ręce opadają.
 4. Szkoda, że mokra; ale to aż tak, że zgnicie jej grozi? :/ Jeszcze w taką pogodę nie ma jak wysuszyć... Ile pan Marian ma tam piecyków, więcej niż jeden? I jak jest z praniem w taką pogodę, w misce i potem suszy przy piecu?
 5. Dobermania

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  Czemu służy ten wątek...?
 6. Dobermania

  ZAKOŃCZONY :) ROZLICZONY :)

  28 32 35 39 59 Jeszcze te za wywoławczą poproszę.
 7. Dobermania

  ZAKOŃCZONY :) ROZLICZONY :)

  Nie czytałam, kto tam przede mną licytował wybrane przeze mnie, jeśli tak, to te oferty przebijam o 4 złote.
 8. Dobermania

  Nietrzymanie moczu przez staruszka

  Ja polecam na posłanie takie prześcieradło dla ludzi leżących - od spodu ma gumopodobne coś, co nie przemaka. Jeśli pies nie wstaje w nocy z posłania, to będzie dobrze. Mój na takim spał. Chyba takie prześcieradło jest do kupienia w sklepach z akcesoriami i sprzętami do rehabilitacji.
 9. Dobermania

  @@@@ komu można wysyłać zaproszenia @@@@

  Możecie mnie dodać do listy, czasem zaproszenia prowadzą mnie na bazarek. :) Mam też od czasu do czasu różne ozdoby, tzw. durnostojki, głównie figurki; miewam też nowe kosmetyki, mogę przekazać w Warszawie komuś, kto to wystawi na bazarku. W sumie ubrania i książki też czasem.
 10. Dobermania

  wchodzenie po schodach

  Poza tym to nie chcę Cię martwić, ale jeśli to mieszaniec doga niemieckiego i jest w tak podeszłym wieku, to nie liczyłabym na wielką poprawę. Być może będzie musiał dostawać sterydy (zastrzyki można wykonywać samodzielnie, ja dostawałam zapas "naładowanych" strzykawek, trzymałam w lodówce, weterynarz pokazał mi, jak je wykonywać), ale z czasem może być coraz gorzej niezależnie od leków. Starość. Oczywiście życzę Wam jak najlepiej. Mój miał problem z wchodzeniem po schodach, okazało się, że to problem z kręgosłupem lędźwiowym. Po Canivitonie miał biegunkę. Po zastrzykach była poprawa, ale w końcu powłóczył tylną łapą, w ogóle nie mógł wchodzić po schodach, a schodził, podtrzymywany na szelkach. Można pomagać psu wchodzić w ten sposób, że bierzesz ręcznik, rozpościerasz go pod psa brzuchem, podnosisz jego tył i w ten sposób on nie musi dźwigać tyłu, tylko sam przód. Ale przy 60-kilogramowym psie to ja bym nie dała rady, mój ważył 33 kg i trochę ciężko było go nosić.
 11. Dobermania

  wchodzenie po schodach

  Koniecznie ortopeda. Może prześwietlenie zrobić i badanie USG, przepisze leki. Kup psu ludzkie firmy Olimp Labs preparaty z glukozaminą, chondroityną, spytaj lekarza o kolagen. Czy pies dostaje witaminy i minerały? Są potrzebne. Witamina D3, wapń. Czy dacie namiary na te specyfiki końskie?
 12. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Dziewczyny, dziękuję Wam PIĘKNIE za pomoc, pięknie, pięknie, pięknie!!! Nie wiem, jak dziękować. Sam Jerzyk i jego dalsze życie, lepsze, po kastracji i nauczeniu opiekunów, jak z nim postępować, będzie najlepszym wyrazem wdzięczności. Dziękuję Wam z całego serca.
 13. A, cha, cha, a tu żywa reklama Nju Mobile, można by to zdjęcie do jakiegoś konkursu zgłosić, a może Pan Marian zostanie aktorem reklamowym...?
 14. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Co tam z tym Jerzykiem, opiekunowie stosują się do zaleceń? Są jakieś wieści? W sumie można przesunąć wątek do innego działu, tylko do kogo mam to zgłosić?
×