Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
 • Content Count

  1,288
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Dobermania

 • Rank
  DT w Warszawie

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa, DT

Converted

 • Location
  warszawskim lesie

Recent Profile Visitors

857 profile views
 1. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Dziewczyny, dziękuję Wam PIĘKNIE za pomoc, pięknie, pięknie, pięknie!!! Nie wiem, jak dziękować. Sam Jerzyk i jego dalsze życie, lepsze, po kastracji i nauczeniu opiekunów, jak z nim postępować, będzie najlepszym wyrazem wdzięczności. Dziękuję Wam z całego serca.
 2. Ooo, nowe zdjęcia!!! Ale super!!! A Rex jaką sierść ma, jak rosomak, jak ratel, jak misio... :) Wygląda na bardzo gęstą i widać, że dobrze odżywiony. A na zdjęciach z kanapy widać chyba początki zaćmy - jak Rex widzi? Koszule dla Pana Mariana to na takiego szczupłego - kołnierzyk 38, wzrost 175 cm? Bo ja mam dużo większe, ale mogę kolegów szczuplejszych popytać.
 3. Tak tylko piszę, bo kiedyś też nie wiedziałam. :) Palić się ich nie powinno. Dziewczyny Prowadzące - jeśli będziecie miały możliwość, wklejcie najnowsze zdjęcia Reksa. :)
 4. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Rozmawiałam z Isadorą, piszę na szybko dla tych, którzy śledzą wątek. Pies na razie zostaje u dotychczasowych opiekunów, jest planowana kastracja (wreszcie!) i pomoc ze strony fundacji.
 5. ŁAAA, DZIESIĘĆ LAT NA DOGOMANII!!!

   

  :)))))

   

   

  W KWIETNIU MINĄ. :)

 6. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Ooo, pięknie, PIĘKNIE dziękuję w imieniu Jeżyka! Dałam nr tel. Bardzo mi zależy na tym, żeby trafił w dobre ręce, a przedtem został wykastrowany. Dziękuję za odzew. Ja się nie znam na jamnikach.
 7. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Więcej zdjęć nie mam. Gdzie można tanio umówić kastrację z przetrzymaniem po zabiegu?
 8. Jak to dobrze, że Tosia już nie bezdomna! Modor, mam nadzieję, że stworzycie przeszczęśliwy duet. A co do panów samców, to może by zrobić ogłoszenia papierowe z dużym zdjęciem (wyraźnym) dla każdego z panów z osobna i porozwieszać w sklepach zoologicznych i lecznicach? Ja mogę porozwieszać w... Wawrze;) Może na starych śmieciach właśnie znajdą nowe domy?
 9. Co u nich, co u nich? Czy ktoś na Dogomanii jeszcze je odwiedza i może zdać relację?
 10. Tak, tak, tak, stronę Fundacji Kastor przejrzałam całkiem w poprzek i wzdłuż i na skos:P Winszuję raz jeszcze, piękny przykład!
 11. [quote name='piechcia15'] a na padaczkę Lamisil zamienimy prawdopodobnie na Lamitrin - to ludzkie leki, może byłyby tańsze jakby je wziąć na ludzką receptę, tylko skąd wziąć neurologa:-( [/QUOTE] Cześć. Nie mam czasu, żeby cały wątek przeglądać, jak już ktoś Wam pisał, to przepraszam za dublowanie. Lamitrin to lek zagraniczny, jego substancją jest lamotrygina, polski=tańszy odpowiednik to Lamotrix, polecam. Wystarczy znaleźć kogoś chorego i niech bierze recepty na siebie.
 12. Dobermania

  stary pies - zmiany w zachowaniu

  Lepiej chyba latać z ręcznikami na spacerze niż faszerować psa, tak ja myślę. A może, jak się obsikuje, zakładaj kubrak, to nie zmarznie (do tego na każdy spacer ręcznik do wycierania na bieżąco). Ale teraz się ociepla, już nie będzie -20 st C. Im więcej leków tym gorzej, stary pies nie metabolizuje tak sprawnie, skutki uboczne mnożą się i stają bardziej dokuczliwe. Mój miał pampersy, ale i tak nie robił w nie, taki był przyzwyczajony, że tylko na spacerze się sika, że samo z niego ciekło. Jezu, jak mi Go brakuje ;(
 13. [IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/PORWNANIE1.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/PORWNANIE2.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/PORWNANIE3pomniejsz.jpg[/IMG] [IMG]http://i20.photobucket.com/albums/b222/ang-galeria/bnnrz/porown.jpg[/IMG] A nowoczesne dobki to taka zmodyfikowana wersja - tył nie nisko, ale klatka jak u greyhounda.
 14. PROSZĘ NIE PISAĆ PRÓŚB O DT - obecnie nie jest to z mojej strony możliwe.

×