Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
 • Content Count

  1293
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Good

About Dobermania

 • Rank
  DT w Warszawie

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa, DT

Converted

 • Location
  warszawskim lesie

Recent Profile Visitors

1055 profile views
 1. To możecie założyć tu wątek w dziale pomocowym na Dogomanii i poprosić kogoś, by ją Wam dowiózł?
 2. Zależy mi na szybkim oddaniu, więc kto pierwszy, ten lepszy.
 3. Wyłącznie odbiór osobisty w Warszawie Wawrze, potrzebna jest PRZYCZEPA - dach jest zdejmowany, ale buda była robiona na zamówienie, jest ogromna i nie zmieści się do zwykłego vana. Drewniana, ocieplona 12- czy 14-centymentrowym styropianem, zabejcowana, dach pokryty gontem bitumicznym, posiada nóżki. Do odświeżenia. Posiada przedsionek i wiszącą klapę w wejściu chroniącą przed wiatrem i opadami. Oddam wyłącznie legalnie zarejestrowanej fundacji lub stowarzyszeniu działającym na rzecz psów. Zmieści się spokojnie duży CAO, nawet dwa. Kontakt wyłącznie przez PW, proszę zostawi
 4. My kiedyś wysłałyśmy promem do Szwecji psa do adopcji, nie było problemu. Pamiętaj, że w UK są rygorystyczne wymagania - kwarantanna np.
 5. Czasem to i adresatka wcale nie świadczy o odpowiedzialności i trosce; do mnie kiedyś przybłąkał się pies, wewnątrz obroży miał markerem napisany nr tel., OK, super, ale jak zadzwoniłam, facet się nie spieszył z przyjazdem, a jak przyjechał, nawet nie podziękował, nie wyraził zaniepokojenia ucieczką, ba, powiedział niefrasobliwie i spokojnie "aaa, to nie pierwszy raz, on często ucieka"... Ręce opadają.
 6. Szkoda, że mokra; ale to aż tak, że zgnicie jej grozi? :/ Jeszcze w taką pogodę nie ma jak wysuszyć... Ile pan Marian ma tam piecyków, więcej niż jeden? I jak jest z praniem w taką pogodę, w misce i potem suszy przy piecu?
 7. 28 32 35 39 59 Jeszcze te za wywoławczą poproszę.
 8. Nie czytałam, kto tam przede mną licytował wybrane przeze mnie, jeśli tak, to te oferty przebijam o 4 złote.
 9. Ja polecam na posłanie takie prześcieradło dla ludzi leżących - od spodu ma gumopodobne coś, co nie przemaka. Jeśli pies nie wstaje w nocy z posłania, to będzie dobrze. Mój na takim spał. Chyba takie prześcieradło jest do kupienia w sklepach z akcesoriami i sprzętami do rehabilitacji.
 10. Poproszę za wywoławczą numery: 70 73 79 84 86 :)
×
×
 • Create New...