Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
 • Content Count

  1,288
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Dobermania

 • Rank
  DT w Warszawie

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa, DT

Converted

 • Location
  warszawskim lesie

Recent Profile Visitors

842 profile views
 1. Dobermania

  wkurza mnie brak adresatek

  Czasem to i adresatka wcale nie świadczy o odpowiedzialności i trosce; do mnie kiedyś przybłąkał się pies, wewnątrz obroży miał markerem napisany nr tel., OK, super, ale jak zadzwoniłam, facet się nie spieszył z przyjazdem, a jak przyjechał, nawet nie podziękował, nie wyraził zaniepokojenia ucieczką, ba, powiedział niefrasobliwie i spokojnie "aaa, to nie pierwszy raz, on często ucieka"... Ręce opadają.
 2. Szkoda, że mokra; ale to aż tak, że zgnicie jej grozi? :/ Jeszcze w taką pogodę nie ma jak wysuszyć... Ile pan Marian ma tam piecyków, więcej niż jeden? I jak jest z praniem w taką pogodę, w misce i potem suszy przy piecu?
 3. Dobermania

  pożalcie się psami znalezionymi, pseudo hodowlami itd...

  Czemu służy ten wątek...?
 4. Dobermania

  ZAKOŃCZONY :) ROZLICZONY :)

  Nie czytałam, kto tam przede mną licytował wybrane przeze mnie, jeśli tak, to te oferty przebijam o 4 złote.
 5. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Dziewczyny, dziękuję Wam PIĘKNIE za pomoc, pięknie, pięknie, pięknie!!! Nie wiem, jak dziękować. Sam Jerzyk i jego dalsze życie, lepsze, po kastracji i nauczeniu opiekunów, jak z nim postępować, będzie najlepszym wyrazem wdzięczności. Dziękuję Wam z całego serca.
 6. A, cha, cha, a tu żywa reklama Nju Mobile, można by to zdjęcie do jakiegoś konkursu zgłosić, a może Pan Marian zostanie aktorem reklamowym...?
 7. Dobermania

  Stan zdrowia bardzo starych psów

  Marra, przykro to czytać, miałam naiwną nadzieję, że szkodliwi sąsiedzi to nie plaga ogólnopolska. ;p Ja sobie marzę o kolejnym tymczasowiczu, oczywiście biednym staruszku, no ale to musi poczekać na koniec remontu. Chyba wszystkich wywiało przed świętami - dużo pracy nie tylko przy psach, ale i w domu.
 8. Ooo, nowe zdjęcia!!! Ale super!!! A Rex jaką sierść ma, jak rosomak, jak ratel, jak misio... :) Wygląda na bardzo gęstą i widać, że dobrze odżywiony. A na zdjęciach z kanapy widać chyba początki zaćmy - jak Rex widzi? Koszule dla Pana Mariana to na takiego szczupłego - kołnierzyk 38, wzrost 175 cm? Bo ja mam dużo większe, ale mogę kolegów szczuplejszych popytać.
 9. Tak tylko piszę, bo kiedyś też nie wiedziałam. :) Palić się ich nie powinno. Dziewczyny Prowadzące - jeśli będziecie miały możliwość, wklejcie najnowsze zdjęcia Reksa. :)
 10. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Rozmawiałam z Isadorą, piszę na szybko dla tych, którzy śledzą wątek. Pies na razie zostaje u dotychczasowych opiekunów, jest planowana kastracja (wreszcie!) i pomoc ze strony fundacji.
 11. Kibicuję Wam i podziwiam Was, bardzo się cieszę, że pomagacie. Ten wątek będę chyba podsuwać wszystkim, którzy twierdzą, że "ekoświry ratujące psy nie myślą w ogóle o ludziach". To wzruszające i budujące, że ludziom się chce zbierać pieniądze, robić zakupy, wozić ekogroszek - dziękuję Wam za to, że jesteście i robicie to, czego innym się nie chce lub co może by chcieli robić, ale nie mają takiej możliwości. Nie byłam w stanie rzecz jasna przeczytać wszystkich postów, ale na początku wątku są podane wymiary i rozmiary - czy Pan Marian potrzebuje odzieży i obuwia? Mam do oddania bardzo ciepłe męskie swetry i mogłabym wysłać paczkę, jeśli mu się przydadzą. Ale nie chcę robić niedźwiedziej przysługi i chcę się upewnić, że on tych swetrów potrzebuje. Mam też obuwie męskie zimowe, ale muszę sprawdzić rozmiar, jedne są w r. 42 na pewno.
 12. ŁAAA, DZIESIĘĆ LAT NA DOGOMANII!!!

   

  :)))))

   

   

  W KWIETNIU MINĄ. :)

 13. Dobermania

  JAMNIK, niekastrowany 6-letni samiec szuka domu

  Ooo, pięknie, PIĘKNIE dziękuję w imieniu Jeżyka! Dałam nr tel. Bardzo mi zależy na tym, żeby trafił w dobre ręce, a przedtem został wykastrowany. Dziękuję za odzew. Ja się nie znam na jamnikach.
×