Jump to content
Dogomania

Erica

Members
 • Content Count

  1,790
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Erica last won the day on August 30 2011

Erica had the most liked content!

2 Followers

About Erica

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/31/1987

Converted

 • Location
  Okolice Zamościa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zdjęcia cudne, a Kali rośnie i rośnie :) Ja dziś wreszcie mam trochę czasu, będę powoli  nadrabiać wszelkie zaległości, zaczynając od aktualizacji pierwszego postu i przelewu.   Murko, jak tam Twój palec? Trzeba było szyć? :(  W wolnej chwili podeślij mi numer konta.   Miałam kilka telefonów, ale nic konkretnego. W ogóle jakoś teraz zrobił się popularny motyw obrazy majestatu, bo "jak to tu mnie chcecie kontrolować i jakieś inwigilacje przeprowadzać, ja się uważam za osobę odpowiedzialną i to powinno wam wystarczyć" :rolleyes: i jeszcze mój ulubiony tekst z tego tygodnia "pies to k*** nie dziecko przecież" :huh:  Eh.
 2. Nowe zdjęcie Riley ( teraz Holly)   [URL=http://iv.pl/][/URL]   Zupełnie inny brzdąc ;) Kasia napisała, że młoda jest grzeczna, nie płacze i już grzecznie zostaje sama. Teraz, żeby jeszcze Kali znalazła swoich ludziów.   Aha, od nocy nie mogę edytować postów ani cytować. Też macie ten problem?
 3.   Ogromna bestia się z niej robi :D  Barzo dobrze, że się rozkręciła i zaczęła dokazywać :)     Bardzo dobre wieści, dziękujemy. Wpiszę do aktualizacji pierwszego postu.   Kali ma nowe ogłoszenia, właśnie aktywowałam ostatnie. Zaczęłam też robić bazarek, ale mam teraz strasznie mało 'internetowego' czasu: właśnie rusza u mnie remont i sporo czasu spędzam na pilnowaniu mojego stada i kocura-tymczasowicza. Wczoraj pakowałam zawartość szafy i kocie najwyraźniej zirytował się, że nie chcę go głaskać więc... nasikał do świeżo spakowanego pudła z wełnianymi swetrami ... :rolleyes:   Murko, jak tam Mania? Karmi jeszcze? Zastanawiam się kiedy zacząć ją ogłaszać.
 4.   Yes :) Trzymamy wszyscy.
 5. OK, wszystko już wyprostowane :) Wizyta jutro ok 19.
 6.   Zaraz, wtf? :huh:  Pani od adopcji dzwoniła do mnie pół godziny temu, że nikt się z nią nie skontaktował... Ja zostawiłam pracowników i  w dzikim tempie jechałam do komputera sprawdzać co się dzieje... 
 7.   Ja ok 7-8 wyjeżdżam w teren, ale w PW podałam mój numer kom i kontakt do zainteresowanej rodziny; na wszelki wypadek, bo mogę nie mieć zasięgu, a głupio byłoby przez to przeciągać adopcję.
 8.   Wcześniej dałabym sobie rękę uciąć, że mail poszedł w piątek, ale jak spytałaś to sprawdziłam folder wysłanych i lipa. :huh:  Eh, zdecydowanie za dużo ketonalu biorę ostatnio. Wysłałam teraz.
 9.   Zadzwoń, proszę.   Wczoraj na wieczornym spacerze spotkałam gromadę 6 psów, z czego 2 to suki, jedna z nich chyba szczenna :( Psiaki były dość wrogo nastawione do moich, było nieciekawie <_< Coś węszę, że kojec po Mańce nie będzie pusty długo.    Rodzina adopcyjna Nomi przysłała mi zdjęcie, zobaczcie jak się zmieniła :)   [URL=http://iv.pl/][/URL]
 10. Dziękuję za informacje :) No i zasypię pytaniami, bo wszyscy trochę tęsknimy.   Jak psiaki się czują? Kali zrobiła się odważniejsza? Riley dalej tak histerzy kiedy coś jej się nie podoba? A Mania? Zaaklimatyzowała się dobrze? Dogaduje się z innymi lokatorami?   Ogłoszenia, trwało to dłużej niż powinno, ale mój najnowszy problem zdrowotny przybrał na sile :/ Murko, podałam też Twój numer telefonu;   http://olx.pl/oferta/riley-i-kali-7-tygodniowe-suczki-szukaja-domkow-na-zawsze-CID103-IDb6bcR.html#b7ebe9a3a6 Lublin, Rzeszów jeszcze wisi w oczekujących :/ http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/lublin/riley-i-kali-7+tygodniowe-suczki-szukaja-nowych-domkow/1001380500470910523914809 http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/rzesz%C3%B3w/riley-i-kali-7+tygodniowe-suczki-szukaja-nowych-domkow/1001380497550910523914809 Zrobiłam też na alegratce ale system najpierw stwierdził, że ogłoszenie jest nieaktualne a potem moje konto przestało istnieć. WTF?
 11. Niestety :( W piątek wydawało mi się, że był już wyleczony,  jednak okazało się inaczej.   Nie orientujecie się czy koty można pryskać naparem w wrotyczu? Szukam dodatkowych sposobów zwalczania wszy.
 12. Super wieści :)     Kali bardzo boi się nowych ludzi i wystraszona zamienia się w posąg :( Możliwe, że ludzie którzy je wyłapywali nie byli, nazwijmy to, szczególnie delikatni :/ Poza tym upały ją bardzo wykończyły.   A jak tam lewy boczek Riley? TZowi mówiłam, że dziewczyna wczoraj rano powbijała sobie kolce, wszystkie jakie znalazłam,  wyjełam.     Uważaj na Riley z tym kocykiem. U nas w samochodzie zaczęła pałaszować ręcznik :rolleyes: Podeślij mi numer konta. 
 13.   PW wysłane.   Zaktualizowałam też pierwszy post i dodałam listę wpłat. Na razie Mania ma uzbierane 100zł. Wczoraj dowiozłam psiaki do Zamościa gdzie odebrał je TZ Murki. Niestety zapomniałam zrobić zdjęcia.   To teraz chyba czekamy co Murka napisze?   Drogie cioteczki, w piątek zupełnie awaryjnie trafił do mnie poturbowany kocur, któremu nie jestem w stanie zapewnić DT. Czy ktoś znalazłby dla niego miejsce? http://www.dogomania.com/forum/topic/36492-zamojskie-psiaki-szukają-domów-i-miłości/?p=16311173
 14.   Nie, ale zaraz wyjeżdżamy.
×