Jump to content
Dogomania

Erica

Members
 • Content Count

  1,790
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Erica last won the day on August 30 2011

Erica had the most liked content!

Community Reputation

23 Excellent

2 Followers

About Erica

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 03/31/1987

Converted

 • Location
  Okolice Zamościa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1.   Ach Mania, ty chomiku jeden :)  A tak na serio to bardzo dobre wieści. Czy DS mógłby podesłać kilka zdjęć?   Wreszcie udało mi się zaktualizować #1post, problemem okazała się nakładka do blokowania reklam <_< Dopisałam wpłatę od Skarpety, od DS Mani i 2 deklaracje: od bela51 ( jeszcze z początku sierpnia) i mdk8.    Przelew ( 135zł) zlecę po pracy.   Aha, tak myślałam możeby na potrzeb ogłoszeń zmienić Kali imię? Na Kylie? Całe rodzeństwo nazwałam po bohaterkach z Sense8, ale nie przemyślałam polskojęzycznych konotacji.
 2. Zdjęcia cudne, a Kali rośnie i rośnie :) Ja dziś wreszcie mam trochę czasu, będę powoli  nadrabiać wszelkie zaległości, zaczynając od aktualizacji pierwszego postu i przelewu.   Murko, jak tam Twój palec? Trzeba było szyć? :(  W wolnej chwili podeślij mi numer konta.   Miałam kilka telefonów, ale nic konkretnego. W ogóle jakoś teraz zrobił się popularny motyw obrazy majestatu, bo "jak to tu mnie chcecie kontrolować i jakieś inwigilacje przeprowadzać, ja się uważam za osobę odpowiedzialną i to powinno wam wystarczyć" :rolleyes: i jeszcze mój ulubiony tekst z tego tygodnia "pies to k*** nie dziecko przecież" :huh:  Eh.
 3. Nowe zdjęcie Riley ( teraz Holly)   [URL=http://iv.pl/][/URL]   Zupełnie inny brzdąc ;) Kasia napisała, że młoda jest grzeczna, nie płacze i już grzecznie zostaje sama. Teraz, żeby jeszcze Kali znalazła swoich ludziów.   Aha, od nocy nie mogę edytować postów ani cytować. Też macie ten problem?
 4.   Ogromna bestia się z niej robi :D  Barzo dobrze, że się rozkręciła i zaczęła dokazywać :)     Bardzo dobre wieści, dziękujemy. Wpiszę do aktualizacji pierwszego postu.   Kali ma nowe ogłoszenia, właśnie aktywowałam ostatnie. Zaczęłam też robić bazarek, ale mam teraz strasznie mało 'internetowego' czasu: właśnie rusza u mnie remont i sporo czasu spędzam na pilnowaniu mojego stada i kocura-tymczasowicza. Wczoraj pakowałam zawartość szafy i kocie najwyraźniej zirytował się, że nie chcę go głaskać więc... nasikał do świeżo spakowanego pudła z wełnianymi swetrami ... :rolleyes:   Murko, jak tam Mania? Karmi jeszcze? Zastanawiam się kiedy zacząć ją ogłaszać.
 5.   Całkowicie bez płaczu. Holly ( nowy domek dał nowe imię)  wtuliła się między państwa ( na poduszcze) i przespała całą noc. Jest też zafascynowana telewizorem. :) Dziś została już sama, na 4h i teraz od 14 do 16. Zdjęć dostałam więcej, ale jestem tu tylko przelotem więc reszta będzie wieczorem/ rano. .
 6. Właśnie rozmawiałam z nową właścicielką Riley. :) Mała jest zauroczona pańcią, przy przywitaniu wylizała ją po twarzy i nie odstępuje jej na krok :) Jak na razie ani odrobiny płaczu. Trzymam kciuki, że kolejne dni też takie będą. Jutro będą zdjęcia. O klatce wspomniałam wczoraj, przemyślą.   Murko, bardzo dziękuję za pomoc, zwłaszcza z umową.  Jak tam Mania po rozstaniu z dzieckiem, nie wyje, nie szuka? Trochę martwie się o Kali, czy teraz znowu nie zrobi się wycofana... Przydałyby się nowe zdjęcia Kali, gdyby udało się uchwycic ją roześmianą byłoby wspaniale; wiem, że ona nie lubi aparatu i chyba też nigdy nie widziałam jej z uśmiechem na pyszczku. Ale może Tobie uda się zdziałać cuda :)    bo to jest jedyna różnica jaką widzę na obecnych zdjęciach - Riley uchachana = ludzie dzwonią, Kali poważna = zero pytań o nią :(
 7. Hmmm, dziewczyna jest osobą dorosłą a sprawa dotyczy jej psa i jej alergii i jej wyboru. Na Twoim miejscu byłabym bardzo ostrożna, bo (mimo, że przecież dbasz o dobro osoby, na której CI zależy) stąpasz po cienkim lodzie. Żeby była jasność - ja mam nie tylko alergię ale i ciężką postać astmy, od dziecka stado lekarzy zabraniało mi posiadania jakichkolwiek zwierząt; dalej zresztą zabraniają, a ja moich psów i kotów nie zamieniłabym na życie wolne od objawów. To jedna kwestia.   Druga, to jeśli w najbliższej przyszłości jamniczce wyjdą jeszcze problemy z sercem ( rasa ma skłonność), to możesz jeszcze usłyszeć, że to Twoja wina bo dołożyłeś psu dodatkowy stres związany z separacją...   A jeśli chodzi o kręgosłup psa, to u nas skończyło się zbudowaniem psio-schodków dostawianych do łóżka ^_^
 8. OK, wszystko już wyprostowane :) Wizyta jutro ok 19.
 9.   Zaraz, wtf? :huh:  Pani od adopcji dzwoniła do mnie pół godziny temu, że nikt się z nią nie skontaktował... Ja zostawiłam pracowników i  w dzikim tempie jechałam do komputera sprawdzać co się dzieje... 
 10.   Ja ok 7-8 wyjeżdżam w teren, ale w PW podałam mój numer kom i kontakt do zainteresowanej rodziny; na wszelki wypadek, bo mogę nie mieć zasięgu, a głupio byłoby przez to przeciągać adopcję.
 11.   Dziękuję. PW poszło; dlugie i nieskładne, ale poszło :unsure:
 12.   Wcześniej dałabym sobie rękę uciąć, że mail poszedł w piątek, ale jak spytałaś to sprawdziłam folder wysłanych i lipa. :huh:  Eh, zdecydowanie za dużo ketonalu biorę ostatnio. Wysłałam teraz.
 13. Z góry przepraszam za zaśmiecanie wątku, Mari masz zapchaną skrzynkę. Szukam dogomaniaczki do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Łodzi. Wiecie kogo mogę pytać? Sprawa jest pilna, chodzi o małego szczeniaka ( http://www.dogomania.com/forum/topic/147878-riley-ma-szans%C4%99-na-dom-szukam-kogo%C5%9B-do-wizyty-pa-w-%C5%82odzi/ )
×
×
 • Create New...