Jump to content
Dogomania

Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego


luka1

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochane trzeba pw powysylac i bazarki albo cos porobic i sie uzbiera..pokerowa jak cos zgodzila sie zawsze dzerego wspomoc gdybysmy nie mialy tyle tymczasowiczow.to bym tez cos dorzucila i napewno zrobie to jak juz dzrey pojedzie to cos dorzuce napewno chociaz jednorazowo z 50zl

Link to comment
Share on other sites

taki teskt zaczelam wysylac ale cos mi sie wiesza grrrr
"witam,
zwracam sie z ogromną prośbą o pomoc dla psa o wspaniałej duszy, na którego niewiele osób zwraca uwagę w schronisku, psiak ma wielka okazję trafić do domku tymczasowego do Renaty5, co wiaze sie niestety z kosztami, cześc kwoty juz jest, liczy sie naprawde każdy grosz

prosze chociaz zajrzyj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-dzery-jest-dt-nie-ma-kasy-prosze-o-szanse-dla-niego-120987/[/URL]

pozdrawiam"

Link to comment
Share on other sites

jaki jest koszt pobyytu psa u Reni? ja czekam teraz na odpowiedz z banku odnosnie drugiej transzy kredytu na dom, jak dostaniemy, to mysle ze takze bede mogla przenaczyc na dżerego jakas kwote, a jak nie dostaniemy to niestety nie dorzuce sie ale bede mu robila ciagle wyroznione allegro,
na razie jest pierwszy m-c pokerowa :sweetCyb:
i kolejne po 100zl:multi:

dorcass na razie 50zl jednorazowo, potem zobacze jak bedzie

i wysylam privy

Link to comment
Share on other sites

Zostałam zaproszona na wątek. Dziękuję. Jest gdzieś na wątku zestawienie deklaracji? Może uda mi się coś dorzucić, ale będzie to naprawdę niewielki grosik. Zbyt wiele psów siedzi mi już w kieszeni. No, chyba, że w następnej kolejności zajmiecie się Kamykiem. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny że chociaż zajrzałyście:)
ja powoli rozsylam privy, niestety mozna wyslac jeden priv na minute.... dostalam tez wiadomosci prywatne z checia wspomozenia nas groszem tylko na jakie konto to zbierac? jest ktos chetny do aktulizaji danych?

Link to comment
Share on other sites

Reni nie zamartwiaj sie, na razie wyslam privy, czesc osob ma juz sporo zobowiazan ale chociaz tu zajrza, mamy jeszcze tydz na deklaracje, zobaczymy co sie uzbiera, przeciez nikt nie cche zostawic cie z problemem

luka1 to konto podawac na wplaty na dzerego? masz wglad do tego konta zeby uaktualniac pierwszy post tzn kto wplacil i ile bo regulamin dogo tego wymaga!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']super czyli nr konta juz jest!!deklaracje sie zbiora teraz trzeba tylko dograc transport dzerego do reni bo[B] pokerowa chyba jzu przelala za 1 miesiac jesli sie nei myle?[/B][/quote]
Do mnie jeszcze nic nie doszło.
Dziewczyny,na razie jest na 1 miesiąc pobytu.Dżery może przyjść po weekendzie majowym,ale jak nie będzie deklaracji,to go przecież nie wywalę do schronu,ani go nie zaadoptuję,więc jakie są propozycje?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny moze mi ktos pomoze rozsylac privy bo sama nie dam rady tu jest czas pomiedzy jedna wiadomosica a druga 60 sekund co mnie troche spowalania, jesli bedzie jakis chetny to prosze o info na priv umowimy sie kto i do kogo ma wysylac, mam tylko troche czasu jak dziecko spi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...