Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani - kto jest z Katowic lub okolic - w sobotę i niedzielę w Silesia City Center robimy akcje adopcyjną w pobliży ZOONATURY. Będzie Madzia z Primexu - ma rozdawać próbki i opowiadać o BARFIE. ZAPRASZAM!!!!


W mielonych kościach nie ma żadnych szpileczek . GWARANTUJĘ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D&J']no właśnie pytałam o to wcześniej czy jest możliwość porcjowania i pochlastania kostki na mniejsze części ale nie dostałam odpowiedzi, więc chyba nikt nie praktykował takich podziałów.[/quote]
Nie praktykowałam,ale nie sądzę abyś miała większe problemy z podzieleniem na np.4 części.Kostki są sprzedawane zamrożone,więc jedyny drobiazg to zaopatrzyć się w porządny nóż :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Kochani - kto jest z Katowic lub okolic - w sobotę i niedzielę w Silesia City Center robimy akcje adopcyjną w pobliży ZOONATURY. Będzie Madzia z Primexu - ma rozdawać próbki i opowiadać o BARFIE. ZAPRASZAM!!!!


W mielonych kościach nie ma żadnych szpileczek . GWARANTUJĘ[/quote]
Bardzo dziękuje za info a w jakich godzinach:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumbolot']każdy barfiarz ma w domu SIEKIERĘ :p i ta siekierką ta kosteczkę możesz chlasnąć jak chcesz:diabloti:[/quote]

Tak? :crazyeye:

Dobrze wiedzieć... u mnie siekierę ma pani w mięsnym :evil_lol:... I ma już wprawę w dzieleniu porcji na odpowiednią wielkość i wie jakie mięsko młoda lubi najbardziej :loveu:

Link to comment
Share on other sites

po kilku dniach stosowania moge powiedziec: nic nie smakowało tak fademu jak wlasnie kostki. Buldożek nie chciał NIC jeśc, żadnej karmy, ani gotowanego, karmiłam go łyzeczką i to musialam wciskac w niego na siłę. a teraz? miska wylizana do konca,a pies się ciągle dopomina. Mniejsze kupy, chociaż jeszcze chyba nie do konca jego organizm sie przywyczaił bo coś dzisiaj są jakby rozwolnione. ale najwazniejsze ze je. ja wystawiam im duzy plus.

[b]bura[/b]najlepiej zadzwoń do głównej dystrybutorki- z rudy ślaskiej, tel jest na stronie i spytaj o kielce, w spisie narazie tez nie ma nikogo z opola, a jednak idzie dostac tutaj barf, wiec może u ciebie tez:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Light of Shin-Ra']Najprawdopodobniej już w tym tygodniu będzie można kupić BARF w kostkach w Zakopanem i okolicy. :multi:[/quote]


Widzę, że powoli podążają w moim kierunku :)

U...lala.... będą na wystawie w Kilecach to się obkupimy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sowik1-s1']po tych kostkach to pies nabiera masy mięśniowej i nie tyje wiem o tym bo mój pies jest na barfie od 6 miesięcy[/quote]

Dokładnie - powiem Wam ze nawet Fredzia pięknieje i muskulatury po barfie nabiera. U mnie 4 psy 3 koty i fredek wcinają aż miło. Dziękuje Bozi że Dystrybutor blisko mieszka!


Wiem ze bedą w Poznaniu na wystawie!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...