Jump to content
Dogomania

dzasta

Members
 • Content Count

  2,194
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About dzasta

 • Rank
  Moderator
 • Birthday 05/14/1981

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.loniek.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ehhh ja zawsze byłam mega zadowolona z zooplus i ich zniżki dla hodowców ale to ile idą paczki i w jakim stanie trafiają to nawet nie można nazwać masakrą... Suplementy często uszkodzone, oleje rozlane i cała paczka pływała w oleju z łososia, puszki i tacki pogniecione... Raz rozpatrzono moją reklamację chyba w ciągu 2 dni i nawet było ok ale za drugim razem ( kiedy rozlał się olej łososiowy) już niestety pomimo 3 krotnego przesłania reklamacji i zdjęć pozostawiono bez odpowiedzi...Pomimo to zdecydowałam zamówić się jeszcze raz ponieważ produkt który zamawiam jest dostępny tylko w tym sklepie i co po raz kolejny kurier jak paczka nie jest a pobraniem nie raczy nawet zadzwonić i zostawia w tzw parcel shop do odbioru osobistego... w tej chwili jestem bez samochodu i co paczkę 30 kg miałabym w ręku nieść ...ze strony zooplus zero reakcji już nie wspomnę o firmie kurierskiej.... ja póki co podziękuję za zooplus...
 2. A Berta z legowiska własnej produkcji pół krwi niebieskiej :DDD
 3. Hehehe to to zdjęcie Klamki super jest :) Podsumowując Berta może sobie z Klementynką łapkę podać obydwie śpią na czarnych starszych ( Lala a Berta na Cześku ) a o poziomie inteligencji można by książki pisać hahahah
 4. dzasta

  josera

  Proszę nie offować to temat Josery!!! Od tej chwili wszystkie posty na temat Barfu i Soków Żołądkowych zostaną usunięte!!! Dziękuję!!!
 5. [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=8646e4c2c939c238][IMG]http://images45.fotosik.pl/1320/8646e4c2c939c238m.jpg[/IMG][/URL] Poproszę jedną klusię zapakować na wynos dla mnie :))) Boskie :)))
 6. [quote name='Vectra']raczej ja i Dzasta zostaniemy pragnieniem :diabloti:[/QUOTE] A ja w tym miejscu chciałabym pozdrowić wszystkich przeglądających upss podglądających galeryjkę ;) Buhahahaha Fantę do kompletu ale raczej dla Egona ma moja koleżanka z pracy :)))
 7. [quote name='Vectra']Po poznaniu Coli , suczki Dzasty. Mogę nadać Terrierkowi nowe imię :diabloti: Sprite :evilbat: Franciszek i jego ciężka nieuleczalna choroba - zwana boomerzycą [url]http://s1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/?action=view¤t=MOV0000168.mp4[/url] przechytrzyłam ten przeklęty telefon HA :diabloti: i małe słodkie kuleczki :grins: [url]http://s1090.photobucket.com/albums/i376/pennstaff1/?action=view¤t=MOV0000170.mp4[/url][/QUOTE] Hm a może pójdziemy krok dalej Cola niech zostanie Colą a Terrierek będzie Coca co razem nam da Coca Colę:)) A te małe to raczej bym określiła mianem słodkich ale piranii :)
 8. Się niby przypadkowo blokuje ;) Vectra żyjesz po zapoznaniu się z czarnym klonem Terierzycy :) A i czy już wiesz jak nazwiemy naszą klasę wystawową ? :)))
 9. [quote name='Zuza i Noddy'][url]http://www.naszepsiakii.ovh.org/index1.htm[/url] Coś strasznego. MOŻLIWOŚĆ SPRZEDAŻY HURTEM[/QUOTE] Masakra :( Też przesłałam info do nst organizacji: * Straż dla Zwierząt Rzeszów free.of.pl/b/basia111 * Stowarzyszenie Nisus Gać [URL="http://www.nisus.free.ngo.pl/"]www.nisus.free.ngo.pl[/URL] * Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Rzeszów [URL="http://www.rsoz.superhost.pl/"]www.rsoz.superhost.pl[/URL] Zobaczymy czy coś odpowiedzą... Miłego śnieżnego dnia Asiaczku bo u nas sypie od rana....
 10. [quote name='Vectra']zapomniałam dodać , że Rekin jest znowu w ciąży :diabloti: szczęśliwym ojcem został Tello High Energy[/QUOTE] To ja zamawiam dwa worki hahaha w sensie jak się u Ciebie urodzą :)))) A u mnie kalectwo kwitnie Cola ma dwie łapy ranne krew się strumieniami leje a Berta ma jedną ranną i chodzi na trzech :) Ale patrz na spacerku jak jest piłeczka i patyczki łapki nie bolą może to zasługa terapii zimnem :)
 11. O Ciocia Czesławowa na tatoo :))) Wszak to siostra miotowa Dziadka Czesia czyli Ciocia Babcia hahaha A koneksji rodzinnych to jeścio nie koniec ;) Alicja nie martw się teraz u Vectry jest gdzie spać ;)
 12. Kolano już się przeciążyło...ale mam teraz 4 dni wolne będę odpoczywać.... Dzisiaj mamy małe święto nasz Czesio kończy 6 lat a Cola 6 miesięcy :) [IMG]http://i40.tinypic.com/1262vdw.jpg[/IMG]
 13. A mnie takie jedno małe białe ugryzło w palec aż mi się gwiazdy ukazały :) Miłe małe bąbelki :) A stópki to ta biała to przepraszam gdzie trzyma ? Na kuchni węglowej?
 14. A po Świętach musiałam wrócić już do pracy a w związku z tym, że nie jestem jeszcze w pełni zdrowa po pracy resztki sił witalnych poswięcam dla psów a resztę czasu wykorzystuje na sen :) Ale generalnie lepiej się już czuję i kolano mniej boli co jest dużym postępem ale zobaczymy jak długo ...
×
×
 • Create New...