Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie, jestem nowa na forum, mam sunie rasy Golden Retriever i jak wiadomo żołądki to delikatne są :)
od miesiąca nasza sunia dostaje BARF w kostkach i jestesmy zadowoleni.
Wcześniej sunia jadła suche karmy typu Royal, Acana, Purina Pro Plan. Wszystko było w sumie w porządku a problemy zoładkowe miała tylko wtedy gdy zwinęła cos sama z kuchni.
Barf przynajmniej zjada z wielkim smakiem bo z kulkami to róznie było. a tutaj każdą porcje (dostaje 2 razy dziennie) je z ogromnym smakiem, siersc sie nie pogorszyła w sumie jest nawet bardzo ładna, waga normalna... jestesmy na tym dopiero miesiąc wiec cały czas obserwuje.

Mam pytanko czy dajecie tylko kostki? czy dodajecie np ryz, kasze?
Jakies witaminy dodatkowo?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='D&J']Poli, to może jak nikt w naszej okolicy nie podejmie się dystrybucji spróbujemy razem złożyć większe zamówienie? Może ktoś jeszcze z naszego regionu będzie chętny?[/quote]


Moze jeszcze ktos sie znajdzie;)

Ja bede w szczecinie 4 lutego, poniewaz mieszkam w danii, przyjezdzam na ferie zimowe.
Teraz znalazlam barfa w dani i nie dlugo sie zaopatrze, ale cholera jest dwa razy drozszy :cool1:, weic chetnie zrbie sobie zapasy w lutym jak przyjade do polski :razz:.

Link to comment
Share on other sites

No więc spróbowaliśmy i wystawiamy brafowi ocene pozytywną:)
Najbardziej spodobał mi się primex dla psów młodych - po rozmrozeniu świezutki, bez wody (tzn normalnie mielone mięso a nie jakaś ciapa).
Barf z warzywami trochę mniej smakował moim psom, pewnie ze wzgledu właśnie na te warzywa. Wołowy też jest ok, ale chyba kapke za dużo kości bo troche potem psy mialy za twarde kupska.
A tak poza tym świetnie przyswajalne, co ważne nie tłuste ( kiedyś kupiłam as pola i to był jeden łój). Zapach świerzy - mielonego mięsa i kości.
Tak więc napewno bedziemy sie zaopatrywac w barfa.
Dla mnie to duża wygoda bo o ile w "ciepłym półroczu" mieszkam w górach i moge tam psom ciepnąć po korpusie:lol: to w małym mieszkaniu jest to problem. Bo oczywiście taki korpus, szyję czy skrzydło to moje psiaki wyciągają z misek, jedza obok, albo na legowisku, a z barfem mrożonym nie ma tego problemu.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ttossa'][B]Moi Drodzy jestem w trakcie rozmów - i jak dobrze pójdzie to za tydzień może będę dystrybuować BARF-a na woj. kuj-pom i pomorskie a tu juz nie daleko do Szczecina ,
tak więc Bydgoszcz ,Toruń , Gdańsk i okolice ,

czekam na kropke nad "i " od Szefa firmy i zapraszam!!!!

moje gg.5521684
tel 600 887 057

Wieśka:lol::lol::lol:
[/B][/quote]
Czy ruszylo cos w tej sprawie :roll:

I mam pytanie, czym roznia sie kostki dla mlodych psow od doroslych ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poli']Moze jeszcze ktos sie znajdzie;)

Ja bede w szczecinie 4 lutego, poniewaz mieszkam w danii, przyjezdzam na ferie zimowe.
Teraz znalazlam barfa w dani i nie dlugo sie zaopatrze, ale cholera jest dwa razy drozszy :cool1:, weic chetnie zrbie sobie zapasy w lutym jak przyjade do polski :razz:.[/quote]
Witam
Jeśli chce Pani kupić nasze kostki, to proszę skontaktować się w Danii z osobą, która zajmie się sprzedażą na rynku duńskim, nr tel. 004545425835

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Witam
Jeśli chce Pani kupić nasze kostki, to proszę skontaktować się w Danii z osobą, która zajmie się sprzedażą na rynku duńskim, nr tel. 004545425835[/quote]


Wiekie dzieki :) Tylko ta osoba gada po dunsku czy polsku ? Żebym nie walnęła babola i do polaka zaczela gadac po dunsku, albo do dunczyka po polsku:razz:.

Dzieki Jeana :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo sie ciesze ze TYLU ludzi sie przekonuje i ze dzwonią ciągle nowi. Najfajniejsze jest to, że ten kto bierze ... ten wraca po dalsze zatowarowanie!!!!

Ja nie wyobrażam sobie karmienia czymś innym..... Niedowiarkom zamieszczę zdjecia mojego stada..... nawet fredzi Tolka i kotów. U mnie wszystko "jedzie " na barfie w kostkach .

Link to comment
Share on other sites

Witam. Sprawdziłem tą karmę na moim psie i był zachwycony. Tyle tylko że gdzieś czytałem o zmianach jakie następują po tej karmie i napeno mniej z pyska to mu nie śmierdzi. Dużo, dużo bardziej. Ale i tak byłem nią zainteresowany tyle że dowiedziałem się dziasiaj że hurtownia w której kupiłem już zrezygnowała z niej. Jak określili to "nie wystarczy wstawic do nich karmy i się już niczym nie martwić". Poza tym podobno producenci chcieli żeby dowozili ją do wszystkich nawet po kilogramie, co znając realia warszawy wydaje mi się nierealne. Widziałem we wcześniejszych postach że zagląda tu ktoś od tej karmy. Czy jest jakaś szansa na nią w warszawie bo widzę że to druga hurtownia która rezygnuje ze sprzedaży. Jutro jadę na mokotów, tam podobno coś mają.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie ta hurtownia. Dzisiaj byłem kupić tą karmę na Modzelewskiego, mają ją. Co do wyboru to nie patrzyłem bo ja tylko dla szczeniaka potrzebowałem ale kilka rodzai było. Co do karmy to jest świetna co potwierdziła pani ze sklepu która wystawia psy od 30 lat. I tylko to ratuje tą firmę bo podobno tak niesolidnej i nie słownej to dawno nie widziała. I myślę że nie chodzi o wysokość marży bo opowiedziała mi parę akcji z nimi. Ale tak naprawdę nas konsumentów to nie interesuje bo my i tak raczej będziemy to brali ze sklepu ( przynajmniej ja :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szaki']Dokładnie ta hurtownia. Dzisiaj byłem kupić tą karmę na Modzelewskiego, mają ją. Co do wyboru to nie patrzyłem bo ja tylko dla szczeniaka potrzebowałem ale kilka rodzai było. Co do karmy to jest świetna co potwierdziła pani ze sklepu która wystawia psy od 30 lat. I tylko to ratuje tą firmę bo podobno tak niesolidnej i nie słownej to dawno nie widziała. I myślę że nie chodzi o wysokość marży bo opowiedziała mi parę akcji z nimi. Ale tak naprawdę nas konsumentów to nie interesuje bo my i tak raczej będziemy to brali ze sklepu ( przynajmniej ja :eviltong: )[/quote]

Witam
Jeśli chodzi o hurtownię Trusia, to oprócz karmy dostali plakaty, ulotki i baner reklamowy, przeprowadziliśmy u nich szkolenie i daliśmy gratisy dla klientów. Poza tym mamy długą listę chętnych do zakupu naszej karmy z Warszawy i wszystkich odsyłaliśmy właśnie do Trusi. Niestety, z relacji klientów wynika, że nie chcieli oni obsługiwać klientów indywidualnych a ja nie mogłam się doprosić od tej hurtowni listy sklepów, gdzie znajduje się nasza karma. Jednocześnie okazało się, że ceny naszej karmy są w Trusi bardzo zawyżone, mimo innych ustaleń z nami. W związku z tym zrezygnowaliśmy z usług tej hurtowni (a nie ona z nas). Nie wiem o czyjej niesolidności mówiła Pani z Modzelewskiego, mam nadzieję, że nie o naszej. Nadal szukamy dystrybutorów w Warszawie, co ze względu na specyfikę naszej karmy (wymaga ona przechowywania w zamrażarkach) nie jest zbyt łatwe.
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Anetko jestem zachwycona! Wreszcie problem "luźna kupa" się skończył...tyle ze dostały zatwardzenia..hmmm moze jak im wymieszam z mielonym wołem którego mam w zamrazalniku to będzie w sam raz?
A można te kostki łączyć np z gotowanym mięsem? Czy wówczas idea Barfa idzie precz? Oczywiscie podając wówczas mniejsza ilośc
Tzn nie w jednym posiłku tylko jeden micha gotowana a drugi surowizna

Link to comment
Share on other sites

dokładnie tak - ja jeszcze daje 1 łyżkę oleju z pestek winogron. To kwasy omega 3 i 6 no i ...... lekki poślizg. Barfowe kupy są malutkie i suchutkie wszak!

barfa nie łączy się z wypełniaczami, sucha karmą i gotowanym.
ALe Smakowało Bredzi i Hienkowi co?

Link to comment
Share on other sites

One lubią surowe mięcho więc smakowało ogromnie. Hien juz od dawna na "barfie" leci z racji upolowanych przez siebie myszy tudzież nornic, zamiast warzyw pająki i komary. Swieżutki nie mrożony pyszny.
A chciałabym wiedzieć jakie "smaki" są dostępne w sprzedaży, rozumiem ze rózne warianty i ciekawam jakie
aha...i Brydzia cały czas była...głodna

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do hurtowni Trusia zaraz po tym jak jeana o nich napisała. Niestety byli b. niechętni klientom indywidualnym, z dużym trudem wyciągnęłam od nich namiary na kilka sklepów, z którymi współpracują i ewent. mogliby tam wstawiać BARF. Umówiłam się w jednym z tych sklepów, że zamówią dla mnie u Trusi tę karmę. To było 2-3 tygodnie temu, ale teraz skoro już Trusia nieaktualna……może warto nawiązać kontakt z tym sklepem……
Jeana co Ty na to? To sklep na Woli, widziałam już kogoś na forum z Woli, może byłoby nas trochę, zresztą przecież niekoniecznie tylko z Woli.
Ja jeszcze mam zapas w zamrażarce ale niedługo znów będę potrzebowała. Nie podaję namiaru na sklep bo może sobie nie życzy, ale na pw bardzo proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']Dzwoniłam do hurtowni Trusia zaraz po tym jak jeana o nich napisała. Niestety byli b. niechętni klientom indywidualnym, z dużym trudem wyciągnęłam od nich namiary na kilka sklepów, z którymi współpracują i ewent. mogliby tam wstawiać BARF. Umówiłam się w jednym z tych sklepów, że zamówią dla mnie u Trusi tę karmę. To było 2-3 tygodnie temu, ale teraz skoro już Trusia nieaktualna……może warto nawiązać kontakt z tym sklepem……
Jeana co Ty na to? To sklep na Woli, widziałam już kogoś na forum z Woli, może byłoby nas trochę, zresztą przecież niekoniecznie tylko z Woli.
Ja jeszcze mam zapas w zamrażarce ale niedługo znów będę potrzebowała. Nie podaję namiaru na sklep bo może sobie nie życzy, ale na pw bardzo proszę.[/quote]

Witam :)
Proszę o namiar na ten sklep, chętnie skontaktuję się z nimi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...