Jump to content
Dogomania

Light of Shin-Ra

Members
 • Posts

  1210
 • Joined

 • Last visited

Light of Shin-Ra's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Też byłabym zainteresowana takim wyjazdem. Jeśli można to poproszę o jakieś bliższe info typu jakie koszty, gdzie nocleg.
 2. Potwierdzenie, bilet i kupon na katalog doszły ale biletu na parking jak nie tak nie ma. Nie wiem co robić w takiej sytuacji. :placz:
 3. A nie mam ani potwierdzenia (jestem na liście) ani biletu na parking (zapłaciłam kartą kredytową). Telefonu nie odbierali dziś ale może odpowiedzą na maila. W razie czego [SIZE=5]ODKUPIĘ BILET PARKINGOWY NA NIEDZIELĘ [/SIZE]jeśli komuś niepotrzebny. P.S. W razie co proszę PW ale w weekend mogę nie miec dostępu do netu.
 4. [quote name='weimaranerklub']A skąd masz to zdanie? Może ja to też gdzieś mam w profilu, tylko nie widzę :lol: No boordel to tam mają straszny...[/quote] Dostałam w odpowiedzi na Mojego maila. Płaciłam kartą kredytową z ich strony. Na moim koncie płatność jest więc:mad:
 5. Czy ktoś może mi to przetłumaczyć. Czy to znaczy, że mimo , że zapłaciłam im te 10 euro to nie mam parkingu, który rezerwowałam wcześniej.:mad: [FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=navy][COLOR=navy][FONT=Arial]Platba nebola úspešná takže parkovacie karty nebudú odoslané. [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]
 6. Stosowałam rady Kareniny przy porodzie. U mnie sprawdziło się rewelacyjnie. Poród była łatwy i szybki (6 szczeniaków w 3 godziny). A za pierwszym razem były kłopoty.
 7. Teczki wraz z kartami i numerkami będą do odbioru na miejscu. Stadion nie ma innego adresu jak ten podany (jeden jest na Kirach). Będą pomarańczowe strzałki. Plan sędziowania jeszcze muszę dokończyć (dodatek) i wrzucę do netu. Będzie dużo miejsca na parkingu. Oby tylko pogoda dopisała. Do zobaczenia na wystawie.
 8. Jak dla mnie to dla WSZYSTKICH.:mad:
 9. Ja polecam Moser 1556. Golę tym grzywki i nigdy jeszcze nie zdarzyło mi się zaciąć psa.
 10. Ponawiam pytanie. Czy ktoś z Was płacił za parking. Na jakie konto trzeba wysłać kasę?
 11. Poziom intelektualny znacznej części naszego społeczeństwa jest tragicznie niski. Nie mniej może coś nareszcie drgnęło. Może ten wyrok trafi do innych nieodpowiedzialnych właścicieli pitów, astów i innych groźnych psów.
 12. Obserwowałam uważnie jak pan Kruczek oceniał pieski przed nami a potem nas w Ustroniu. Mogę tylko przychylić się do powyższych opinii (nie dlatego, że moja suka wygrała:lol:). Miły, bardzo kulturalny i dokładny. Doskonale zna się na ozdobnych. Polecam wyjazdy do niego.
 13. Moim zdaniem mocno Chima przesadziłeś. O Twojej rasie ja mogę powiedziec to samo co Ty o mojej , bez urazy oczywiście bo to nie osobista wycieczka ale tylko szczera prawda. I chciałabym żeby we wszystkich rasach (również w Twojej) było tyle osób co w mojej, które badają psy w kierunku różnych chorób. Czytałam Twoje posty i zaglądałam do tego tematu bo miałam cichą nadzieję, że jesteś człowiekiem z którym można by cokolwiek podziałać dla jakiś zmian ale przy takim podejściu nie uważam tego za możliwe. Jesteś dorosły i masz spory staż więc powinnienneś zdawać sobie sprawę, że radykalizm daleko Cię nie zaprowadzi. Takie jest życie i takie mamy czasy.
 14. Ja napisałam na 3 adresy. Może sie wreszcie doczekam odpowiedzi. A za parking to wpłacać na to konto co i opłatę za psa. Może mi napisac ktoś kto juz płacił. Dowód wpłaty wezmę bo pewno będzie tłok.:diabloti:
 15. Grzywki też wyglądają jak "rasowe bez rodowodu":mad:
×
×
 • Create New...