Jump to content
Dogomania

Bronesia

Members
 • Posts

  88
 • Joined

 • Last visited

Converted

 • Location
  Warszawa

Bronesia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Niezupełnie, przeczytaj mój post z 30-06-2011. Teraz Catan Dogs (nosi bez przerwy, nie należy zdejmować) zastąpił ultradźwiękowy odstraszacz, reszta bez zmian. Jeszcze nigdy odkąd sunia jest u mnie a to już ponad 5 lat nie widziałam kleszcza.[FONT=Times New Roman][FONT=&amp][/FONT][/FONT]
 2. Sunia jest chwilowo w domu u siostry mojej koleżanki, to jest ok 40 km. od Warszawy. Ten pierwszy telefon jest do niej. Zdjęcia wrzucę później.
 3. Misia to śliczna, malutka( waży 5 kg) i młoda( ok.1,5 roku) sunia o pięknej podpalanej sierści brązowo-czarnej. Szczególnie tragicznie dotknięta przez los i ludzi. Sunia została okrutnie potraktowana przez „człowieka-właściciela”, wyrzucono ją z samochodu jak niepotrzebną rzecz. Wystraszona i wynędzniała błąkała się po polach za osiedlem mieszkaniowym. Każdego kto próbował do niej podejść z jedzeniem, omijała szerokim łukiem i uciekała. Długo trwało nim ta malutka i biedna kupka nieszczęścia, nabrała trochę zaufania do ludzi i zaczęła podchodzić coraz bliżej osiedla, aż powoli zadomowiła się pod jednym z bloków. Okazało się że jest urocza- mądra, posłuszna, bystra, przyjacielska dla ludzi i innych zwierząt, a swoim wzrokiem potrafi roztopić ludzkie serce. I pewnie dlatego pewnego dnia uśmiechnęło się do niej szczęście, znalazła dom. Niestety „szczęście” Misi było tylko pozorne i trwało bardzo krótko, ponieważ już po tygodniu jej nowi właściciele ( gospodarze z okolicznej wsi), przywieźli i wyrzucili ją z samochodu na osiedlową ulicę. Okazało się , że sunia popełniła straszne przestępstwo, goniła po podwórku kury i tym samym nie może przebywać na wsi. Obecnie Misia znów czeka na ludzi o dobrym sercu, którzy zapewnią jej wreszcie na [B]stałe [/B]spokojny i bezpieczny dom, a ona na pewno odwdzięczy się oddaniem i miłością. Misia jest odrobaczona, ma obrożę p/pchelną Tel. kontaktowe: 600-243-871, 600-362-818
 4. Kupiłam nowy produkt-CatanDogs dysk antypasożytniczy[B]. [B] [url]http://www.yorkcentrum.pl/index.php?products=product&prod_id=296[/url][/B][/B] Podobno skuteczny, ktoś stosuje?
 5. Czy stosujesz te preparaty i masz jakieś doświadczenia?
 6. Zapraszam na bazarek, z którego dochód będzie przeznaczony na utrzymanie Dastiego, który czeka na dom już rok!

  Sesja zdjęciowa dla psa!!

  colin_by_frecklydog-d3kfaio.jpg

  http://www.dogomania.pl/threads/210503

 7. [FONT=Times New Roman]Od 3 lat stosuję wyłącznie metody naturalne:[/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=&quot]HERBA MAX zapachowa obroża odstraszająca [/FONT][FONT=&quot](lub spot on) firmy Selecta HTC [URL]http://www.selectahtc.com.pl/[/URL][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=&quot]oraz [/FONT][FONT=&quot][URL="http://stopkleszczom.eu/ultradzwiekowy-odstraszacz-kleszczy-i-pchel-dla-zwierzat.html"]Ultradźwiękowy odstraszacz kleszczy i pcheł dla zwierząt[/URL][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=&quot]Do codziennego jedzenia dodaję przez cały rok Odstraszacz kleszczy Kobers - czosnek w granulacie oraz preparat drożdżowy np. Karma dla psów Koebers drożdże piwne.[/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=&quot]Dbam w miarę możliwości o dobrą odporność mojej suni, kąpię wyłącznie w naturalnych środkach myjących, aby zachować zdrową skórę odporną na działanie pasożytów.[/FONT][/FONT]
 8. Bronesia

  Barf

  Olej lniany budwigowy jest tłoczony na zimno, nieoczyszczony. Od niedawna ma ważność 3 miesiące, wcześniej było 2. Zastanawia mnie tak długa ważność oleju z Primexu, kto go produkuje?
 9. Też mnie interesuje dawkowanie- zarówno Karotten jak i Olewo chipsy buraczane. Może ktoś gdzieś znalazł, ja przeszukałam już sporo w googlu i nic nie znalazłam.
 10. York84, zajrzałam na Waszą stronę i znalazłam w opisie kombinezonu: "został uszyty z czarnej tkaniny..." Czy ta tkanina jest pokryta jakimś impregnatem aby była wodoodporna?
 11. ok, mieszkam na Woli dlatego tak Cię męczę o Wolę. Daj znać jak już będziesz prowadzić zajęcia na Woli.
 12. Nie rozumiem.....ul. Kłopotowskiego jest na Pradze a nie na Woli. A więc gdzie na Woli?
 13. Gdzie i w jakich godzinach, jak często są te zajęcia na Woli?
 14. e-sale na Waszej stronie też nie ma kombinezonów. A więc szyjecie czy nie?
×
×
 • Create New...