Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja dzisiaj własnie zakupiłam..BARF..z firmy z Chorzowa...i mój pies dawno tak nie był zachwycony......od 2 tyg kombinuje ze mna i miską....dzisiaj WCHŁONĘŁA.....:crazyeye::crazyeye:a od 3 miesiąca dostaje tylo i wyłącznie surowe dania....


Ja nie uznaję zupełnie suchych karm.......bo nie umiem między innymi znaleść odpowiedzi...czym jest wyższość np ..jajka w proszku nad PRAWDZIWYM???
Jestem pod dużym wrażeniem ,że w tym miesie zupełnie nie ma wody....czyli na plus...kiedyś cos podobnegoi zakupiłam...ale po rozmrożeniu...było 70% wody....tym razem...99% mięsa!!!;);):multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Jeana
A co z Warszawą? Miał być pełen asortyment na Modzelewskiego a mają tylko BARF grubo mielony i tylko w opakowaniach po 0,5kg.
Czy to prawda, że już nie będziecie pakować po 250g, tak powiedziano mi w tym sklepie. Proszę -nie dyskryminujcie małych piesków. Moja waży 5kg czyli dla niej dorosłej 2-3% to 100-150g jedzenia. Powiedzmy, że będzie jadła przez 2 dni czyli zje max 300g a pozostałe 200g-wyrzucić? Szkoda tak dobrego jedzonka.....

Link to comment
Share on other sites

ciekawy watek.

zapodalem wage swojego psa i mam taki wynik:

Twój pies waży 55 kg i ma 4 lat więc powinien spożywać dzienną dawkę 1.1 kg:

[U]w tym:[/U]
[B][COLOR=Red]mięsne kości :0.715 kg[/COLOR][/B]
mięso :0.165 kg
podroby, ryby, nabiał :0.11 kg
warzywa, owoce :0.11 kg

[U][B]w tym barfie jest az 71% koś[/B][B]ci ???[/B]!!![/U]

albo czegos nie rozumiem albo tu nie ma prawie miesa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']Jeana
A co z Warszawą? Miał być pełen asortyment na Modzelewskiego a mają tylko BARF grubo mielony i tylko w opakowaniach po 0,5kg.
Czy to prawda, że już nie będziecie pakować po 250g, tak powiedziano mi w tym sklepie. Proszę -nie dyskryminujcie małych piesków. Moja waży 5kg czyli dla niej dorosłej 2-3% to 100-150g jedzenia. Powiedzmy, że będzie jadła przez 2 dni czyli zje max 300g a pozostałe 200g-wyrzucić? Szkoda tak dobrego jedzonka.....[/quote]

Witaj :)
Po pierwsze: nie mamy zamiaru rezygnować z kostek 250g. W takim opakowaniu nadal pozostanie mieszanka mięsnokostna wołowo-indycza i ta sama mieszanka z warzywami i owocami. A po drugie: nie wiem dlaczego na Modzelewskiego nie ma innego Barfa, bo z tego co mi wiadomo, to w tym sklepie jest też nasz Barf z warzywami w kostkach po 250g. Pozostaje mi tylko przeprosić za nieporozumienie. Natomiast cały asortyment można też kupić w hurtowni Trusia na Masłowieckiej 11 - wystarczy zadzwonić i dowiedzieć się w jakim sklepie blisko Ciebie możesz odebrać zamówioną karmę.
Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mam psa']miesne kości, ktorych jest ponad 70% w calym barfie, skladajace sie z miesa :crazyeye:[/quote]

Odpowiadam na Pani/Pana pytanie: tak zwane "mięsne kości" to mięsne porcje z indyka lub kurczaka, takie jak kupuje się na rosół. Ostatnio nawet znawca Barfa stwierdził, że w naszym Barfie z kurczaka jest zbyt dużo mięsa, a zbyt mało kości. Zapewniam, że proporcje są zachowane zgodnie z ideą diety BARF. Dla uzupełnienia naszej oferty , już w najbliższym czasie będziemy produkować Barfa z cielęciny. Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Jeana- dziękuję Ci za wyjaśnienia. Świetnie, że nie rezygnujecie z opakowań 250g. Moja psica je BARF dla młodych coraz chętniej.
Czy planujecie te nowości grubo mielone też robić z podrobami, warzywami i owocami czy też nadal będą to tylko kości z mięsem?
pozdrawiam i dziękuję, że jesteście.

Link to comment
Share on other sites

A my w Rzeszowie mamy już dystrybutora!!! A ja mam pytanie, z czego dokładnie jest ten wołowy? Jaki rodzaj kostek tam jest zmielony?? I kiedy jest szansa na jakieś egzotyczne mieszanki, typu nutria czy królik czy konina??

I jaki procentowy udział mają w Primexie tej mieszance mięs wołowego iinnych te właśnie mięsa? Czy jest tam po równo czy coś ma przewagę??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jeana']Odpowiadam na Pani/Pana pytanie: tak zwane "mięsne kości" to mięsne porcje z indyka lub kurczaka, takie jak kupuje się na rosół. Ostatnio nawet znawca Barfa stwierdził, że w naszym Barfie z kurczaka jest zbyt dużo mięsa, a zbyt mało kości. Zapewniam, że proporcje są zachowane zgodnie z ideą diety BARF. Dla uzupełnienia naszej oferty , już w najbliższym czasie będziemy produkować Barfa z cielęciny. Pozdrawiam :)[/quote]

dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[B]Moi Drodzy jestem w trakcie rozmów - i jak dobrze pójdzie to za tydzień może będę dystrybuować BARF-a na woj. kuj-pom i pomorskie a tu juz nie daleko do Szczecina ,
tak więc Bydgoszcz ,Toruń , Gdańsk i okolice ,

czekam na kropke nad "i " od Szefa firmy i zapraszam!!!!

moje gg.5521684
tel 600 887 057

Wieśka:lol::lol::lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Moi Drodzy jestem w trakcie rozmów - i jak dobrze pójdzie to za tydzień może będę dystrybuować BARF-a na woj. kuj-pom i pomorskie a tu juz nie daleko do Szczecina ,
tak więc Bydgoszcz ,Toruń , Gdańsk i okolice ,

czekam na kropke nad "i " od Szefa firmy i zapraszam!!!!

moje gg.5521684
tel 600 887 057

Wieśka:lol::lol::lol:[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cropka']Ttossa czekam na kropke nad i :multi:. A już jakiś pomysł na transport do Gdańska masz :roll:?[/quote]


[B]Mam pomysł - ZBUDOWALI AUTOSTRADĘ !!!!:diabloti:
poza tym tam mieszkaja moje dzieci szczeniaki z mojej hodowli ,które tez czekaja na karmę więc co za problem sie zdzwonić ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mi autostrada niewiele daje-nie mam samochodu :shake:. Ale jeśli masz dzieciaki w 3mieście, to jest szansa, zę icg właściciele zgodza się podrzucić do nas mięcho :multi::multi::multi::multi::multi::multi::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::bigcool::BIG:

Link to comment
Share on other sites

[B]Moi Drodzy jestem w trakcie rozmów - i jak dobrze pójdzie to za tydzień może będę dystrybuować BARF-a na woj. kuj-pom i pomorskie a tu juz nie daleko do Szczecina ,
tak więc Bydgoszcz ,Toruń , Gdańsk i okolice ,

czekam na kropke nad "i " od Szefa firmy i zapraszam!!!!

moje gg.5521684
tel 600 887 057

Wieśka:lol::lol::lol:

[COLOR=DarkOrange]uwierz we mnie , bo jak znam siebie to skokietuje jakiegoś właściciela sklepu zoo i będziesz po mięsiącu miec mięsko na miejscu , zresztą w Gdyni chyba też będzie :painting::painting::painting:[/COLOR]


[/B]

Link to comment
Share on other sites

A moje 4 sznupki kochane wiedzą gdzie jest "ich lodówka". Jaksą głodne - stoją i wlepiają w nią oczyska. Najśmieszniej jak jamniczka ("najmniejsza" w stadzie), zakopuje swoją miskę z Barfem żeby sie nie podzielić...... Broni jej jak niepodległości.

Właśnie przestawiłyśmy z kumpelka amstafa alergika (biały) na barfa w kostkach. Po 2 tygodniach pies inaczej pachnie, ranki z łap schodzą. Lekarz jest w szoku! Mówi na "royalu " wszystko schodzi. Jak mu powiedziałam ze pies jest na surowym to ZDĘBIAŁ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...