Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sowik1-s1']po tych kostkach to pies nabiera masy mięśniowej i nie tyje wiem o tym bo mój pies jest na barfie od 6 miesięcy[/QUOTE]

tylko że jezeli pies leci z wagi to napewno nie nabiera masy mięśniowej! Mięśnie ważą więcej niż tłuszcz, czyli owszem możemy zaobserwować 'spalanie' tłuszczyku, ale masa psa powinna wzrosnąć.

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się, że będzie niedługo w sklepie na Mokotowie. A dzisiaj kupiłam w Ożarowie pod Warszawą.Tu namiary:
[url=http://www.barf.pl/index.php/article/articles/22]BARF.pl zdrowa dieta dla psa[/url]
Obecnie mają BARF dla młodych oraz PRIMEX dla młodych i dorosłych. Jutro próbujemy czy mojej młodej posmakuje.

Link to comment
Share on other sites

nie chce robic złych plotek ale duza hurtownia w wawie wycofała sie z barfa,bo podobno wstrzymano produkcje-sanepid....czy ktos o tym słyszal..chodzi mi oczywiscie o karme f-my primex,ja sama ta karma karmilam psy i zastanawiam sie o co chodzilo i jak naprawde jest z ta karmą:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiase']nie chce robic złych plotek ale duza hurtownia w wawie wycofała sie z barfa,bo podobno wstrzymano produkcje-sanepid....czy ktos o tym słyszal..chodzi mi oczywiscie o karme f-my primex,ja sama ta karma karmilam psy i zastanawiam sie o co chodzilo i jak naprawde jest z ta karmą:shake:[/quote]

Muszę zdementować te plotki. Mamy AKTUALNE zezwolenie weterynarii na produkcję oraz sprzedaż karmy- jako zakład produkcyjny jesteśmy pod nadzorem weterynarii a nie Sanepidu. Posiadamy numer weterynaryjny 24638301, i jesteśmy wpisani w polskim rejestrze przedsiębiorstw mających zezwolenie na produkcję karm. Każdy zainteresowany może otrzymać kopię tego zezwolenia. Jak widać jesteśmy "solą w oku" naszej konkurencji. Wolałabym jednak, żeby konkurencja rywalizowała z nami jakością, a nie plotkami. Naszym dystrybutorem w Warszawie JEST duża i poważna hurtownia, która prowadzi swoją sprzedaż przez ponad 250 sklepów w Warszawie i okolicy. Pozdrawiam. Marzena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiase']ja tego nie kwestionuje ze obecnie macie bad ok,ale dowiedzialm sie w zookarma ze nie bedzie tam waszych produktow z pow j.w,wiec poprosze o inf o co chodzi ...bo jak wspomnialam karmilam wasza karma swoje psy[/quote]

Od prawie 2 lat jesteśmy pod nadzorem weterynarii. Zapewniam, że nasza karma jest i zawsze była bezpieczna dla psów. W razie dalszych wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego z naszą firmą, chętnie udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania. Pozdrawiam serdecznie. Marzena.

Link to comment
Share on other sites

Bardziej uwierzę, że komuś się konkurencja nie podoba, niż że rzeczywiście jest coś na rzeczy. Ile takich bzdur było jak wchodziły nowe karmy, więc i tu zapewne też tak będzie, ja wiem swoje, kupiłam te 4 kilo na spróbunek i w domu pies chciał zjeść razem z workiem :)

Link to comment
Share on other sites

nio oki ja tez bardzo chetnie bym karmila ale nadal nie wiem gdzie moge kupic w warszawie wiem ze ozarow ale dla mnie to drugi koniec warszawy do tego po bardzo zakorkowanej trasie..............moze dowoza do domu czy jest ktos w stanie podac sklepy w warszawie i hurtownie ktore prowadza sprzedaz primexu///////bede wdzieczna

Link to comment
Share on other sites

Kingula-do hurtowni w Ożarowie od Reala na Połczyńskiej jest ok 6-7km, można też dojechać autobusem 713.
Wiem od producenta (jeana to chyba potwierdzi) i ze sklepu na Modzelewskiego że tam będzie niebawem cały asortyment.

Zookarma to sklep chyba to nie o nich pisała jeana, też jestem ciekawa jak nazywa się ta hurtownia.

Moja psica zjadła b. chętnie (BARF dla młodych)a to już dobrze świadczy o tej karmie bo z niej straszny niejadek. Tylko dla niej taka kostka jest za duża, czy ktoś z Was próbował zamrożoną przerąbać?
Zaniepokoiły mnie w składzie zboża, przeczytałam to na opakowaniu, -przecież w Barfie nie daje się zbóż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']Kingula-do hurtowni w Ożarowie od Reala na Połczyńskiej jest ok 6-7km, można też dojechać autobusem 713.
Wiem od producenta (jeana to chyba potwierdzi) i ze sklepu na Modzelewskiego że tam będzie niebawem cały asortyment.

Zookarma to sklep chyba to nie o nich pisała jeana, też jestem ciekawa jak nazywa się ta hurtownia.

Moja psica zjadła b. chętnie (BARF dla młodych)a to już dobrze świadczy o tej karmie bo z niej straszny niejadek. Tylko dla niej taka kostka jest za duża, czy ktoś z Was próbował zamrożoną przerąbać?
Zaniepokoiły mnie w składzie zboża, przeczytałam to na opakowaniu, -przecież w Barfie nie daje się zbóż.[/quote]
Co do przerąbania kostki to lekko odmroź i oderwij a resztę z powrotem zamroź i tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bronesia']Nie wiem skąd wiesz, że nie ma zbóż, ja wiem tyle co przeczytałam na opakowaniu kostki BARF dla młodych. A napisane jest tak:
skład: wołowina, cielęcina, mięso z drobiu, kości, podroby wołowe, warzywa, owoce, ZBOŻA, olej.[/quote]
wiem bo rozmawiałem z przedstawicielami i powiedzieli że zbóż i oleju nie dają bo niektóre psy są na to uczulone, tyle mi powiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

kwestia zboża w tych kostkach już była poruszona

[quote name='jeana']Zboże tylko w postaci siemienia lnianego. Przyznam szczerze, że nasze opakowania nie są jeszcze dopracowane, ale faktycznie zamówiliśmy większą ilość tych opakowań parę miesięcy temu, zanim zaczęliśmy współpracę z prawdziwymi "barfiarzami". Dopiero od 2 miesięcy mamy dopracowany skład wszystkich mieszanek, całkowicie zgodnie z zasadami diety BARF. Odeszliśmy od dodawania oleju i siemienia lnianego, gdyż te dodatki pozostawiamy już właścicielom piesków. Wprowadziliśmy też mieszanki bez warzyw z jednego gatunku mięsa (osobno wołowina, osobno kurczak i osobno indyk). Nowością są też mieszanki grubo mielone, żeby pies mógł sobie pochrupać kości. Teraz pracujemy nad nową, wygodniejszą formą pakowania .[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...