Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='Bachnach']..chce przekazac pieniądze na leczenie konkretnego psa , czy jest mozliwosc przeslania pieniędzy do fundacjii , gdzie przebywa psiak z pominięciem Straży dla Zwierzat?:razz:[/quote]

Po naradzie odpowiadamy: tak; decyzja o indywidualnym sponsorowaniu konkretnego psa należy do darczyńcy
w imieniu organizatorów
EMIR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mam prośbę. Czy ktoś może przesłać mi na pw. nazwy leków na nużycę i innych potrzebnych. Jutro od rana będę negocjowała z hurtowniami wet. i gabietami wet., a nie znam się na lekach wet. Mam tylko jutrzejszy dzień, w piątek raniutko wyjeżdżam po pieski (na razie mam pewne 4 miejsca), to od razu przywiozę leki i to co uda nam się zebrać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Bytomskie schronisko dla zwierząt jest w stanie przyjąć 4 lub nawet 5 piesków. Problemem jest transport. Jest to informacja sprzed kwadransa.
Jeżeli ktoś ma mozliwość przywiezienia psów do Bytomia, to jest dla nich miejsce.[/quote]


proszę o pilny kontakt
transportem zajmie się nasze koło z Siewierza
kontakt do szefa koła - Peter Benes tel. 604 160 699
gg 1592079

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze prośbę by sprawdzać czy psy nie mają chipów. Część psów przypominała mi np. psy które widziałam jakby na paluchu.

Co do hodowli w Chynowie. To jest znana i wieloletnia hodowla u wylotu Chynowa. Facet zawsze miał ONki. Był głównym zaopatrzeniowcem Sułkowic. Kiedy w policji zmieniły się zasady pozyskiwania psów przerzucił się na labradory. Dawno u niego nie byłam ale kiedyś warunki były ok.
Fakt, facet ma to na zarobek. Sama sprzedaz nie jest w PL zabroniona niestety. Nie wiem jak z warunkami na dziś.
Facet jest znany we wsi i to rodzinny interes. Jego brat ma ONki długowłose coś mi świta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir']doddy - weżmiemy czytnik i będziemy sprawdzać w piątek chipy u zabieranych psów
- dzięki
EMIR[/quote]

Te dwa psiaki co sa "na hotelu' co mialy do Anglii jechac. Jedna sunia w Kręzlu co jest, moga tez miec juz chipa? Moze udaloby sie tak dotrzec do ich opiekunow?:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emir'][B]26.08.08 z Krężela zabrano:[/B]
[B]Fundacja AST[/B]
1 samiec amstaffa - stan zadowoalający
[B]Psi Anioł[/B]
- 1 suka wilkowata - stan zadowalający
4 szczeniaki - stan zadowalający
1 pies czarno - biały - pies z urazem oka, stan zadowalający
[B]EMIR[/B] 1 suka mix kaukaza z otwartym złamaniem tylnej łapy i ranami
na pozostałych, wyglodzona, odwodniona ( zmnaleziona w
piwniczce ziemnej - została przewieziona od razu do kliniki)
2 suki wilczaste - nużyca w stopniu zaawansowanym, stan og.
poważny
1 pies mix długowłosy stan zadowalający
1 suczka mix z urazem szczęki i nużyca w stopniu średnim
[B]-[/B] stan poważny
[B]Schronisko Milanówek[/B]
2 suczki stan zadowalający
[B]Pogotowie dla Zwierząt[/B]
4 suki - stan zadowalający
15 szczeniaków - rokowania niepewne
[B]Schronisko p.Wandy[/B]
14 psów i suk( w tym szczeniaki powyżej 3 m-ca - pojadą do
schroniska p.Wandy - stan psów poważny,
[B]Schronisko Wieluń[/B]
2 psy - nużyca w stopniu zaawansowanym
[B]Lubliniec [/B]
dom stały - 2 psy - stan zadowalający
[B]Schronisko Gorzów Wlkp.[/B]
2 psy - nużyca w stopniu średnim


[B]27.08.08 zabrano:[/B]
[B]potrzebne miejsce DT dla Velveta na już[/B]
zabrany wczoraj z Krężela jest w W-wie na Książęcej

[B]Psi Anioł [/B]
[B]( nie mamy potw. na piśmie)[/B]
2 szczeniaki - stan poważny
1 suka - nużyca zaawansowana
[B]EMIR[/B]
1 suka - nużyca średnio zaawansowana

[COLOR=blue]kolejne będziemy podawać na bieżąco[/COLOR][/quote]

Proponuję nie wpisywać przy każdym psie jego stanu, ponieważ może się on mieć jak pięść do nosa. 2 szczeniaki, ktore wziął w końcu Psi Anioł, a które zostały zdjęte z transportu do Poznania jako z podejrzeniem parwo narazie mają się całkiem nieźle tfu (odpukać). Psy z wpisem "stan zadowalający"po zbadaniu przez weto mogły okazać się bardzo chore...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Te dwa psiaki co sa "na hotelu' co mialy do Anglii jechac. Jedna sunia w Kręzlu co jest, moga tez miec juz chipa? Moze udaloby sie tak dotrzec do ich opiekunow?:roll:[/quote]
wedlug procedury powinny byc zachipowane, a numer chipu zgloszony do ''wydzialu paszportowego'' (kazdy wet ktory ma uprawnienia do wystawiania paszportow powinien znac adres i kontakt gdzie te papiery sa przesylane- nie powinno wiec byc problemu z ustaleniem). Jak dzwonilam tam 3 lata temu to wszelkie dane lezaly na biurku w formie papierowej...moze juz sie skomputeryzowali...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']wedlug procedury powinny byc zachipowane, a numer chipu zgloszony do ''wydzialu paszportowego'' (kazdy wet ktory ma uprawnienia do wystawiania paszportow powinien znac adres i kontakt gdzie te papiery sa przesylane- nie powinno wiec byc problemu z ustaleniem). Jak dzwonilam tam 3 lata temu to wszelkie dane lezaly na biurku w formie papierowej...moze juz sie skomputeryzowali...[/quote]

O ile prawda jest, ze mialy wyjechac z Polski..a sa owszem skladane w izbie lekarsko-weterynaryjnej. Tam bedzie pewnie podany adres w Anglii moze i telefon? To juz bysmy jakos do nich dotarli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamila_s']Isadora super ten poster!!!!;)

ja juz dostalam na dzis kilka deklaracji pomocy finansowej:multi:[/quote]

On jest zaprojektowany w wersjach do ulotek a4, a5, do wydruku w dobrej jakości na najgorszej nawet drukarce. Muszę tylko zdjęcia podmienić (a nie mam) na oryginalne, Bo te są ściągnięte jako prevka z wątku.

Można bilborda zrobić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...