Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

Arka, no właśnie nie ma miejsca. Podobno ktoś coś załatwiał na SGGW, ale nie mogę się dodzwonić do Doroty. Ja mogę go tam sfinansować do końca tygodnia, bo bez diagnozy i tak d...a. Trzeba mu zrobić zeskrobinę, bo jest szansa, że to nie nużyca, a atopia. Zapchlony jak nieszczęście.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cytat:
"Jestem w szoku... Mieszkam niedaleko, mam duży samochód, ale nie mam z kim zostawić dziecka. Mogę przywieść słomę, jeżeli jest zbiórka jakiś dużych rzeczy (worki z karmą, posłania) w W-wie to mogę przewieść. Może trzeba dowieźć niezmotoryzowanych wolontariuszy... Piszcie, jak można pomóc!"


Donacja- napiszé w pierwszym poscie ze sluzysz w lokalnym transporcie, jesli mogé. Dziékujemy.

[quote name='bela51']Bytomskie schronisko dla zwierząt jest w stanie przyjąć 4 lub nawet 5 piesków. Problemem jest transport. Jest to informacja sprzed kwadransa.
Jeżeli ktoś ma mozliwość przywiezienia psów do Bytomia, to jest dla nich miejsce.[/quote]
Dziéki. Dopiszé w pierwszym poscie do psów szukajácych transportu.

[B][COLOR=red]Teraz apel- kto zglasza gotowosc pomocy w transporcie (za zwrotem kosztów lub bez)- dodam na 1-szej.[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]26.08.08 z Krężela zabrano:
Fundacja AST[/B]
1 samiec amstaffa - stan zadowoalający
[B]Psi Anioł[/B]
- 1 suka wilkowata - stan zadowalający
4 szczeniaki - stan zadowalający
1 pies czarno - biały - pies z urazem oka, stan zadowalający
[B]EMIR[/B] 1 suka mix kaukaza z otwartym złamaniem tylnej łapy i ranami
na pozostałych, wyglodzona, odwodniona ( zmnaleziona w
piwniczce ziemnej - została przewieziona od razu do kliniki)
2 suki wilczaste - nużyca w stopniu zaawansowanym, stan og.
poważny
1 pies mix długowłosy stan zadowalający
1 suczka mix z urazem szczęki i nużyca w stopniu średnim
[B]-[/B] stan poważny
[B]Schronisko Milanówek[/B]
2 suczki stan zadowalający
[B]Pogotowie dla Zwierząt[/B]
4 suki - stan zadowalający
15 szczeniaków - rokowania niepewne
[B]Schronisko p.Wandy[/B]
14 psów i suk( w tym szczeniaki powyżej 3 m-ca - pojadą do
schroniska p.Wandy - stan psów poważny,
[B]Schronisko Wieluń[/B]
2 psy - nużyca w stopniu zaawansowanym
[B]Lubliniec [/B]
dom stały - 2 psy - stan zadowalający
[B]Schronisko Gorzów Wlkp.[/B]
2 psy - nużyca w stopniu średnim


[B]27.08.08 zabrano:[/B]
[B]potrzebne miejsce DT dla Velveta na już[/B]
zabrany wczoraj z Krężela jest w W-wie na Książęcej

[B]Psi Anioł [/B]
[B]( nie mamy potw. na piśmie)[/B]
2 szczeniaki
1 suka
[COLOR=blue]kolejne będziemy podawać na bieżąco[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Mogę zapewnić transport,ale nie z samego Krężla,bo nie mam z kim zostawić moich psów.Iza informowała,zę sa miejsca w Bytomiu w schronisku.Mogłabym odebrać psiaki gdyby ktoś je przywiózł np.do Częśtochowy,czy blizej.Kilka godzin moga psy zostać same,ale cały dzien odpada.

Link to comment
Share on other sites

4 male psiaki(moze te z klatek) przyjmie [B]Jozefow/Legionowo[/B].
[B]Lublin[/B] moze przyjac dwa psiaki-transportu znow szukamy.

i od [B]halbinki[/B]:
mogę wziąć te dwa szczeniaki, ale dopiero po weekendzie, jeśli Was to urządza, byłyby pod opieką Fundacji "Szara Przystań", jeśli się zdecydujecie macie im podać surowicę, fundacja zwróci koszty leczenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']4 male psiaki(moze te z klatek) przyjmie [B]Jozefow/Legionowo[/B].
[B]Lublin[/B] moze przyjac dwa psiaki-transportu znow szukamy.

i od [B]halbinki[/B]:
mogę wziąć te dwa szczeniaki, ale dopiero po weekendzie, jeśli Was to urządza, byłyby pod opieką Fundacji "Szara Przystań", jeśli się zdecydujecie macie im podać surowicę, fundacja zwróci koszty leczenia.[/QUOTE]
Gameboy tez oferowala DT dla dwóch szczeniaków, ale tam juz nie ma szczeniaków z tego co wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']4 male psiaki(moze te z klatek) przyjmie [B]Jozefow/Legionowo[/B].
[B]Lublin[/B] moze przyjac dwa psiaki-transportu znow szukamy.

i od [B]halbinki[/B]:
mogę wziąć te dwa szczeniaki, ale dopiero po weekendzie, jeśli Was to urządza, byłyby pod opieką Fundacji "Szara Przystań", jeśli się zdecydujecie macie im podać surowicę, fundacja zwróci koszty leczenia.[/quote]
proszę o zgloszenia nie na wątku tylko tel 601 300 726 ustalimy transport i warunki przyjęcia - dziekuje
EMIR

[quote name='ARKA']halbinie chodzi o te chore dwa, co tam są:shake:[/quote]
oba chore szczeniaki + 1 suczkę wziął dziś Psi Anioł ( info jest na wątku pod dzisiejszą datą )

Link to comment
Share on other sites

[B]26.08.08 z Krężela zabrano:[/B]
[B]Fundacja AST[/B]
1 samiec amstaffa - stan zadowoalający
[B]Psi Anioł[/B]
- 1 suka wilkowata - stan zadowalający
4 szczeniaki - stan zadowalający
1 pies czarno - biały - pies z urazem oka, stan zadowalający
[B]EMIR[/B] 1 suka mix kaukaza z otwartym złamaniem tylnej łapy i ranami
na pozostałych, wyglodzona, odwodniona ( zmnaleziona w
piwniczce ziemnej - została przewieziona od razu do kliniki)
2 suki wilczaste - nużyca w stopniu zaawansowanym, stan og.
poważny
1 pies mix długowłosy stan zadowalający
1 suczka mix z urazem szczęki i nużyca w stopniu średnim
[B]-[/B] stan poważny
[B]Schronisko Milanówek[/B]
2 suczki stan zadowalający
[B]Pogotowie dla Zwierząt[/B]
4 suki - stan zadowalający
15 szczeniaków - rokowania niepewne
[B]Schronisko p.Wandy[/B]
14 psów i suk( w tym szczeniaki powyżej 3 m-ca - pojadą do
schroniska p.Wandy - stan psów poważny,
[B]Schronisko Wieluń[/B]
2 psy - nużyca w stopniu zaawansowanym
[B]Lubliniec [/B]
dom stały - 2 psy - stan zadowalający
[B]Schronisko Gorzów Wlkp.[/B]
2 psy - nużyca w stopniu średnim


[B]27.08.08 zabrano:[/B]
[B]potrzebne miejsce DT dla Velveta na już[/B]
zabrany wczoraj z Krężela jest w W-wie na Książęcej

[B]Psi Anioł [/B]
[B]( nie mamy potw. na piśmie)[/B]
2 szczeniaki - stan poważny
1 suka - nużyca zaawansowana
[B]EMIR[/B]
1 suka - nużyca średnio zaawansowana

[COLOR=blue]kolejne będziemy podawać na bieżąco[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Pani Dyrektor schroniska w Olsztynie wstępnie zgodziła się wziąść 4 do 5 psów.Problemem jest opłata za przyjęcie psa spoza gminy w wysokości 300 zł. za jednego pieska (w tej cenie jest już "dożywotni" pobyt i leczenie). Jutro będziemy kombinować jak ten przepis obejść, ale może się nie udać. W piatek rano (ok. 9-10, jak nie zabłądzę) będę po odbiór piesków i postaram się przywieźć trochę potrzebnych rzeczy.
Dodatkowo jutro o 9,00 będę rozmawiała z dziekanem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej, może przyjmą do kliniki jakieś chore piesy. Napiszcie też jakie leki są potrzebne, napastujemy jutro weterynaryjne hurownie farmaceutyczne
i gabinety wet. Jestem w kontakcie z EMIR. Jutro dorywczo będę na necie, dużo jeszcze spraw do załatwienia. O informacje proszę na pw., nie będę miała czasu śledzić całego wątku. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

zrobilam takie coś na n - k,moze sie komus przyda..poetka nie jestem moze to niepotrzebne,ale wkleilam..jak cos skasuje

[IMG]http://i34.tinypic.com/23ks0lt.jpg[/IMG]

[B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Verdana]Pieski ze zdjęcia, to jedne z kilkuset psiaków, które miały nieszczęście przebywać w przytulisku p. Ewy B. Miejsce w którym żyły, to Krężel k/Chynowa i Maciejowice k/Slomczyna. Miały fatalne warunki, chore, zagłodzone, często musiały przebywać obok zwłok tych, które niestety szans nie miały. To,co zastały osoby, które przejęły pieski na pewno pozostanie na długo w ich pamięci.. głód, smród, brak wody i pożywienia, szczenięta w stanie okropnego wycieńczenia lub już martwe...a takie rzeczy niestety nadal mają miejsce, nie możemy do tego dopuścić. Jeśli chcesz pomóc w ratowaniu piesków prosimy o wpłaty na karmę, koce, obroże, leki i inne potrzebne rzeczy, bądź przesyłanie darów na poniższy adres i konto... [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Verdana]NIE BĄDŹMY OBOJĘNI, to nasi młodsi bracia. Czasem się mówi, że zachowuje się ktoś jak zwierzę.. a człowiek powinien być jednak z tego dumny...gdyż zwierzę rani, zabija tylko w ostateczności, przy łapaniu ofiary, w obliczu niebezpieczeństwa.. mimo zadanego bólu nadal jest wierne, nadal kocha, nadal chce być przy swoim jednym jedynym Panu.. a człowiek niestety jest silniejszy i czasem nadużywa swojej siły...choć nie ma na to prawa i często robi to dla przyjemności. Dlatego czasem "warto pomyśleć o tym cierpieniu, którego wolisz nie widzieć". [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Verdana]POMÓŻ!!!! Dane do przelewów i adres, pod który można wysyłać pomoc rzeczową: [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Verdana]Pogotowie i Straż dla Zwierząt Plac Pocztowy 4/6 64-980 Trzcianka [/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma][SIZE=2][FONT=Verdana]Bank PKO BP S. A. w Czarnkowie 87 1020 3844 0000 1702 0048 1093 z dopiskiem "dla psów z pseudoprzytuliska Ewy B. spod Warki"[/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]

[SIZE=2][FONT=Verdana][B][COLOR=#3b3b3b][FONT=Tahoma]W imieniu młodszych braci, którzy niestety nie mieli okazji nigdy siedzieć w ciepełku i żyć u boku ukochanej osoby. Pomyśl co czuły, gdy Ty byłeś bezpieczny!![/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pluciarz']Pani Dyrektor schroniska w Olsztynie wstępnie zgodziła się wziąść 4 do 5 psów.Problemem jest opłata za przyjęcie psa spoza gminy w wysokości 300 zł. za jednego pieska (w tej cenie jest już "dożywotni" pobyt i leczenie). [/QUOTE]

Jesli da sie wplacic bezposrednio na konto schroniska za 4 psy - prosze o nr konta.
U nas nie ma niestety miejsca (dom zapchany, ogrodek szczeniakami do wydania tez), na znany kojec platny wlasnie mam dowiezc suke z 4ema szczeniakami...

Tymczas dla jednego mlodego - najlepiej suki znajde. Dajcie znac czy takie cos jest - moze byc do leczenia, byle nie codziennego - bo mam tam slaby dojazd..

Link to comment
Share on other sites

anetek, bardzo ładne!

smutne i nie długaśne
każdy przeczyta na pewno!

[B]
PS: czy ktoś zrobi plakat?[/B] to by było dobre...
trzeba ludzi uswiadomić, że to nie koniec... że te psy nadal cierpią
i dużymi literami napisać, ze NIE MAJA DOMOW wcale wbrew temu co bysmy chcieli :( i co podaje prasa...

beda jeszcze jakies fotki? :( do plakatu.

Link to comment
Share on other sites

[U][B]uzupełniam info od EMIR:[/B][/U]

proszę do mnie kierować wszystkie zapytania, Krystyna i Grzegorz mają na głowie znacznie więcej niż my wszyscy
jestem w stałym kontakcie telefonicznym z Trzcianką i Emirem

Katarzyna Śliwa-Łobacz
tel. do mnie 609 036 046 - praktycznie cały czas
mail: [B][COLOR=Red][email protected][/COLOR][/B] lub [B][COLOR=Red][email protected][/COLOR][/B]

p.s. niestety, ja znam B. (niegdyś Wiesławę S.) najdłużej - jakieś 16 lat - zrobiła wiele krzywdy ludziom, ale pamiętam czasy, gdy wydawało się, że kocha zwierzęta - jakże się myliłam......

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red]STRASZNE [/COLOR]Niestety nie pomogę fizycznie, bo daleko (Sandomierz), ani finansowo ( dołek więcej niż totalny) ale [COLOR=red]mogę zrobić plakaty oraz filmik w stylu tego dla Zamościa [/COLOR]
[COLOR=red][COLOR=#000000][/COLOR][/COLOR]
Jeśli jesteście zainteresowani taką forma pomocy proszę o zdjęcia oraz wymiary plakatów, które chcielibyście mieć zaprojektowane ( mogą być w Corelu lub jako jpg). W razie czego podaję kontakt e-mail [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...