Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='PiSdZ']Witam. Grzegorz Bielawski z tej strony z Pogotowia i Straży dla Zwierząt. Niestety nie siedze przed komputerem zbyt często, bo pracują cały czas w terenie. Wyjasniam wiec co z karma. Otóż w południe otrzymalismy informację o braku karmy od pracownika z Kręzela i od razu został ustalony transport 120 kg. karmy na dziś wieczór. I gwarantuje, ze ona dotrze. Prosze się wiec nie marwić, nikt głody chodzić nie będzie.[/QUOTE]



120 kilo karmy - na ile to starczy?
I co z opieka nad psami po 31 pazdziernika, kiedy pracownik konczy?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='PiSdZ']do końca te 120 kg. wystarczy. Potem bedzie dowozona następna karma. Tą która mamy w zapasie na przykład z Gorzowa. Co do pozostałych psow mysle, ze uda nam się do końca paxdziernika znalesc domy.[/QUOTE]

A co z ta dzis pogryziona suka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osiolek']A co z ta dzis pogryziona suka?[/quote]

Przepraszam, ale jestem dziś na dogomani pierwszy raz i nie za bardzo potrafię tu się ogarnąć z komunikatami o jakis ikonkach i itp. jutro bede dostepny wieczorem, odpowiem na wszelkie pytania, teraz mam 1.5 godziny aby napisac odwołanie od umorzonej sprawy o znecanie się nad posokowcem z Chechnówki k. Nasielska i musze do godz. 24 wyslac to pocztą. Proszę o zrozumienie, ze czas mnie goni. Gdyby byly jakies pytania mam telefon czynny 24 h. 512 100 550. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Wkleiłam wiadomośc o braku karmy,bo mnie to zaniepokoiło.Sama wiem dobrze co to głód.
Witamy Pana na dogomanii.Będziemy miec do Pana szereg pytań.
Poczekamy z zadaniem do momentu az ponownie będzie Pan na dogo.
Elżbieta i Waldemar

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MonikaP']Nie, nie, mnie chodzi o zamieszczenie tej informacji tu, na Dogomanii, na wątku, który założyłam wstrząśnięta informacją o tej interwencji. Myślę,że odpowiedź na pytanie, gdzie przebywają zwierzęta i jaki jest ich stan nie wymaga robienia dokumentacji, wystarczy napisać kilka zdań. Mam mniej więcej rozeznanie w terminach weterynaryjnych ;-) , więc nie potrzebuję zdjęć, żeby zrozumieć, o co chodzi ;-).[/quote]

tak, jak mówilem, jutro odpowiem, pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=DarkGreen]aga[/COLOR][/B][COLOR=DarkGreen][COLOR=DarkSlateGray], dzięki

korzystając z okazji chciałbym przypomnieć, ze z ponad setki psów które wyjechały z Krężela na stronie [URL="http://www.krezel.ovh.org"]PsiePiekło - Krężel[/URL] która miała być źródłem informacji dla ludzi spoza dogo, opisanych jest tylko około 15... jeśli ktoś chciałby zużytkować energię na rozpoznanie czy opisanie pozostałych, zapraszam...
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ']do końca te 120 kg. wystarczy. Potem bedzie dowozona następna karma. Tą która mamy w zapasie na przykład z Gorzowa. Co do pozostałych psow mysle, ze uda nam się do końca paxdziernika znalesc domy.[/quote]

Grzegorz, nie odbierz tego proszę jako złośliwość, ale ja myślę, że znalezienie domów dla 50-kilku psów w dwa tygodnie może okazać się nierealne. Warto by wobec tego mieć jednak jakiś plan alternatywny.

Co do agresywnej suki - będzie wysterylizowana, prawdopodobnie nawet dziś. Belula przez wiele lat hodowała - o ile wiem - ON-ki i nie sądzę, by nie potrafiła realistycznie spojrzeć na problem. Jej warunki lokalowe pozwalają na odizolowanie psicy. Zresztą pewnie sama się wypowie, jak wejdzie na wątek.
Ja osobiście cieszę się, że dla suki znalazło się pozytywne rozwiązanie, choć podtrzymuję opinię, że gdyby miała zostać w Krężelu - powinna zostać poddana eutanazji.

Link to comment
Share on other sites

jestem, niestety, nikt nie załatwił mi transportu, prosiłam, i mówiłam że jadę i nie mogę gadać, wróciłam w nocy, teraz dostałam telefon, że dlaczego nie zadzwoniłam!!
Ja siedzę i czekam na psa! Nie mogę jechać! Nie mam szansy!
Do 17 jestem uwikłana w pracę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Belula']jestem, niestety, nikt nie załatwił mi transportu, prosiłam, i mówiłam że jadę i nie mogę gadać, wróciłam w nocy, teraz dostałam telefon, że dlaczego nie zadzwoniłam!!
Ja siedzę i czekam na psa! Nie mogę jechać! Nie mam szansy!
Do 17 jestem uwikłana w pracę.[/quote]

Była osoba do transportu. Dostałaś pw z dwoma numerami telefonu poleconymi przez Irenaka (nie miałam innego kontaktu, więc pisałam na pw i na wątku). Zofia&Sasza pisała wczoraj na wątku, że Cię powiadomi tel. Pisałaś, że nie możesz jechać, że jesteś zajęta wieczorem, ale nie, że nie możesz rozmawiać.. Nikt nie uzależniał też transportu od wczorajszego telefonu. Przykro mi, że wynikło nieporozumienie :(
Mam nadzieję, że uda się coś zdziałać mimo wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...