Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[B]Osho[/B], w Twojej Galerii na zdjęciu nr 64 rozpoznałam Nikę.
Nika razem z Polą (obie z Krężela) oraz Salmą i Bemolem (oboje z Maciejowic) została przywieziona przez Pogotowie i Straż dla Zwierząt do schroniska w Gorzowie Wlkp. w nocy z dn. 22 na 23 września br.

Mam w pamięci opis Poli, tylko ciągle jestem w biegu.
Wybacz, proszę, tę zwłokę.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[B]Dla ciekawych informacji z pierwszej ręki:[/B]

[I]"Paweł sie pakuję i razem z żona 31.10 wyjeżdżają; jest bardzo rozgoryczony obietnicami , które wobec niego nie zostały dotrzymane; upoważnił Osobę Której Nicku Nie Wolno Wymieniać do podania nr jego telefonu, odpowie każdemu, kto do niego zadzwoni, jak sie sprawy naprawdę mają

tel do Pawła 886-795-503 (Paweł to pracownik z Krężela)[/I]"

A co do psów, to obawiam się że wywiezienie ich do końca miesiąca jest nierealne. Wraz z Wami czekam na informację, co dalej od koordynującego akcję PiSDZ :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza'][B]Dla ciekawych informacji z pierwszej ręki:[/B]

Paweł sie pakuję i razem z żona 31.10 wyjeżdżają; jest bardzo rozgoryczony obietnicami , które wobec niego nie zostały dotrzymane; upoważnił Osobę Której Nicku Nie Wolno Wymieniać do podania nr jego telefonu, odpowie każdemu, kto do niego zadzwoni, jak sie sprawy naprawdę mają

tel do Pawła 886-795-503 (Paweł to pracownik z Krężela)

A co do psów, to obawiam się że wywiezienie ich do końca miesiąca jest nierealne. Wraz z Wami czekam na informację, co dalej od koordynującego akcję PiSDZ :shake:[/quote]

Wszelkie obietnice naszej organizacji i innych bioracych udział w akcji zostałwy wobec Pawła spełnione w 100 proc. Nawet te, które nie były w naszych obowiązkach: zapłata za tydzień pracy, za który miął mu zapłacić wójt a nie zapłacił, zapłata za prąd (miesiace maj-lipiec - kwota pow. 500 zł.) i inne. Wobec pracownika z Maciejowic tak samo. Dokonywalismy mu zakupów żywności dla chorego dziecka czy zony, bo nie mieli co jesc. Łącznie zapłacilismy im obu kilka tysięcy złotych. Niestety jest tam taka sytuacja, że każdy na każdego najezdza. Jeden pracownik na drugiego, wojt na pracownika, pracownik na wójta, pracownik na Ewę B. a pani Ewa B. na pracownika, pracownik na organizację itp, organizacja na pracownika, jeszcze raz podkreslam ze wszelkie postulaty finansowe wobetych tych oso zostały przez przez organizatorów spełnione. Napisałem krótko bo dzis nie mam czasu na odpowiedzi długie. A dzwonić do Pawła mozna. Też dzwoniłem rano.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza'][B]Dla ciekawych informacji z pierwszej ręki:[/B]

Paweł sie pakuję i razem z żona 31.10 wyjeżdżają; jest bardzo rozgoryczony obietnicami , które wobec niego nie zostały dotrzymane; upoważnił Osobę Której Nicku Nie Wolno Wymieniać do podania nr jego telefonu, odpowie każdemu, kto do niego zadzwoni, jak sie sprawy naprawdę mają

tel do Pawła 886-795-503 (Paweł to pracownik z Krężela)

A co do psów, to obawiam się że wywiezienie ich do końca miesiąca jest nierealne. Wraz z Wami czekam na informację, co dalej od koordynującego akcję PiSDZ :shake:[/quote]

Moze podasz mi o jakie niespełnione obietnice chodzi? Bedzie mi prosciej odpowiedziec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][FONT=Century Gothic][SIZE=4][B]Grzegorz bardzo przepraszam dobrze zrozumiałam? Do Krężela w ciągu paru dni? Dzisiaj mamy 22 październik. [COLOR=red]To znaczy ze już nie masz myśli ze wszystkie psy wywiezione będa z tego koszmaru do końca miesiąca?[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT]

[U][B]16-10-2008, 22:13 [/B][/U][/quote]
Jak juz napisałem wczesniej mam nadzieje ze dla wszytskich psiaków uda się do tego czasu znalesć domy. My mamy dla ok. 8-12. Do końca jeszcze nie wiem ile dokladnie. Bedziemy po nie w przyszlym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ']Jak juz napisałem wczesniej mam nadzieje ze dla wszytskich psiaków uda się do tego czasu znalesć domy. My mamy dla ok. 8-12. Do końca jeszcze nie wiem ile dokladnie. Bedziemy po nie w przyszlym tygodniu.[/quote]

Na miłość Boską, Grzegorz - ja to, jak wiesz, wiem od przdwczoraj, że domów jest 8-12 - dlaczego nie poinformowaliście o tym wcześniej???!!! Do tej pory forumowicze mieli informację, i to nie z tego wątku a z poznańskiego, że są domy dla wszystkich psów.
[B]Proponuję wobec tego zastanowić się co dalej. Dyżury? A może ktoś zna kogoś, kto mógłby tam popracować? Kasę chyba zbierzemy dla niego?

[/B]A co do postu z telefonem, to jest to cytat - powinnam dać kursywę. Już edytuję, sorki!

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=green][B]Jesli macie pytania do PiSdZ, które nie dotyczą krężla prosze je zadawać na pw, a nie tutaj.[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#008000]Usuwam posty nie dotyczące krężla i jeszcze raz prosze o nie zaśmiecanie wątku.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#008000]i przy okazji, wazny punkt regulaminu (co do usuwania niektórych postów)[/COLOR][/B]
[COLOR=#008000][B][QUOTE][/B][COLOR=#000000]Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo bądź Admina.
Posty z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane.[/COLOR][B][/QUOTE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']Na miłość Boską, Grzegorz - ja to, jak wiesz, wiem od przdwczoraj, że domów jest 8-12 - dlaczego nie poinformowaliście o tym wcześniej???!!! Do tej pory forumowicze mieli informację, i to nie z tego wątku a z poznańskiego, że są domy dla wszystkich psów.
[B]Proponuję wobec tego zastanowić się co dalej. Dyżury? A może ktoś zna kogoś, kto mógłby tam popracować? Kasę chyba zbierzemy dla niego?[/B]

A co do postu z telefonem, to jest to cytat - powinnam dać kursywę. Już edytuję, sorki![/quote]

Chciałbym aby wszytskie psiaki znalazły dom do końca paxdziernika, jesli nie bedzie to mozliwe - zatrudnimy nową osobę do opieki nad psami i zapłacimy jej. Tak czy inaczej nie zostaną one bez opieki po 31 pazdziernika. Co do dyzurów - też jest to dobry pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Prosze Pana , dlaczego nie odpowiada Pan na moje pytania dotyczace Krezela? odpowiada Pan na pytania wygodne?? , czy moze Pan sie przedstawic , tak jak Pan to uczynił na innych watkach , poza tym wpłacałam pieniądze na konto ZDZ ale nie byłam pinformowana tak jak i moi znajomi ze pieniądze te przeznaczone sa na inne interwencja a nie na leczenie psow ,. czy Pan sie boi pewnych pytan ? pieniadze na pewno dotyczą Krezela ......wiec nie wiem dlaczego nie moglam o to zapytac , ale naprawde prosba to tak niewiele kosztuje prosze sie przedstawic , [SIZE=3][SIZE=2]wystarczy przeniesc post autoreklamy ,[/SIZE] [/SIZE]
[SIZE=4]przeciez my nie wiemy na watku[/SIZE]
[SIZE=4]dotyczacym[COLOR=red] Kręzela[/COLOR] z kim mamy do czynienia.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bachnach'] czy moze Pan sie przedstawic , tak jak Pan to uczynił na innych watkach [/quote]


str. 165 tego wątku post 1649...

[B]a ja tylko przypomnę, że na tym wątku do końca poprzedniego tygodnia miało pojawić się rozliczenie - i powinno dotyczyć ono wszystkich organizacji biorących udział w tej akcji i zbierających w tej akcji fundusze[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bachnach']Prosze Pana , dlaczego nie odpowiada Pan na moje pytania dotyczace Krezela? odpowiada Pan na pytania wygodne?? , czy moze Pan sie przedstawic , tak jak Pan to uczynił na innych watkach , poza tym wpłacałam pieniądze na konto ZDZ ale nie byłam pinformowana tak jak i moi znajomi ze pieniądze te przeznaczone sa na inne interwencja a nie na leczenie psow ,. czy Pan sie boi pewnych pytan ? pieniadze na pewno dotyczą Krezela ......wiec nie wiem dlaczego nie moglam o to zapytac , ale naprawde prosba to tak niewiele kosztuje prosze sie przedstawic ,

Co do przedstawienia sie uczyniłem to od razu po zalogowaniu na tym wątku, (str 165 dnia 16-10-2008, 21:59), wiec proszę nie wprowadzać w błąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bachnach']Prosze Pana , dlaczego nie odpowiada Pan na moje pytania dotyczace Krezela? odpowiada Pan na pytania wygodne?? , czy moze Pan sie przedstawic , tak jak Pan to uczynił na innych watkach , poza tym wpłacałam pieniądze na konto ZDZ ale nie byłam pinformowana tak jak i moi znajomi ze pieniądze te przeznaczone sa na inne interwencja a nie na leczenie psow ,. czy Pan sie boi pewnych pytan ? pieniadze na pewno dotyczą Krezela ......wiec nie wiem dlaczego nie moglam o to zapytac , ale naprawde prosba to tak niewiele kosztuje prosze sie przedstawic ,

Co do rozliczenia - bedzie ono za kilka dni, nie spłyneły bowuiem wszytskie info. Co do pieniędzy na akcję: z funduszy na krężel i maciejowice nie są finansowane żadne inne interewencje tylko te działania na które prowadzona jest zbiórka. skad więc te nniesprawdzone informacje, bysmy finansowali coś innego?

Link to comment
Share on other sites

dlaczego nie odpowiada Pan na moje pytania dotyczace Krezela? odpowiada Pan na pytania wygodne??

Nie ma niewygodnych pytań - może ich nie zauwazyłem - nie śledze każdego postu - prosze o pytania - wieczorem lub w nocy na pewno na nie odpowiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']str. 165 tego wątku post 1649...

[B]a ja tylko przypomnę, że na tym wątku do końca poprzedniego tygodnia miało pojawić się rozliczenie - i [COLOR=Red]powinno dotyczyć ono wszystkich organizacji biorących udział w tej akcji i[/COLOR] [COLOR=Red]zbierających w tej akcji fundusze[/COLOR][/B][/quote]

Słusznie, myśle że problem nie jest duży jako ze wszelkie ulotki, aukcje itp kierowały na konto Straży. Na szczęście Grzegorz nie jest zbanowany i zapewne lada chwila nam rozpisze jak kierował finansami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Słusznie, myśle że problem nie jest duży jako ze wszelkie ulotki, aukcje itp kierowały na konto Straży. Na szczęście Grzegorz nie jest zbanowany i zapewne lada chwila nam rozpisze jak kierował finansami.[/quote]

Wszystkie nie, inne organizacje tez robily aukcje czy zbierały pieniadze na swoje konto, ja przedstawie nasze rozliczenia - wpływy na nasze konto i wydatki.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Żeby przerwać tę uroczą dyskusję ponawiam pytanie:

[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/6489/img6623ab4.jpg[/IMG]

[COLOR=Red][B][SIZE=5]Czy znalazłby się chętny
na zatrudnienie się w Krężelu
do opieki nad psami
na okres ok. miesiąca?
Warunki są tam spartańskie,
ale dach nad głową i media zapewnione.
Jeśli znacie kogoś takiego, lub sami podjęlibyście się tej pracy - piszcie! Poszukiwani również sponsorzy chętni zrzucić się na pensję
dla takowej osoby.
[SIZE=6]Sprawa jest bardzo pilna!!![/SIZE] [/SIZE][/B][/COLOR][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Zapytam z ciekawości, bo widzę w sprawozdaniu Emir, że dwa psy pojechaly do Zakladu Poprawczego w Grodzisku Wielkopolskim 09.09. 2008r.
Ponieważ jest to wielkopolska, to chyba Pan, Panie Grzegorzu te psy umieszczal, czy suka jest wysterylizowana??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zofia&sasza']...[SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2]Poszukiwani również sponsorzy chętni zrzucić się na pensję [/SIZE][/COLOR][/SIZE][COLOR=red]dla takowej osoby. [/COLOR]
[CENTER][SIZE=5][COLOR=red][SIZE=2]Sprawa jest bardzo pilna!!![/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/CENTER]
[/quote]
Ja deklaruję 100 zł na pensję dla osoby, która zdecyduje sie w razie potrzeby opiekować psami w Krężelu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Zapytam z ciekawości, bo widzę w sprawozdaniu Emir, że dwa psy pojechaly do Zakladu Poprawczego w Grodzisku Wielkopolskim 09.09. 2008r.
Ponieważ jest to wielkopolska, to chyba Pan, Panie Grzegorzu te psy umieszczal, czy suka jest wysterylizowana??[/quote]


Na razie nie jest. Miała być w na poczatku października ale lekarz, który przejał nad nią opiekę na razie podał jej zastrzyk a powiedziła, że bedzie ją ciąć na wiosnę, bo musi się tam najpierw zaklimatyzoawać. Ale jesteśmy w stałym kontakcie z dyrekcja placówki i na wiosnę dopilnujemy aby była wystarylizowana

Link to comment
Share on other sites

akcję Krężel prowadzi PiSdZ więc wszystkie pytania zadawane do nich, czy to o pieniądze czy o działalność są związane z Krężelem, nie rozumiem czemu mój post został skasowany.

psy odebrał PiSdZ ze wskazaniem opieki nad nimi więc wójt tak naprawdę robi grzeczność (!) że płacił lub dawał karmę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PiSdZ']...Wszelkie obietnice naszej organizacji i innych bioracych udział w akcji zostałwy wobec Pawła spełnione w 100 proc. Nawet te, które nie były w naszych obowiązkach: zapłata za tydzień pracy, za który miął mu zapłacić wójt a nie zapłacił, zapłata za prąd (miesiace maj-lipiec - kwota pow. 500 zł.) i inne. Wobec pracownika z Maciejowic tak samo...[/quote]
Czyli Pan uważa, że wszystkie obietnice wobec pracowników zostały spełnione ?
Jeśli to nie tajemnica, a myślę, że nie, prosze powiedzieć któremu pracownikowi i ile wypłaciło PiSdZ.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']
[B]a ja tylko przypomnę, że na tym wątku do końca poprzedniego tygodnia miało pojawić się rozliczenie - i powinno dotyczyć ono wszystkich organizacji biorących udział w tej akcji i zbierających w tej akcji fundusze[/B][/quote]

skoro tylko przypominasz to czekamy też rozliczenia z Niemiec.

[COLOR=#000000]Konto bylo podawane Pogotowia i jesli organizacje braly do siebie psy, z innych organizacji, to prowadzily zbiorke na konkretne psy, ktore sa pod ich opieką.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...