Jump to content
Dogomania

Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA


emilia2280

Recommended Posts

[quote name='emdziolek']wie ktoś coś na temat jest "szczoty"?
[URL]http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239588638470875378[/URL]
ona tam jest cały czas czy została do kądś zabrana?[/quote]


zobaczę jutro i dam znać
EMIR

[SIZE=4][COLOR=blue]jeśli ktoś potrzebuje info o zamieszcznych zdjęciach - proszę pytać - odpowiem w miarę posiadanej wiedzy, bądź uściślę jutro na miejscu[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

mimiś ja jestem komputerowym analfabetą...po angielsku rozumiem ale kompletnie nie wiem co z tym fantem zrobić.
Interesują mnie psy w typie gończego /ogara i małe kudłate (szukałam domu dla takiego pieska, szybko znalazł a zainteresowani do tej pory się dobijają)...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania W']mimiś ja jestem komputerowym analfabetą...po angielsku rozumiem ale kompletnie nie wiem co z tym fantem zrobić.
Interesują mnie psy w typie gończego /ogara i małe kudłate (szukałam domu dla takiego pieska, szybko znalazł a zainteresowani do tej pory się dobijają)...[/quote]
ja też, a syn właśnie wyszedł -jest śliczna sunia w cieczce-w klatce-coś z ogara moze mieć-przemiła i wygląda stosunkowo zdrowo
jest sliczna kosmata jasna sunia [chyba:oops:] taka przypodłogowa
jest coś spore sznaucerowate..
spróbuje wysłac ci na maila

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny'][URL]http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239591750144888226[/URL]

co z nim:([/quote]

jak bylismy we wtorek - żył
zobaczę jutro
jutro też wszystkie psy, które tam są zostana sfotografowane

EMIR

Link to comment
Share on other sites

czewmu nie mowią prawy? serio z niedoinformowania?
maja taka szanse uswiadomić tyle osób :shake:

zdjecia są mocne
co z terierkiem (o ile dobrze widze)?
[url]http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239583537244447330[/url]

ona czy on?

Link to comment
Share on other sites

Dla tych, którzy nie mogli oglądać - link do wiadomości

[URL="http://www.itvp.pl/player2.html?mode=3&channel=9998&video_id=24187&real_video_id=67277"][B][COLOR="Purple"]Wiadomości TVP1 godz.19.30[/COLOR][/B][/URL]

[B]Zobaczcie, przy okazji, jak linie lotnicze "wysłały w męczarniach za TM" labradora, który podróżował ze swoją panią .... :shake::-([/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kostek']sunia zabrana przez nas jest w lecznicy wystarczylo ja wykapac i odrazu z nia lepiej tydzien leczenia i moze isc do adopcji[/quote]

terierek? :) dobrze.
dziekuje za info!
trzeba wątek walnąć jej

[B]
emmm :roll: a który to ten niewidomy?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']
[B]emmm :roll: a który to ten niewidomy?[/B][/quote]

:shake: ja na zdjeciach emirowskich nie widze niewidomego. On byl chyba przywieziony do Kręzela, o ile dobrze pamietam, z Michalowic, w czasie akcji w Krężelu. Jutro tam bede i mu zrobie zdjecia, to super, kochany pies!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']czy ktoś wie co z tym psiakiem?
[URL]http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239591210690204146[/URL]
został tam czy jest zabrany gdzieś?[/quote]
ten króweczek jest! siedzi w klatce smutny..jest na tych zdjeciach co to sie nie otwierają

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']czy ktoś wie co z tym psiakiem?
[URL]http://picasaweb.google.pl/psia.szajka/KrEl/photo#5239591210690204146[/URL]
został tam czy jest zabrany gdzieś?[/quote]

we wtorek jak odjeżdżaliśmy był w pierwszej klatce ( tej z siatkami); był wychudzony i odwodniony i w dużym stresie;sprawdze jutro
EMIR

Link to comment
Share on other sites

psy są ładne i miłe-po podleczeniu i odkarmieniu będa naprawde fajne
jeden z tych wyłysiałych podawał łapkę:-(-widać jakie przyjacielskie i spragnione człowieka
ta co ją wzięłam cały czas chodzi za nami-nie chce zostać sama ani na chwile

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mimiś']ten króweczek jest! siedzi w klatce smutny..jest na tych zdjeciach co to sie nie otwierają[/QUOTE]

Otwierają się i jest na fotkach, chcesz to go wkleje :lol:
[B]Jest mnóstwo psów i są w typie rasy, piękne ONKowate (jest nawet długowłosy), jest w typie husky, border collie, rottweiler ....[/B] nie mam jeszcze kompletu fotek :cool3:
Możliwe, że na niektóre z nich czekają właściciele dlatego będzie Galeria psów ogłoszona w necie :lol:

[B]Gdzie jest na bieżąco ta informacja, gdzie które psy pojechały z Krężela???
To samo pytanie dotyczy Maciejowic, bo nie ma ani słowa czy jakiś pies został zabrany i gdzie? [/B]:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Te psy sa wyjatkowo mądre, wszystkie sie nas trzymaly, solidarnosc w nieszczesciu, i jakby nam chcialy powiedziec: wiemy, ze juz tylko moze byc lepiej. Dna i najgorszego upodlenia od czlowieka zaznalismy. Stalismy nad zwlokami naszych braci i czekalismy, ktory kolejny z nas skona w brudzie, chory, zapomniany, bezimieny, zamkniety bez szansy na ucieczke, tak mogl nam tylko zrobic zdegenerowany czlowiek.

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro wysyłam małą paczkę (pare obróżek, jakies kocyki/koce i karmę) nic wypasionego ale na tyle tylko niestety stac mnie w tej chwili.Na początku września wpłace jakies pieniądze.

Obróżki są raczej mniejszych rozmiarów, mam tez jedne kolce (mniej wiecej na ON-ka) nie wiem czy kolce tez wysłac? Moze odwrócone na 2gą strone nawet sie przydadza? Dajcie znac, bo to cholerstwo troche wazy :oops::roll: nie wiem czy jest sens

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']
[B]Gdzie jest na bieżąco ta informacja, gdzie które psy pojechały z Krężela???[/B]
[/quote]

:roll: paras....info Emir dala..a co bylo wczoraj i dzis jakie psy zabrane to nie mamy info od pracownika. Jutro bedziemy wiedzieli.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...