Jump to content
Dogomania

Pixie - Pit bull - Sweet bull - nasz SKARB ma DOM!!!


GoniaP

Recommended Posts

  • Replies 4.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='majqa']Bądź spokojna Goniu. Jestem przekonana, że jeśli wet wypatrzy cokolwiek na "nie", to nie będzie uwalniał st.skokowego.

Jak ochłoniesz poimprezowo, dokombinuj nowe fotki Pixie. Przydadzą się Isadorze do II edycji cegiełek. Zainteresowanie nimi jest, trzeba je koniecznie podtrzymać.[/quote]

Dokładnie ludzie pytają o kolejną edycję.
Gonia to jak już opanujesz pitbule to przejdziesz do trudniejszego etapu - weźmiesz się za jamniki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Dokładnie ludzie pytają o kolejną edycję.
Gonia to jak już opanujesz pitbule to przejdziesz do trudniejszego etapu - weźmiesz się za jamniki :)[/quote]
Miałam, przerobiłam, ale zakochał się TZ, nie ja ;) Wyślę Ci kiedyś zdjęcie, jeśli odzyskam z mojego kompa :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'](...) Jutro chyba nie dam rady się wpisać, ale zadzwonię do Majgi by przekazać sprawozdanie z wizyty u weta.
Jutro Halinka ma "przerąbane".... Wysyłajcie Jej same dobre myśli![/quote]
Moc pozytywów dla Pani Halinki! :loveu:Trzymaj się Pixie. :loveu:
Czekam na tel. Goniu, jak tylko znajdziesz chwilkę.
Musi być dobrze, musi, musi, mu.......:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Pixie dziękuje Cioci Mrówie i Jej koleżance za karmę i szelki!:loveu:
Ciotki przyjechały m. in. z pitką, której kiedyś się bałam :oops: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A dziś ją głaskałam :multi::eviltong: Była mniejsza od naszej Pixie![/quote]


ooo,tak wiec poznałaś Figę. Nie wiem skad te uprzedzenia do naszych psów:mają mocne charaktery i potrafią narozrabiać, ale dla człowieka zrobią wszystko. Dosłownie wszystko.

pozdrawiam Kasię, Mróweczkę i Zwierzyniec:)

Link to comment
Share on other sites

Te uprzedzenia to chyba z ogólnej opinii o psiakach...Muszę szczerze przyznać,że sama się ich z lekka obawiam...Jedynym wyjątkiem jest psiak sąsiada,zna mnie od szczeniaka i uwielbia-z wzajemnością...
Ale jak czytam wątek Pixie to moje obiekcje odnośnie psów"tych ras" pomalutku,pomalutku nikną...
Słuchajcie,mam malutki problem...Na ostatniej aukcji cegiełkowej kupiłam cegiełkę dla Pixie...Niestety,tylko jedną,bo z kasą u mnie cieniiiiizna...Ale chciałabym dać na jej konto 10 zł...Czyli cegiełka+5zł...Więcej naprawdę nie dam rady...choć wiem,że to niewiele...:oops:
Jak mam to ująć w przekazie,byście wiedziały,co i jak???Napiszcie,bo wybieram się na miasto...I chciałabym dziś puścić przekaz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Phi...:grab: Isadorko, zbieramy się stąd. Faux pas jak ta lala. :evil_lol:[/quote]

[quote name='Isadora7']Jassssne. :megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] Nie, nie, błagam, zostańcie! Kocham jamniki :placz::loveu::evil_lol: Z Zuzią to nawet spałam w łóżku i znalazłam jej super dom! To co, wybaczycie faux pas?? Tak mi się jakoś wczoraj jęzorek poplątał!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Nie, nie, błagam, zostańcie! Kocham jamniki :placz::loveu::evil_lol: Z Zuzią to nawet spałam w łóżku i znalazłam jej super dom! To co, wybaczycie faux pas?? Tak mi się jakoś wczoraj jęzorek poplątał![/quote]

Słuchaj jedyna szansa na wybaczenie to... noc z plantacja jamników jaką mam w tej chwili u siebie :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

zapewniam ze po tym nawet Pies Baskervilów nie straszny.:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Słuchaj jedyna szansa na wybaczenie to... noc z plantacja jamników jaką mam w tej chwili u siebie :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
(...) [/quote]
Biedna Gonia...już ją widzę w paszczy jamniczego szaleństwa... :evil_lol: "4łapne tramwaje i to hurtem"...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jejku... no to jak tu już takie "przestępstwa" odchodzą: pitkę w jamniorka a jamniorka w bulka...... to a propos kryminałów... dodałam opisy wystawionych książek na bazarku dla Piexie:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=119079[/url]
Zapraszam ;) i polecam

Link to comment
Share on other sites

czy GoniaP ma dostęp do neta? a jeśli nie to kiedy będzie miała? czy ew. jest na forum inna osoba z Emira mająca wgląd w konto?

dziś się konczą moje aukcje;zanim wyślę towar kupującym, musze mieć pewnosć, że należność jest już na koncie emira.

mam już 1 osobę, która wplaciła 80 zł-i musze mieć potwierdzenie.

najbardziej by mnie urzadzało, by codziennie pisano do mnie pm czy były jakieś wplaty na konto.
wystarczą mi imiona i nazwiska darczyńców.
chciałabym się uporać z wysyłkami w tydzień, wiec liczę na sprawną współpracę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...